Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Jak omezit piti
*
#55779
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Michal,

vypadol som cca o 21:00 a domov prisiel rano o 08:00, pretoze som musel makat a nemohol ostat dlhsie "skoda" moc sa mi necelo. Pil som piva, ale rano ma presvedcil, na 2 panaky 1 znamy, ale nemam rad ak mam viac opity stav, ja sa len rad udrzujem v takej miernej naladicke a dlho, nemam rad opilecky stav.

Pert,

oto sa snazim nejaky ten rok, terapeuti su na mna prikratki, doktori su fajn na lieky, a nabozenstva su vymysli, hladal som a citam vseliake filozofie.
Ja viem, ze zasa tu budem citat, ze len vyhovorky, ale keby som neskusal, tak nepoviem. Mam to asi moc rad a skodi to.
Ano mas pravdu neni to koser ako zijem, ale bolo by fajn ak by som to aspon obmedzoval napr na 1 x do tyzdna.
Dal si nejake realne ciele.
No suhlasim s Tebou Pert

Ja,

mozno by nastala nejaka zmena, ale tam nechcem zajst, tak sa musim nejak snazit aspon ako viem.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/06/2019 14:29 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55780
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Pořád to zkoušíš s tím omezováním. Možná už by to chtělo to omezování vyškrtnout z deníčku. Cíl si stanovit - žádné omezování, úplná abstinence. Jinak je hodně muzikantů co se z drog dostali, i různí metaloví tvrďáci to zvládli a hrají dál.

třeba link, nebo radši ne, spadné fórum dám do chatu
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 03/06/2019 14:30 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55781
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Pert, suhlasim,
ja som potom premahani von vypadol ako posadnuty zbesily pes, takze to moc realne asi nedam, zrejme to je moja jedina kvazi radost akoby zivote, tak ako to teraz mam, co neni ok. Ano najlepsie by bolo uplne nepit, potrebujem nieco do zivota ine, radosti.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/06/2019 14:44 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55782
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
stef napsal:
ale bolo by fajn ak by som to aspon obmedzoval napr na 1 x do tyzdna.


Vzdyt vis ze to nebude fungovat .

Jak to vlastne mas s tim Selincrem? Beres ho a ono nezabira?

Mozna jsi na tom stejne jako jsem byl ja - teorii mas zmaknutou, presne vis co by jsi mel delat, moc dobre vis jak je to cele spatne a pres to vsechno stejne chlastas dal . Mozna ma pravdu Ja ze potrebujes nemilosrdny a tvrdy dopad na dno . Achjo... nepreju Ti to... ono se pak totiz muze stat ze dotycny alkoholik "prozre" ale pri tom padu se polame tak ze uz nevstane . Ceka Te prochazka peklem .

PS
K tomu clanku "... jak prekonat zavislost...". Pekna blbost s tim vytvarenim si planu . Dostat stovku za kazdy plan ktery jsem si na abstinovani vypracoval tak se dneska valim na Havaji a do konce zivota nesahnu na chlast ani na praci . Sakra hori mi barak, plameny uz jdou skrz strechu tak jaky plany ? Hasit! Okamzite! Vcera bylo pozde...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55783
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Gennosuke,

ono uz mi to fungovalo i, ze som chodil von 1 x za 2 tyzdne, pak po rozchode s ex to slo so mnou dole vodou zas

preto, ak mi nijak raz nejde uplne, tak musim robit vsetko preto nech to je co najmenej, ale ano uplne by to bolo naj, no ja neviem, zivot ma akoby sam pomaha staviat do situacie, aby mi to stazil, ci uz ludia, alebo veci.

Selincro je zvlastna vec, minule len 1/2 tabletky a itak blokne mi centrum odmien tak, ze ma uplne nic netesi a pak este 2 dni mi je blbo. Clovek uz potom nezazije radost uplne nijaku z nicoho.

Akoby mi chybal zmysel zivota, tym ako sa snazim dookola a nejede to.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 03/06/2019 15:19 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55784
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Já si také myslel původně, že půjde pít kontrolovaně....myslel jsem na to při pití a třeba tak 2-3 měsíce fungoval a ujištoval se v tom, ze to lze ( nalhaval si)...4-5 piv a domů- žádná kocovina, výčitky,deprese, ostuda, okna, financní výdaje....stejně pak přišel den D a zase jsem se ožral jako prase se všemi problémy výše. Kontrolované pití dlouhodobě NELZE udržet....je to jen lhaní sám sobě. Nám už kalich přetekl, rozbil se, slepit nejde. Po rom co se člověk rozešel s ex....takových situací bude xyz.... problém u Stefa je podle mne, ze nemá jinou zábavu, která ho naplňuje a dělá mu dobrý pocit-potěšení, pak je zavřený doma a logicky uteče za tím, co mi dobře udělá, uteče od samoty, nidy, přemáhání se.... pokud si noc nenajdeš, tak se nic nezméní ani léčebna Ti nepomůže, člověk nemůže žít z práce a z uzavřenosti doma....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55801
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Já t mám podobné jako stef. Já se taky nejraději zavřela doma do samoty a nudy, Neměla jsem tendnci někam chodit, když jsem měla to nejdůležitější-alkohol u sebe. Nejhorší bylo, když začal docházet a já měla pořád slinu. To jsem už mírně opilá znovu jela pro láhev.Nevím, co si o mě musí v obchodě myslet.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55802
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
..to jsme dělali všichni..bude dobře, když se soustředíš na chvíli která je teď.. teď ty krásné dny:)
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55852
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
... ja nevim co mam robit uz, posledne som vypadol von v stvrtok o 23:00 a mal tah 28h nonstop bez spanku ...

potrebujem s tym kvartalnym chlastanim radikalne skoncit, taktiez so zivotnym stylom, no neviem ako uz ...

vyskusal som ambulantnu liecbu, vyskusal som psychologov/therapeutov/psychiatrov
vyskusal som liecebnu
vyskusal som AA
vyskusal som selincro

samota, depresie, nuda, craving, a som kde som bol, takto skoncim skor ci neskor na ulici alebo na spagate ... sk...na zavislost chemia mozog ja ...
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 10/06/2019 13:04 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55853
Re: Jak omezit piti Před 4 rok, 10 měsíce  
Stef, jsem si rikala, ze jsi se dlouho neozval.
Ja neumim poradit. Ja mela v sobotu se sebou velikej problem.
Jemi lito, ze se motas v kruhu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter