Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?)
#19641
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 9 rok, 10 měsíce  
Z meetingov sa nevynáša!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19644
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 9 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19645
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 9 rok, 10 měsíce  
Ony ty otevřené mítinky jsou přínosem pro příbuzné, i alkoholiky , je tu to riziko, že se najde někdo, kdo toho zneužije.To musí mít člověk na to povahu, žaludek.A svině jsou všude.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30189
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 8 rok, 8 měsíce  
takže jednoduše je to taková jízda na horské dráze
pití to byla euforie jako prase , postupně to ale v průběhu let sláblo
...např. celej tejden jsem se těšil na to, až si v pátek "vyperu hlavu" a v sobotu taky... o to horší byla pak neděle,, když jsem se zprovozňoval do pakárny v práci...nakonec jsem stejně musel odejít a najít si něco klidnějšího, ale závislost už jsem si nesl sebou...takže potom do roka nastalo "kvartální pití" - a pořád se to zhoršovalo takže cca 1x / 2 měsíce "pořádná jízda" 7 dní / 15 lahví pálenky === pak psychózy - absťáky - bolest jater , slinivky a žlučníku---umírám
to pití jsem už potom ke konci i plánoval (další znak závislosti...)
pití bylo jedinou náplní mého volného času a jediným zdrojem euforie a radosti
po ukončení léčby ´- se nálada srovnala,
"žádná velká radost, ale ani žádná velká deprese a propady nálad"
říká se, že radost z toho že svítí slunce nebo, že je tráva zelená přijde až tak za dva roky po léčbě... tak uvidím
+++

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30190
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 8 rok, 8 měsíce  
Nepiju neco přes rok, byl jsem na tom podobně jako ++, ta tupost přešla asi po půl roce, začal sem víc cítit, vnímat, trávu tu obyčejnou zelenou
Trvalo než sem se naučil zvládat ty návaly bažení, dalo to docela práci, cinknu staré a ono to přejde, ale je to lepší, dva týdny třeba nic a pak se to vkrádá večer před spaním nebo v obchoďáku...je mně fajn a neměnil bych.
Pohár přetek.
Jsem včil docela šťastný.
Přečtu si tady a je to eště víc gut až na ty spamy.
Bohuš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30191
Re: Jak se cítí alkoholici? (a jejich rodina?) Před 8 rok, 8 měsíce  
+++ napsal:
...např. celej tejden jsem se těšil na to, až si v pátek "vyperu hlavu" a v sobotu taky... o to horší byla pak neděle,, když jsem se zprovozňoval do pakárny v práci...

Pod tohle se klidně podepíšu - pracovní týden byl pro mě čekáním na pátek a v neděli deprese jako svině... tohle mě přivedlo k psychiatrovi, ne potíže s chlastem, protože přes tejden jsem prakticky nepil (tak jedno, dvě pivka po večeři)...
Bohouš
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter