Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...345678910
Dolů
Téma: Strach z recidivy závislosti
#52218
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
je to asi fakt to ze 1 moja velka silna cast nechce alebo nevie prestat chciet a pak ta cista o ktoru som sa snazil ide do haja. Bojujem proti tej starej ale ona mi neda pokoj pak vyhraje.
Cely tyzden ak prisli chute si hovorim to zvladnem, dnes nie, siel som sa najest, siel som na nakup do zdravej vyzivy, volal s nasimi a pak 1 den si povedal, uz to nedam, ze to je o nicom nuda taky zivot osamely, ze tam sa zabavim, a vtedy uz nic nefungovalo ziaden semafor, ziadna karticka kamos, ziadne chcet ist na aacka, proste chcel som sa ist zabavit v starom style s alkoholom cigami a muzikou ako posadnuty ako urvany z retazi

Pak ked som po opici si uvedomujem, ze akoby to bola zbytocnost, ale len do chvile, kym zas ma to nestiahne.

Ja neviem asi ako mam zmenit sameho seba uplne, to je to ze to nikto nespravi za mna a ani ja sam neviem ist proti sebe akoby dlhodobo.

Proste chcel by som si povedat oki je to hlupost, nicim sa tym, pak som nepouzitelny, su krajsie veci, ale to mi vydrzi do chvile kym zasa nepridu demoni v hlave alebo jednoducho moje ja bez pravidiel v tesnom saku.

Musim skusat dalej, aspon co najcastejsie si nieco zamilovat, sakra nieco musi fungovat i na takeho ako ja
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 24/11/2018 11:21 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52219
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
krásný víkend, přátelé

tak si tak libuji u vaření , v klídečku, doma, s hruškovým výborným džusíkem.. a najednou mě docela vyděsí BLIK-CVAK-myšlenka, pokušení - nalít si do něj panáka slivovice.. kuwa já to nechápu, tři dny po tom, co jsem blila celé dopoledne po recidivě a říkala si, že po tomhle už nemůžu mít na ten hnus v životě CHUŤ mi jako otrnulo za tři dny !?? to je celkem v háji.. uvařila jsem si samozřejmě kafe, ale i tak, jako by to na mě číhalo někde vzadu v hlavě.. našeptávač..
mám tisíc důvodů, proč abstinovat, takže jsem se nahodila na tuhle kolej myšlenek.. I tak mě to ale dost nepříjemně zaskočilo nečekala jsem to rozhodně tak brzo...
minule to přišlo až za cca 4/5 měsíců...
doma evidentně nesmí být vůbec nic - chudáci návštěvy, no...
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/11/2018 11:34 Provedl: Lucy.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52220
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Lucie napsal:
že po tomhle už nemůžu mít na ten hnus v životě CHUŤ mi jako otrnulo za tři dny !??

Tim jsi si vicemene definitivne potvrdila ze se pro Tebe piti stalo problemem a ze uz bohuzel nejsi (a tim padem uz nikdy a do konce zivota nebudes) bezstarostny a spokojeny uzivatel.

PS
Neni to v haji . A jeste dlouho nebude... ale bylo by fakt dobry s tim zacit neco delat protoze jinak se to bude s velkou pravdepodobnosti dale zhorsovat. A je moc dobre ze jsi prisla sem na forum - tady si totiz muzes dohledat spoustu otresnych pripadu kam az se to muze zhorsit...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52221
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
já vím, Gennosuke, díky moc..

ano, už vím, že neumím "kontrolovaně pít".. myslela jsem, že by to mohlo po tom pětiměsíčním detoxu jít...
ale to bych musela mít "klapku" a tu holt nemám
no nic, zkusila jsem si, že nepít jde i delší dobu v řádech měsíců,
tak to holt půjde i v řádech let...
zabíjet se nehodlám
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52226
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Lucko, hlavne to blik cvak muze prijit i po nekolila letech. Me se to ted po dvou letech deje. Na muj vkus az moc casto. A je to hodne neprijemne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52227
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Hm... Michale, tak to pak fakt potvrzuje, že člověk z toho není NIKDY ÚPLNĚ VENKU ..

achjo... no, ale můžem si za to sami.. nikdo nám to do krku nelil..
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52228
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
Lucie napsal:
tak to pak fakt potvrzuje, že člověk z toho není NIKDY ÚPLNĚ VENKU

Bohuzel, zda se to tak byt. Ja mam dnes 2 roky a 215 dni - a behem posledniho pul roku bylo tech neprijemnych a hrozivych momentu krok od selhani tolik ze me to docela desi .

Podle moudrych lekarskych knih by mel byt alkoholik abstinujici +2 roky povazovan za vyleceneho. Nekde je asi chyba protoze ja se citim vsechno mozne jenom ne vyleceny. Ano, drzim se a ukrajuju den za dnem ale jak dlouho se da neco takoveho jeste vydrzet?
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52229
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
G.stojí ti těch prvních zhruba dvacet minut za to?Nebo takovej jeden večer?Fakt stojí?To snad ne.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52230
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
zdenek.dry napsal:
G.stojí ti těch prvních zhruba dvacet minut za to?Nebo takovej jeden večer?Fakt stojí?To snad ne.

Toto je racionalni a logicka a samozrejme naprosto spravna uvaha. Problem je v tom ze v okamziku "kdy to prijde" mozek nefunguje logicky a racionalne. Samozrejme ze za ty dva a pul roku se clovek neco nauci - u vic nez poloviny tehle krizovek uz tusim nebo rovnou vim s predstihem ze to prijde a muzu se pripravit. A mam zalozni plany a zalozni plany zaloznich planu . A navic jak uz jsem tady psal - ja pocitam s tim ze to jednoho dne prohraju a vynuluju pocitadlo - takovy jsou proste statistiky. Nikdo nemuze vyhravat naporad...

Spis me tak nejak z principu sere ze ta svine zavislost v hlave neni po dvou a pul letech jeste mrtva. A nejenze neni mrtva, ona to dal a dal zkousi. A nekdy fakt vydesi jak chytre a mazane a jakyma oklikama na to jde .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52231
Re: Strach z recidivy závislosti Před 5 rok, 4 měsíce  
No jo.Ona nechcipne nikdy.A co jako.Nech to nulovani na zitra,nebo nekomu jinymu
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...345678910
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter