Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík
#15896
Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahojte přečetla jsem tady spousty příspěvku a moc mě zajímá jak se Všem vede, Děkuji
Pavla 7

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15966
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 5 měsíce  
Ahoj, občas sem nakouknu, ale už to pro mě není nutnost si o našem problému číst. Spíš nakouknu ze zvědavosti, ale jinak se mě tyhle trable už netýkají.
Přestala jsem sama, hlavně se hodila do pohody, zharmonizovala psychiku...a vytvořila nové večerní návyky, to považuju za velmi důležitou věc...za pár dní to bude rok, co jsem naposledy měla alkohol, od té doby ani kapku a ani mě to neláká, chodím normálně do společnosti a ráda, nevadí mi, že ostatní pijou, já piju svůj džusík nebo si dávám třeba nealkoholické koktejly, na chuť:) Když se ohlédnu rok zpět, tak už ani nevím, proč jsem vlastně chlastala, co mě na tom bavilo. Můj život se dal do pořádku, mám skvělou práci, skvělý vztah, skvělé přátele....ale co je nejdůležitější: vážím si sama sebe, dokážu se ocenit a mám se ráda. To jsem s alkoholem nedokázala.
Natálie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15984
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 5 měsíce  
Gratuluju, Natálko
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16157
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 4 měsíce  
Natalce tez gratuluji a moc ji to preji! Ja tu psala o svem partnerovi, abstinuje 7 mesicu, po vecerech chodi na AA schuzky, k psychologovi, zacal pracovat na AA 12-ti krocich, stale se 'hleda', zda se, ze jeste nenasel tu lasku k sobe a duveru ve mne, coz ma koreny snad v jeho detstvi, snazi se sam sobe porozumet, je to stale beh na dlouhou trat.
pipina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16159
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 4 měsíce  
Máš pravdu, je to běh na dlouhou trať.Vždyť, kolik let se propíjel ke svému konci.Ale hlavně, že je střízlivý, a ty to nemáš lehké, díky za něho.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16519
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 3 měsíce  
Ahoj vsichni, prisla jsem vam vsem statecnym abstinentum poprat hodne zdravi a pevne vule do roku 2014. Asi pravdepodobne nebudu aktivnim clenem dal, nebot sve obdobi tady jsem si prosla, velmi mi to pomohlo, to sdileni, ale cim dal co jsem abstinent a pripadam si normalni, tak me to netahne cist si o alkoholu, ktery jaksi neni pro me cislo jedna.

Presto, kdyby nekdo chtel se spratelit v Praze a je ve veku kolem 30-40let, rada zajdu do cajovny nebo na popovidani o zivote, myslim, ze vsichni jsme jini, zmeni nas to, je to zkusenost zvladnout zavislost.

Abstinenci zdar a zijme pritomnosti, s pokorou, laskou a vdecnosti!

Stastny novy rok 2014!

Diky za vse!
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16528
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 3 měsíce  
Jessie, jen to nej do roku 2014 Ráda jsem tě tu poznala
Justýna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16532
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny v novém roce. Prožila jsem již druhý střízlivý Silvestr a nemohu si to vynachválit. Mám velkou radost za všechny abstinující a za ty, kteří se o to pokoušejí, moc nám držím všem palce. Na tyto stránky také nechodím pravidelně, ale podle času a nálady.
Hezký nový střízlivý a radostný nový rok všem.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16533
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravim,jsem 3 mesice po leceni,takze nepiju asi 7.Moc fandim lidem,kteri si dali život dohromady a tak nejak se srovnali vnitrne.Mne se to druhé zatím moc nedari.Ale stále verim,ze se to zmeni.Drzim vsem abstinujice palce.Moc dobře vim,ze to nekdy není a ani nebude lehke.Hodne stesti v roce 2014 preje Marek
Marek Kocian
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16534
Re: Jak se daří Všem co odvykají a psali sem? Dík Před 10 rok, 3 měsíce  
Marku, vydrž. Není to někdy lehké, ale stojí to za to. Vezme to nějaký čas, než se člověk srovná. Psychika je alkoholem hodně nabouraná, hlavně si udržet cíl, proč abstinovat. Moc držím palce.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter