Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz
#11804
>> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok, 5 měsíce  
>> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz <<
Nepodlehni a odolej pokušení, které na tebe číhá na každém kroku! Neziskový projekt s cílem pomoci lidem žít lepší život.
Nepodlehni.cz

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11834
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok, 5 měsíce  
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/11/2012 21:17 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13297
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok, 1 měsíc  
dobry den za ctyri dny to bude rok co nepiji ale za posledni 2 tydny se citim asi nejhur.
Obcas me napadaji myslenky k tomu abych se napil ale vim ze by to k nicemu nevedlo,
protoze to je cesta zpatky a clovek si musi uvedomit ze takova cesta je spatna a ze po ni jit
nesmite
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13298
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok, 1 měsíc  
Ahoj Davide, a dokázal bys ty svoje pocity popsat? Co se stalo, že se teď tak mizerně cítíš? A co proti tomu děláš? Dík S.
Sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13299
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok, 1 měsíc  
Davide, to jsou stavy, které asi prožívá každý alkoholik, vydrž, odezní!Nemocný mozek láká na alkohol, někomu takhle deptá mozek léta celého člověka!Je to hnusné, ale přejde to!Vydrž!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13517
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok  
Dobrý den,

Snažím se s mrchou bojovat - piju denně víc jak 10 piv
nemám práci a sedim doma na prdeli.
denně vstávám jako do práce ale nemám kam jít.
Mám 3 letou dceru - jezdíme i s mojí paní na kolech - pak to jde
pít nemusím ale bojím se závislosti - ne vše přiznám - jakx z too ven?

díky jan
Jan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13518
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 11 rok  
Jene, je tu popsáno vše, co bys měl dělat, abys nezničil sebe i rodinu kvůli alkoholu.Nehraj si s tím, alkohol je silnější než ty!AA, atabus, psychiatr, psycholog, léčebna.......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13917
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 11 měsíce  
gfsdgf

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14718
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
Dobry den tak je to rok a pul co nepiju musim priznat ze ze to byla je a bude dlouha cesta clovek si tak ujasni svoje priority ale stale mam problemy hlavne v noci normalne usinam ale uprostred noci se zniceho nic strasne leknu jak kdyby me nekdo vzbudil ze se neco deje srdce me busi a zalije me studeny pot nevim co stim mam delat a taky me dost trapi ze se stale bojim jit do kolektivu kdyz sem s pritelkyni ktera me strasne pomohla a byla se mnou od zacatku tak je mi dobre citim se v bezpeci ale predstava ze bych mel jit mezi lidi do prace me desi porad mam strach ze na me dopadne ta sila kolektivu i kdyz mam pocit ze sem silny jako jedinec tak proc ta nejistota
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14740
Re: >> Anonymní Diskuse Nepodlehni.cz Před 10 rok, 8 měsíce  
AHoj Davide,
pokud má Líba zkušenosti s tím, že i rok a půl po zahájení abstinence jsou tyto příznaky, nebudu její názor zpochybňovat.
Můj názor je však rozdílný. Pokud tě takovou dlouhou dobu po abstinenci trápí "strachy" troufám si říci, že problém může být i jinde v tvém případě se mi zdá, že spíše vylézá napovrch primární problém, který třeba mohl kdysi tvé popíjení spustit. Strach je největším kamarádem Viny. Jinými slovy, možná, ač už si to ani nepřipouštíš, můžeš mít někde v podvědomí uloženu vinu (většinou pramení z dětství a projeví se až v dospělosti) a ta v tobě probouzí strach. Ideální je přijít na původ tohoto trápení a poté, co si vše pojmenuješ, vina odezní, strach již nebude mít tedy prostor k tvým nočním můrám nebo chození do společnosti. Zabývám se hodně sebepoznáváním, pomáhám lidem přijít na to, odkud pramení jejich strachy a poté co si vše důkladně rozebereme, ti lidé začínají žít nový šťastný život. První, zásadní krok, přestat s alkoholem jsi zvládl, já taky, oba asi víme, že už se k tomu nechceme vrátit a pokud nás něco trápí mým názorem je nečekat a něco s tím dělat, protože život je moc krátký na to abychom čekali, že něco přejde, JE TŘEBA S TÍM NĚCO ZAČÍT DĚLAT a ono to jde. To ti mohu zaručit, jen se musí chtít.
Skončil jsi s pitím, to chtělo velké vnitřní přesvědčení, makat na sobě s tím souvisí. Můžeme se o tom pobavit, jestli chceš, vím, že dokážu lidem sebepoznáním pomoci, pokud ale opravdu ONI SAMI, chtějí. Nebo si najít dobrého, ale opravdu dobrého psychoterapeuta.
Monika
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter