Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: jsem alkoholik?
#51923
jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,měl bych dotaz na můj stav,nepiji denně,když ano,tak večer 1-3piva a ne pravidelně,tvrdý alkohol vůbec,už cca dva roky mám problém,když si dám alkoholu více a do toho ještě tvdý(u nějaké rodinné příležitosti,párkrát za rok),tak druhý den,mám tak obrovské vnitřní třepání těla,pocit ztrácení vědomí,prostě hrozné stavy a poslední dobou to řeším,tím že si dám hned ráno alkohol a uklidní se to,nedávno jsem ale vypil 5piv,dva malé panáky slivovice a dostal jsem se do stavu že jsem 5dní od rána do večera pil,abych se toho zbavil,vím že je to všechno špatně,ale nechápu proč se mě tohle děje,je mě 28let,pracuji,podnikám vše v pohodě,problémy nemám a poslední pití proběhlo s pánem co je totální alkoholik,vypil toho o hodně víc a druhý den ,byl v pohodě.Byl jsem letos u neurologa,vyšetření ct a všude mě řekli že jsem v pořádku,k tomu mám ještě problém,že i když delší dobu vůbec nepiji a jedu autem,tak se taky rozklepám,poruchy vědomí,na to mě taky žádnej doktor neodpověděl.Mám ještě poslední otázku,mám takové tušení jestli to nemůže být spojené se zubem 8mičkou,když se dostanu do podobného stavu,tak ten zub ozývá,jestli nemůže být naružené nějaké nervstvo,ale paní zubařka mě ho už pár let léčí a nechce vytrhnout,děkuji za každou radu

Pavel
paja951
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51926
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
Ak si s tym uz behal po vysetreniach, tak hadam ze uz nie je nic, co by Ti tu niekto mohol poradit nove, bez medicinskeho vzdelania a oboznamenia sa s Tvojim zdravotnym stavom. Prva vec, co ma napadla, ked som cital tie symptomy boli palpitacie alebo nieco s tlakom. Mozno by nemuselo byt marne opytat sa na nazor aj kardiologa.

Dalsia moznost je, ze trosku podhodnocujes svoje pitie a su to abstinencne priznaky. Ale pokial naozaj pijes tak malo, ako pises, tak to asi bude nieco ine, a Ty asi nebudes echt alkoholik.

S tou osmickou to podla mna spojene je v tom zmysle, ze ked mas tie problemy, tak tie sposobia bolest zuba. Nie naopak, ze zub Ti sposobuje tie problemy.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#51932
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
Hmm, zaujímavý nápad... na začiatku abstinencie som si dal spraviť všetky zuby, tiež sa mi jeden vzadu po pití ozýval... zuby určite pre zdravie sú dôležité, ale že by tam bola súvislosť s alkoholom, to sa mi nezdá. Ale pamätám ako napríklad raz v aute počas jazdy tunelom na mňa zrazu prišiel taký strach že som mal pocit že stratím vedomie a skoro som to musel odstaviť, fuj. Teraz už len trošku nervozita občas.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51933
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
To mám něco podobného,jak píšete v tom autě a dělá mě to i například počasí,když se najednou zatáhne slunce,tak přemýšlím kdy ho odstavit a hledat pomoc,zatím pokaždé,jsem se nějak dostal domů a najednou v pohodě
paja951
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51935
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
druhý den,mám tak obrovské vnitřní třepání těla,pocit ztrácení vědomí,prostě hrozné stavy a poslední dobou to řeším,tím že si dám hned ráno alkohol a uklidní se to

Pavle, gratulujem. Objavil si cestu do pekla. Riešiť absťak systémom klin-klinom je fakt zlé. Ak ešte alkoholik nie si, čoskoro budeš.
Porovnávať sa s niekým iným je hlúposť. Pretože každý sme iný.
Keď som mal prvý absťak pred 20 rokmi, naši zavolali záchranku. Nikto netušil, čo sa so mnou deje. Nikdy niečo podobné nezažili, ani ja. Prešiel som ako ty neurologickými vyšetreniami. Nič nezistili na mozgu. Tak sme sa s pánom primárom na neurológii porozprávali. A našli sme výsledok. Abstinenčný stav následkom abúzu alkoholu. Povedal mi, že ja a alkohol nejdeme dohromady. A keďže piť som neprestal, absťaky sa len zhoršovali. Bolo to peklo na zemi. Nikomu neprajem zažiť. Teraz som začal 4 rok abstinovania. A ver, že keby som sa dnes opil, rovnako zažijem pekelný absťak. Proste každého organizmus reaguje na alkohol ináč. Mám brata, ktorý pije každý deň. Ráno vstane, oklepe sa a ide do práce. Ja by som už umrel. Takže asi tak. Môj názor je, že máš absťaky. Tak sa podľa toho zariaď, ako uznáš za vhodné.
Ešte dodám. Pred tými 20 rokmi som mal 30. Čiže zhruba tvoj vek.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 02/11/2018 16:20 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51936
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
V podstate nejde o to koľko piješ. Ale ako na alkohol reaguje tvoj organizmus. A zdá sa, že tvojmu alkohol škodí.
...,když si dám alkoholu více a do toho ještě tvrdý...

Alkoholu je jedno, do čoho je oblečený. Nie je tvrdý a mäkký alkohol. Stále je to len alkohol. Ale chápem čo tým myslíš. Možno je to tým, že miešaš alkohol.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51944
Re: jsem alkoholik? Před 5 rok, 4 měsíce  
Nevím zda jsi alkoholik ale máš paničkou poruchu jak vyšitou! Alkohol.. resp lehký kocovinovy stav je znamy spouštěč.

A alkohol druhý den funguje jako útlumová. Stejně jako třeba xanax spodní.

Zkus psychiatra/psychologa. Ale jinak nechlastat ti dost ulevi.

I tak bych ale patralpo příčinách...
Mulder
Junior Boarder
Příspěvky: 24
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter