Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Začatek abstinence - terapie
**
#56300
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 8 měsíce  
Tak, Eriko, ono je to asi takhle: je fajn, že manžel mi alkohol nekoupi ani za nic, protože asi 3 měsíce před tou zlomenou nohou jsem taky skončila v nemocnici s nějakou otravou alkoholem. Našel mě právě on a zavolal dceru. Ta se se mnou moc nepárala a zavolala záchranku. V nemocnici si mě nechali 14 dnů a nikdo z nich moc nejasal, když mě pustili. Pak, když mě odvezli s tou zlomenou nohou, tak nikdo z nich nevěřil, že jsem byla střízlivá. Ale rozbor krve to potvrdil. Navíc problémy s játry, plícemi, žaludkem, nechutenstvím atd. Už tehdy jsem se zarekla, že to bylo naposled. Ale nebylo. Jen jsem dojela domů, začala jsem znova, ale tentokrát fikaneji. Doma. Jako ty
. Bez ostud, ale s depresemi, výčitkami, abstaky, prostě ve velkým stylu. Flašky jsem schovávala všude, ale taky jsem je chodila poctivě vyhazovat, aby je nikdo nenašel. Se zlomenou nohou mám teď s chlaszem takový utrum, jak jsem si přála. Akorát se bojím, jak to ustojim, až budu zase chodit nakupovat.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56303
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 8 měsíce  
No treba si reknes, kdyz mas tak krasne nakroceno a uz pocitas dny co abstinujes na dvojmistna cisla, ze se ti nebude chtit zase pocitat od jednicky .
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56305
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 8 měsíce  
Já dny vlastně nepočítám, akorát vím, že tento pátek to budou dva měsíce od operace. A myslím, že až se dostanu do nějakýho obchodu s alkoholem, musím si říct: mohla bych si něco koupit, ale já to přece nechci. Třeba to bude fungovat. Jinak díky všem, komu jsem se mohla vykecat, držím vám palce a pro dnešek dobrou noc.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56420
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 8 měsíce  
Renata napsal:
jde o to že ty negativní bloky co má spoustu lidí v sobě musí ven a když o tom budeš mluvit sleduj co dělá tvoje tělo..pláč,úzkost,třes, napětí...prožitek emocí...nejsem moc na školený psychology..na youtube Iva Azar Radulayová výborná terapeutka

Renčo, ted na ni koukám a je skvělá a v tolika věcech má pravdu. Moc děkuji za tip
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57289
Re: Začatek abstinence - terapie Před 4 rok, 4 měsíce  
Marika, na kazdyho funguje neco jinyho
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter