Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...14
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55725
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
MichalB, no nedelam nic, pretoze vsetko co som skusil mi bolo zrejme k nicomu, jednoducho musim prestat chciet tak zit uplne i ked pride bazenie
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55728
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
Jo jo, sednu si u ni poprve. Jsem zvedava

Nevim,proc se lidi tak psychologů boji. Ona mě a ani nevím jak,tak perfektně rozebrala,ze jsem si říkala sakra,vzdy já si na svoje problémy odpovídám sama.Ona ani nevyzvidala,jen s takovim klidem kladla ty správné otazky,ze si člověk vlastně na všechno přijde a uvedomi.Sakrys,pokud to nedam,tak za ní zajdu taky
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55749
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
fajn rady, dnes mi to pomaha pri silnom cravingu

1url.cz/@jak
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55750
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
toto by som si mal zapisat zlatym pismom:

Držte se dál od věcí, které vám připomínají vaši závislost a myslete na důsledky, spíše než na potěšení, které vám mohou přinést. Když se necháte zlákat, vzpomenete si pouze na potěšení, které vám drogy přinášely.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 01/06/2019 20:03 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55751
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stefo, vedľa píšeš:"...ta lecebna mam pocit bola uplne zbytocna, aspon som si to vyskusal, clovek sa musi ucit zit v realnom prostredi, ja som vysielz lecebne a tyzden som vydrzal nepit"
A teraz k tvojmu príspevku. Neverím, že Vám také niečo nevraveli na liečení. Samozrejme trochu inými slovami.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55752
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
stef napsal:
toto by som si mal zapisat zlatym pismom:

Držte se dál od věcí, které vám připomínají vaši závislost a myslete na důsledky, spíše než na potěšení, které vám mohou přinést. Když se necháte zlákat, vzpomenete si pouze na potěšení, které vám drogy přinášely.

Stef,

nielen toto ale celý článok: 1url.cz/@jak
by si už mal zručne ovládať aj prakticky a vedieť ho odcitovať kedykoľvek celý spamäti.


..."lebo Ty už liečebňu vôbec nepotrebuješ."
(...Tvoje slová.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55772
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
no v sobotu som nakoniec vybehol

pocul som music a spomenul som si ze kamos mi spominal, ze ma hrat kusok vedla koncert, tak uz ma neudrzali ani vsetky svati, a mal som pocity, ze kaslat nato, ze doma to je smrt sa vkuse premahat, tak som sa zabavil.

liecebna mi bola k nicomu, siel by som tam zas a zas by som pil po navrate, to by nemalo vyznam, zjavne nieco hlboko vo mne to proste miluje a ja to neviem zmenit, jak kolvek sa snazim.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55776
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stef, a jak jsi dopadl? ...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55777
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stefe tak začni aktivně hledat nějakou terapeutickou pomoc. Zajdi do hloubky, poznej víc sebe sama, zkus se změnit. Zkoušej to s různými doktory nebo lidmi ochotnými ti pomoct, přes duchovno, jógu, nějakým východním učením, zkoušej to dál, zas a znova. Neuspěješ s jednou věcí, pusť se do druhé. Hledej a pátrej na netu, hledej dobré lidi, s jejich pomocí najdi cestu. Vzdát se svého způsobu života je těžké, ale vidíš jak tě to ničí. Stojíš na místě a trápíš se. Víš, že jak s tím delší dobu nepohneš tak se akorát časem uchlastáš, přijdeš nakonec o všechno, práci, peníze,... vydoluj ze sebe ještě nějakou energii a nevzdávej to, přece závislost nenecháš úplně vyhrát, je to jen sebedestrukce takto dál pokračovat.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55778
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
pert, píšeš:
Stefe tak začni aktivně hledat nějakou terapeutickou pomoc. Zajdi do hloubky, poznej víc sebe sama, zkus se změnit. Zkoušej to s různými doktory nebo lidmi ochotnými ti pomoct, přes duchovno, jógu, nějakým východním učením, zkoušej to dál, zas a znova. Neuspěješ s jednou věcí, pusť se do druhé. Hledej a pátrej na netu, hledej dobré lidi, s jejich pomocí najdi cestu. Vzdát se svého způsobu života je těžké, ale vidíš jak tě to ničí. Stojíš na místě a trápíš se. Víš, že jak s tím delší dobu nepohneš tak "se akorát časem uchlastáš, přijdeš nakonec o všechno, práci, peníze,..." vydoluj ze sebe ještě nějakou energii a nevzdávej to, přece závislost nenecháš úplně vyhrát, je to jen sebedestrukce takto dál pokračovat.
...a "čo ak potrebuje "iba" práve TVRDO spadnúť na rypák a vychutnávať si TO???"

("Doprajme MU -> TO!!!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter