Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Abstinence-jak žít po závislosti?
Re: Abstinence-jak žít po závislosti? Před 4 měsíce, 2 týdnů  
Je pravda, ze za svuj zivot jsem toho vypila moooooc
Erika
Platinum Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Kdo z nás né, můj rybníček přetek a šlo o život... tak se přizpůsobím, trvalo to, ale jsem tu. U většiny obyvatelstva rybník nepřeteče, nezávidím dávno už, přijmul jsem to. Je to tak jak to je
pert
Platinum Boarder
graphgraph

Gennosuke,
ahoj první měsíce klidně rok souhlasim a naprosto to chápu....myslel jsem to z dlouhodobějšího hlediska. Nezajít do restaurace na nealko nebo jídlo, kvůli toho, že někdo vedle alimpe pivo, to už je izolování a je to pro mne nepředstavitelné,alkohol je všude, byl a bude.... samozřejmě nepůjdu např. na oslavu narozenin, když se tam jen pije, když si nejsem jistý, ale vyhýbat se všem restauracím za mne ne...
Michal
Platinum Boarder
graphgraph

Michal, píšeš:
Gennosuke,
ahoj první měsíce klidně rok souhlasim a naprosto to chápu....myslel jsem to z dlouhodobějšího hlediska. Nezajít do restaurace na nealko nebo jídlo, kvůli toho, že někdo vedle alimpe pivo, to už je izolování a je to pro mne nepředstavitelné,alkohol je všude, byl a bude.... samozřejmě nepůjdu např. na oslavu narozenin, když se tam jen pije, když si nejsem jistý, ale "vyhýbat se všem restauracím" za mne ne...

Michal,

..."nepotrebuješ sa vyhýbať reštauráciam, úplne postačí, ak sa vyhneš konzumácii alkoholu v nich,

alebo:

len "sám-sebe = svojej závislostnej podstate/(EGU).""
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
graph

Ja, souhlasím kamarát
Michal
Platinum Boarder
graphgraph

Já si myslím, že otázka zda se vyhnout restauracím, je individuální. Jako se každý chová jinak když se topí v chlastu nebo abstinující alkoholik. Já jsem přišla o kamarády, ale to už jsem zmiňovala. Tak mám kamarády nové. Teď mám depresivní období, které trvá už moc dlouho. Jen doufám, že je neztratím....už moc dlouho ani nevycházím ven. A s nikým nekomunikuji. Jsem jak v pasti...a nevím jak z ní ven. X tá změna medikace nepomáhá. Pak jsou jen koňské dávky a to je člověk totálně mimo....snažím se dodržovat rituály, to trochu pomáhá a psaní sem....
Ivana
Senior Boarder
graphgraph

Ivano, to bude i tím studeným a zataženým květnem, u nás byl v květnu jeden jediný slunečný den! Počasí má na organismus velký vliv, teď zase v červnu je skok do léta a dusno, u nás samé bouřky, taky nejsem úplně v cajku.
Chci Tě povzbudit, časem se to srovná, uvidíš
pert
Platinum Boarder
graphgraph

Ivana napsal:
Já si myslím, že otázka zda se vyhnout restauracím, je individuální. Jako se každý chová jinak když se topí v chlastu nebo abstinující alkoholik. Já jsem přišla o kamarády, ale to už jsem zmiňovala. Tak mám kamarády nové. Teď mám depresivní období, které trvá už moc dlouho. Jen doufám, že je neztratím....už moc dlouho ani nevycházím ven. A s nikým nekomunikuji. Jsem jak v pasti...a nevím jak z ní ven. X tá změna medikace nepomáhá. Pak jsou jen koňské dávky a to je člověk totálně mimo....snažím se dodržovat rituály, to trochu pomáhá a psaní sem....

Tak tyto deprese přesně znám.Ja nevylezla z pokoje a postele, žaluzie zatažený.A hlavně nikoho kolem sebe.Ani jsem neměla chuť k jídlu.
Ivet1977
Gold Boarder
graphgraph

Re: Abstinence-jak žít po závislosti? Před 4 měsíce, 1 týden  
Díky perte, já miluju zamračené a mlžné počasí. Mám pocit, že se v něm schovám, nejhorší je změna na letní čas. Nejvíc trpíme my blázni a kojenci. Je dlouho vidět a nemůžu usnout.....snad se to zlepší!!!!!
Ivana
Senior Boarder
graphgraph

Re: Abstinence-jak žít po závislosti? Před 4 měsíce, 1 týden  
Ahoj Ivett, minulý týden mi přišlo rozhodnutí o INV. důchodu, dosáhla jsem, se všemi diagnozami, pouze na první stupeň.
Jsem v koncích, posudková komise je na .....a nemám tam žádné konexe.....jak se držíš ty?
Ivana
Senior Boarder
graphgraph

Stránka: 123456
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter