Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu
#35178
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 7 rok, 9 měsíce  
Když jsem byl v léčebně, byl tam 22 letý kluk, kterému psycholog určil jako příčinu jeho alkoholizmu potlačovanou homosexualitu. Byl to typický gay už od pohledu, byl řasnatec, měl husté nagelované vlasy, náušnici a zženštilé vykroucené pohyby, ale přesto byl ženatý se ženou od svých 18 let. Říkal, že se oženil dva týdny po svých osmnáctých narozeninách, aby životem se ženou překonal chuť na kluky. Bohužel, brzy po svatbě začal brutálně pít.
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46262
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 6 rok, 5 měsíce  
Myslím, že je to velice logické, protože potlačovaná orientace vede ve skutečnosti k celibátu a ten způsobuje extrémní stres, který se pak člověk snaží rozpustit v alkoholu. Já sám jsem prožil něco podobného, kvůli estetickým vadám v obličeji jsme prožil celé mládí jako panic, všechny holky mě odmítaly a já před touto krutou realitou utíkal k alkoholu. Staropanictví jsem se zbavil až po plastických operacích obličeje, které mi změnily život. Závislost na alkoholu už mi ale zůstala a bojuji s ní dodnes.
Vinař
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51436
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Smutná příčina alkoholismu-potlačování hs a ještě smutnější zrušení této příčiny ze seznamu nemocí. Tito lidé mají poruchu sebeidentifikace, která lze poměrně úspěšně léčit.
Genetická vrozenost hs byla vědci spolehlivě odmítnuta. Podle výzkumů prováděných Kinsley, dochází k sebeidentifikaci postupně v mnoha krocích. Podle Williamsova institutu při Kalifornské univerzitě UCLA je v USA 1,7% homosexuálů a 1,7% bisexuálů. Celá věc je dost rozsáhlá, ale kdo má zájem, může hledat poznání a pomoc, i když je dnes pronásledovaná oficiální propagandou.
Josef Pavelka
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51437
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Josef Pavelka, píšeš:
Smutná příčina alkoholismu-potlačování hs a ještě smutnější zrušení této příčiny ze seznamu nemocí. Tito lidé mají poruchu sebeidentifikace, která lze poměrně úspěšně léčit.
Genetická vrozenost hs byla vědci spolehlivě odmítnuta. Podle výzkumů prováděných Kinsley, dochází k sebeidentifikaci postupně v mnoha krocích. Podle Williamsova institutu při Kalifornské univerzitě UCLA "je v USA 1,7% homosexuálů a 1,7% bisexuálů. Celá věc je dost rozsáhlá, ale kdo má zájem, může hledat" poznání a pomoc, i když je dnes pronásledovaná oficiální propagandou.

..."dovolím si poukázať na to, že TU žijeme v civilizovanej Strednej Európe a nie v krajine, ktorá "diskriminuje a vyvražďuje" systematicky pôvodných Američanov/(Indiánov)."
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51438
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja napsal:
Josef Pavelka, píšeš:
Smutná příčina alkoholismu-potlačování hs a ještě smutnější zrušení této příčiny ze seznamu nemocí. Tito lidé mají poruchu sebeidentifikace, která lze poměrně úspěšně léčit.
Genetická vrozenost hs byla vědci spolehlivě odmítnuta. Podle výzkumů prováděných Kinsley, dochází k sebeidentifikaci postupně v mnoha krocích. Podle Williamsova institutu při Kalifornské univerzitě UCLA "je v USA 1,7% homosexuálů a 1,7% bisexuálů. Celá věc je dost rozsáhlá, ale kdo má zájem, může hledat" poznání a pomoc, i když je dnes pronásledovaná oficiální propagandou.

..."dovolím si poukázať na to, že TU žijeme v civilizovanej Strednej Európe a nie v krajine, ktorá "diskriminuje a vyvražďuje" systematicky pôvodných Američanov/(Indiánov)."


Já jsem si to o tobě Ja celou dobu myslel, no, nestyď se. Coming out je důležitý pro vyrovnanou psychiku.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 10/10/2018 11:14 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51439
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Pijak napsal:
Ja napsal:
Josef Pavelka, píšeš:
Smutná příčina alkoholismu-potlačování hs a ještě smutnější zrušení této příčiny ze seznamu nemocí. Tito lidé mají poruchu sebeidentifikace, která lze poměrně úspěšně léčit.
Genetická vrozenost hs byla vědci spolehlivě odmítnuta. Podle výzkumů prováděných Kinsley, dochází k sebeidentifikaci postupně v mnoha krocích. Podle Williamsova institutu při Kalifornské univerzitě UCLA "je v USA 1,7% homosexuálů a 1,7% bisexuálů. Celá věc je dost rozsáhlá, ale kdo má zájem, může hledat" poznání a pomoc, i když je dnes pronásledovaná oficiální propagandou.

..."dovolím si poukázať na to, že TU žijeme v civilizovanej Strednej Európe a nie v krajine, ktorá "diskriminuje a vyvražďuje" systematicky pôvodných Američanov/(Indiánov)."


Já jsem si to o tobě Ja celou dobu myslel, no, nestyď se. Coming out je důležitý pro vyrovnanou psychiku.

..."máš opäť smolu/pech!"
...nauč sa premýšľať konštruktívne!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51440
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja: V9m, byl to levný vtip. Nechci, aby každý kdo se zastane homosexuálů byl označen za homosexuála. Ale rád do tebe rýpu, tak jsem si nemohl pomoct.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51441
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Josef Pavelka, vecsiu kravinu som uz dlho nepocula
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51442
Re: Potlačovaná homosexualita - příčina alkoholizmu Před 5 rok, 6 měsíce  
Tohle téma je velice poučné a pradivé, protože ze svého okolí znám případ, kdy dotyčný potlačoval svoji skutečnou orientaci, dokonce se oženil se ženou, ale po celou dobu manželství strašně chlastal. Málem se upil k smrti, ale pak prošel coming outem, rozvedl se a našel si přítele a pít přestal. Sám často mluví o tom, že život se ženskou ho nutil pít, protože byl silně nepospokojený. Jakmile si našel přítele, pít už nepotřeboval.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter