Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON
#10263
Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Zdravím vás, nevíte prosím někdo, jestli se na severu, nejlépe Liberecko, koná sezení nebo setkání pro příbuzné alkoholiků??
Přítel se v říjnu vrátí z léčby a já mu chci umět pomoct "kdyby něco" a chci mu být oporou, ráda bych si poslechla zkušenosti a rady. A moc si potřebuji popovíat o tom,jaké to je žít s alkoholikem a svěřit se někomu, kdo ví o čem mluvím.
Maruš
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10266
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Maru, asi nejsou .Ale jistě můžeš klidně jít na AA.Jsi bezva, že se snažíš naši nemoc pochopit, na áčkách hodně porozumíš, pro přítele uděláš zázemí na doléčování, až se vrátí.Určitě Tě přijmou mezi sebe.Pak s nimi můžeš jet na áčkařské setkání na Jitravu, tam Al-anonky jezdí také.Jestli chceš, napiš mě soukromě, odpovím Ti na vše, co budu vědět.Neboj se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10296
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahojky,díky za tip, já zkusím zajít na áčka, ty jsou v Liberci.
Nenapadlo mě že bych tam mohla jít i já, když nemám problém. Jsi moc hodná, ráda bych napsala soukromě, ale nevím jak na to. Se nemůžu dostat na tvůj profil. Ale otázek mám spoustu!! a moc děkuji za ochotu.
Maruš
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10298
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , těším se na mail!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10364
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Ahoj, díky moc za kontakt,teď byl přítel na víkend doma, měl první dovolenku, teď se musím zbalit a připravit do práce tak hned jak mi pomine stres tak hned napíšu, otázek bude spousta, je fajn že se ti můžu svěřit a ptát se na to co mě zajímá, nemam nikoho s kým bych si mohla o tom problému popovídat, nebo spíš spousta lidí to nechápe, když to nezažili.
Maruš
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10371
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Maru, co budu vědět, odpovím, zjistím, ráda.A nezlob se na ty, co neví, protože to neprožili, oni to nemůžou nikdy pochopit!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10372
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
já vím, na nikoho se nezlobím, já taky o tom měla úplně jinou představu než jsem to na vlastní kůži zažila, snažím se číst různé články, zjišťovat, ale je toho moc....
Jsem moc vděčná Tobě a každému,kdo mi poradí,pomůže,řekne nějaký názor....
Maruš
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10374
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
Za co vděčná?Ještě jsem Ti vůbec nepomohla.Snad se mě to podaří!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10384
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 11 rok, 8 měsíce  
už jenom za to že máš zájem mi pomoct, takových lidí je málo!!
Maruš
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 02/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16681
Re: Sezení pro příbuzné alkoholika AL-ANON Před 10 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,

dovolte abych se představila. Jmenuji se Tereza Beráková a jsem studentka třetího ročníku psychologie. Ráda bych Vás požádala o spolupráci na mé bakalářské práci a jejího výzkumu, jehož respondenti jsou současní/ bývalí partneři osob závislých na alkoholu. Jedná se o vyplnění dotazníku (interpretace událostí ve svém životě) a krátký rozhovor o pohledu na příčiny vzniku závislosti u Vašeho partnera. Nemám problém setkat se kdekoliv v Praze, ale myslím, že pro mimopražské ( a případně i pro ně) je možné vše vyřídit elektronicky. Celá záležitost nebude trvat déle než 20 (max 30 min.)V takovém případě, ale potřebuji Váš mail na kvůli případné možnosti doptat se na nejasné či neúplné odpovědi. Jedná se o ZCELA ANONYMNÍ sběr dat. Nejde o žádnou hloubkovou studii, nemusíte se ničeho bát. Byla bych Vám moc vděčná za sdílení Vašeho pohledu na závislost u Vašeho partnera. Moc Vás prosím o Vaši spolupráci. V případě dotazů, zájmu účastnit se prosím piště na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript O všem Vác budu informovata individuálně se domluvíme na setkání/ elektronickém vyplnění a další komunikaci. Samozřejmě Vám svou práci po jejím napsání zašlu. Děkuji mockrát. Budu se těšit a doufat, že se ozvete.
Hezký den, Tereza.
Tereza Beráková

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter