Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...26272829303132...38
Dolů
Téma: Jak to v AA chodí?
*
#28384
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28481
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Jan Vodňanský

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28514
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28519
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Jedna kamarádka ze Slovenského AA, povídala tento příběh:
Alkoholik spadne do jámy až na dno. Nejdříve ho chtějí vytáhnout blízcí a přátelé, ale nedokáží to. Tak tam pošlou psychiatra, ale ani ten svými prážky a radami ho nedokáže vyzvednout. A tak tam pošlou faráře, ale ani on svoji modlitbou a radou neuspěje. Nakonec jde kolem jiný alkoholik uvidí toho na dně a hned skočí za ním. První alkoholik říká: No to je pěkné, teď se tady mačkáme dva. Druhý mu s úsměvem odpoví, neboj znám cestu ven odtuď, ode dna. Já totiž již tady byl.
No tak nějak to funguje v AA, přeji pěkný den. Michal K alkoholik
Michal K

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28521
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
...

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28522
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28732
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
Vyřešeno.
Zbyněk Mlčoch.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#28733
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 11 měsíce  
MUDr. Zbyněk Mlčoch napsal:
Vyřešeno.
Zbyněk Mlčoch.


"Úprimná vďaka, p.doktor!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29128
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 10 měsíce  
Dobry den Vazeni pratele
Jmenuji se Vladimir ,je mne 57 let .
20let jsem byl zavisly na alkoholu ,1 rok geamblerem.
Padnul jsem az na same dno,kde uz jsem se chtel pripravit o zivot.Nastesti se mne to nepovedlo.
Za svoji zachŕanu vdecim svemu rozhodnuti,ktere prislo za 5minut 12 ,nevedel jsem odkud moje rozhodnuti prislo .
Jsem vdecny doktorum z plzenske lochotinske nemocnice ,kam jsem byl poslan na leceni ,nevedel jsem tenkrat ani za mak ,co mne ćeka..............
Je to povidani na cele hodiny a hodiny .
17 let jsem chodil na AA do kostela u Jizniho nadrazi .Chodil jsem nepravidelne ,nikdo mne za to nekritizoval a mohl jsem se zcela svobodne rozhodnout ,jestli chci mluvit nebo ne.Byl jsem vzdy veliky tremar ,mel strach mluvit pred vice lidmi.Na AA jsem se tohoto pocitu zbavoval tak,ze jsem se proste svemu ostychu a strachu postavil.Jen jsem mel problem,ze kdyz jsem zacal mluvit,mluvil jsem nekdy dlouho.Tolik jsem toho potreboval rici.Ale musel jsem brat ohled na ostatni.Na AA jsem poznal vzdy po celych 17 let super lidi a moohu rici,ze mam tyto lidi moc rad a chybi mne,protoze ziji opet v Londyne.Chodim na AA v Londyne take ,ale moc nepokecam,protoze tak skvely v anglictine nejsem a londynska anglictina je tvrdy orisek.
AA jsem nikdy nepovazoval za sektu.AA mne dal vzdy naprostou svobodnou volbu ,jestli chci prijit a nebo nechci prijit.
20 let jsem zil v zajeti alkoholu ,prisel jsem o mnoho krasnych veci,ublizil rodine ,svym detem,manzelce,moji sestre,mamince.AA mne ukazalo cestu,jak mohu s pocitem viny dal zit .12 kroku mne ukazalo cestu ,jak dal zit.
Musel jsem byt k sobe naprosto cestny a uprimny.
Cesta k Bohu?
Pro mne jako cloveka ,ktery si dlouho zakladal na tom,ze vsechno zvladnu jen ja sam,bez Boha ,to byla cesta slozita.
Dnes verim ve vyssi MOC nez jsem ja sam,tato MOC-Buh tak jak mu ja sam rozumim ,mne doprovazi mymm zivotem 24h dene.Ne ,nemusite mit strach,nechodim s krizem po ulici a nehlasam vsem,jak maji zit.Muj Buh je vsude kolem mne,kdykoliv je mne tezko,pozadam Ho o silu ,ne o penize.Nemel jsem ani nyni lehky zivot a presto jsem svoji strizlivost zvladal a zvladam,diky memu priteli -BOHU-.
AA pokladam za moznost se setkat s lidmi ,jako jsem ja sam,rozumime si vsichni,protoze nas spojuje touha zit zivot bez zavislosti.V tom je prave take ta sila.
Co je lepsi?
Byt kazdy den opily,nebo z fetovany,nebo prohravat hodne penez ,prozivat deprese,kocoviny,abstaky ,starchy,hadky ,beznadej,zoufalstvi,trpi nase deti ,manzelky,manzele,rodice cela rodina.Co zkazy je s tim spojene?
Kolik deti umira na svete na predavkovani,s alkoholismem ,drogami,geamblerstvi atd,souvisi sebevrazdy,umrti na srdecni selhani,mozkova mrtvice,bezdomovectvi.
AA?
Cesta z PEKEL VEN.
No ,to jsem chtel napsat ,chcete-li se mne ptat na to co Vas zajima ,rad odpovim pres Skype.Ten Vam napisi na Vas e-mail.
Muj e-mail je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Zdravim plzenskou skupinu AA
Vladimir
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29840
Re: Jak to v AA chodí? Před 8 rok, 8 měsíce  
Jděte s AA do háje. Byl jsem tam párkrát a když jsem se vracel domů vždy jsem se v nejbližší hospodě opil do němoty. To je moje zkušenost
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...26272829303132...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter