Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Začatek abstinence - terapie
**
#56047
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Hezky vecer Eriko , dnes uz to bylo o mnoho lepsi a to diky tomu ze cely den v praci chlap doma zadne pivk a prisla jsem dom a v poho. Ja delam 1 den 16 hod smenu, pak 2 dny volna a to je ten kamen urazi. Jsem doma sama uklid atd stereotyp, mlad prijde ze skoly ma 15, takze pc nebo ven, zrovna jsem ted ta nejhloupější tezky puboz. Semnou uz nikam nechce a tak tapu doma a klasika cekam na chlapa az skonci zavola jdem na 1? A tak to šlo celou dobu, takze o tech 2 dnech volna hrůza. Zitra planuji koupák nk uvidime. Nejhur je mi když jde chlap na pivo a ja uz tedy ne. mam hrozne nervy a to je to nejhorsi a nic me nebavi delat. Jen ae uziram, ale jak rikam dnes v praci ok. Ale co doma venku krásné a ja ne na zahradce? Je to tezke. Ale asi to zna každý. Takže zatim děkuji za podporu. Dobrou noc
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56048
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Lucie, z ceho mas nervy a proc, cim se uziras?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56049
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Z toho, ze in je v hospodě a ja ne. Byli jsme zvykli tam sedavat spolu bylo to tak pořád a najednou tam nejsem a čekám... A nechci mu to zakazovat a nekdy se to zvrtne a take on si přijde domuu navlaty ale on to ma pod kontrolou umi se ovládat ja boguzel ne. A mrzi me ze tam proste nejsem snim.
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56050
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Lucko, fakt te dokazu pochopit, ze by jsi rada byla s nim. Ale jestli chces zmenu, tak musis mit program. Vlastni program. Ne cekat az se vrati z piva.
Kino, cviceni, jit ven, pleteni . No proste neco!!
Jinak v programu "cekani" se neda vydrzet dlouho
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56051
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Lucko, a kdyz jdes do hospody s nim a das si limonadu, tak to s tebou dela co?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56053
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Takze, se musim pochlubit dnes bazen bylo super a pak snim na tu limonadu???? no popravde me to v hospode vubec nebavilo ale kupodivu jse to vydrzela od 18 do 22 zblunka mi z vody v zaludku ???? a je to 3 den co nepiju( to se mi dlouho nepodarilo) asi dobre 4 roky a je mi fajn. Jen to chce vazne zmenit zivot a zacit se bavit s jinyma lidma. Vsichni se divili ty nepijes? Co ti je? A ja nic. Ale citim se lepe b z kocovin atd.... no drzte palecky bando. Hlavně i vy se vsichni drzte???? jsem rada ze jste tady
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56058
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Lucko, jsi dobrá, ale to budeš mít těžký. Ono vydržet 4 hodiny se známými, co kalej, jen o limče asi nepůjde pořád. Píšu z vlastní zkušenosti-uvidíš, no. Drž se. Všichni to známe, prošli jsme tím.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56063
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Ja vim, ze to bude jeste hodne těžké. Uz je to pro me tezke ted ???? nekdo si rekne blbe 4 dny,ale pro me to je i tak pokrok, dlouho se mi to nepovedlo. I dnes fajn den limca no uvidíme. Muj chlap mi to, ale vubec neulehcuje, pripada mi, ze co ja prestala tak jak on by zacal. Bud jsem si to az tak drive neuvedomovala, ale z jeho strany podpora zadna???? no nevim jak to pujde dal, chce to fakt zmenit zname a zit uplne jinak ???? zitra prace takze pohodicka. Me alkohol nechybi, kdyz ho nemam, jen se nesmim napit dam 3 piva a uz se vezu ????Tak abstinenci zdar a dobrou noc.
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56064
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Lucko, nejhorsi jsou fakt volne dny.
Ctyri dny jsou fajn, je to beh na dlouho trat a startuje se vzdy od nuly.
Drzim palce, vydrz!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56065
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko snazim se???? jen jsem zvědava kdy na me prijde nejaky ten abstak nebo neodolatelna chut na pivo. A do toho keste chlap dela nervy no uvidíme a ty jak to zvaladas?
Lucie
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter