Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...28
Dolů
Téma: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu
**
#51998
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Zaro, hlavne zadne litovani. Pokud nemas, najdu si skupinu, psychologa atp. a zacni menit zivot :/)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52000
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj, mám stejný problém asi jako většina z nás tady. Je mi 37 let a piju od nějakých 15 let. Pracuju z domova a žiju sám. Vždycky mám pocit, že bych se měl podívat někam mezi lidi a skončí to samozřejmě u alkoholu.

Bohužel mě alkohol začal doslova ničit a co je horší nejen mě, ale i lidi kolem mě - rodina, přátelé. Dokážu nepít půl roku a je to super, pak přijde pocit, že je vše pod kontrolou a jedno pivko po fotbale neuškodí. A pak už to jede. Dopracoval jsem to do stádia, že už mi nikde ve městě nenalejou, kamarádi mě nechtějí znát, otec mě zavrhnul, bratr se za mě stydí. Jediná mamka mě drží nad vodou, prošla si tím samým, ale vidím, jak jí to strašně ničí.

Piju třeba měsíc v kuse a to fest. Od rána do večera. Bloudim po městě, dělám ostudu a protože už mi nikde ani nenalejou, jsem schopen vlézt i do knihovny a tam se půl hodiny dožadovat piva. Za poslední 3 týdny mě domu přivezla cca 8x policie, 2x jsem skončil v nemocnici s rozbitou hlavou. Lidi mě doslova nesnášej, vidim to na nich. Štve mě to všechno strašně moc, ale nevím jak z toho ven. Sám to nezvládám, byl jsem 3 měsíce v Kosmonosích - pomohlo jen na cca rok. Už nevím, fakt.
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52002
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Tomáši, vítej zde na fóru, tady je příběhů a příběhů. Vidíš tu odpověď před tebou? Je od Michala B pro Zaru, Tak bych tohle napsala i tobě. Nelituj se a hned teď zvedni telefon, objednej se k psychiatrovi, vyhledej nejbližší skupinu AA nebo podobnou, někde psali Sananim, pokud mají dnes schůzku, hned tam zajdi i pokud bys měl sednout do autobusu/auta a jet 20km.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52003
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja, máš pravdu, ta 24 h pomáhala... Ne pocit, že už nikdy, ale ten pocit, že jsem tu 24 h zvládla, každé ranní probuzení bylo s úsměvem a radostí... Stalo se to i vám, že jste zklamali? Že jste museli začít od začátku?
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52004
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Děkuju Drahuš
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52005
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Miši,

na skupiny AA už chodím, ale jsou tu jen v pátek, teď jsem 1x vynechala a psychologa jsem musela zrušit, měla jsem ortézu a nechodila. Ale teď už můžu, tak jdu pro telefon hned se zase objednám, není na co čekat.
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52006
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Tome,

už jsi byl v Kosmonosích, tak jdi do toho znovu. Rok si vydržel nepít, příště už to bude napořád, jen si věřit. Pokud se sebou budeš něco dělat, rodina Ti odpustí, včetně táty. Čas zahladí rány, jen musíš všem ukázat, že na to máš. Jak píše Drahuška, zvedni telefon a jednej ..., vše půjde, uvidíš.
Zara
Expert Boarder
Příspěvky: 95
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52007
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Asi čtyřicet až padesátkrát na vážno od mých 25 doteď,tj.dvacet let.Detoxy,antabusy,léčby,různě dlouhé přestávky v pití,pády,vstávání,změny zaměstnání,bydlišť..Těžká pohoda.Může se to stát i tobě.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52008
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Díky Zaro
Tomáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 12
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52009
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 5 měsíce  
Reakce na příspěvek výš,na tvoji otázku "znovu začínat"...
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter