Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12
Dolů
Téma: Přiznání.
#31537
Re: Přiznání. Před 8 rok, 5 měsíce  
Dobrý den
Právě sem se registroval a myslím,že je slušnost se trochu představit.Nikde sem tu nenašel téma kam by to patřilo tak to dávám sem.Snad tím nic nepokazím a nikoho neurazím.
Takže je mi 35 let a sem nejen alkoholik.Mám kombinovanou závislost alkoholxtvrdé drogy.Bez tvrdých drog úspěšně žiju už 9 let a myslím že tento problém mám pod kontrolou a věřím že se už nevrátí.
To chlast to je jiný kafe.Pít sem začal ve 12letech.Ano čtete správně.Tenkrát sem se opíjel tak jednou týdně.Toto se časem tak jako u všech zhoršovalo.Zkrátka pil sem cokoli s kýmkoli a kdekoli.V roce 2004 proběhl pokus o sebevraždu po té co mě opustila moje první žena.Byl to první impuls k tomu začít s tím něco dělat.Následoval nástup do PL kroměříž kde sem absolvoval 3 měsíční léčbu.Po návratu sem abstinoval asi jeden měsíc.A pak se vše vrátilo do starých kolejí.Následoval rok 2006 a druhá léčba v PL kroměříž.Odtud sem jel rovnou do TK bílá voda.Byl sem tam asi půl roku a odjel domů bez dokončené léčby.Léčbu sem ukončil na vlastní žádost.Od té doby nefetuju....
Abstinovat sem vydržel asi 3 měsíce.A začalo něco čemu by se dalo říct kontrolované pití.Prostě se tak jednou týdně opiju.
Když ale někoho někde potkám nebo někdo nabídne neodolám a dám si.
Já ale nechcu pít vůbec.Nechutná mi to a dělá to ze mě debila.
V současné době vydržím tak 10dní.Pak nastupuje nervozita,bolesti hlavy a stres a prostě se musím napít.
Doufám,že zde na foru najdu rady jak mou situaci zvládnout a snad i nějakou tu podporu.
Snad sem vám to tady moc nezamastil
Díky bruno.
bruno
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31538
Re: Přiznání. Před 8 rok, 5 měsíce  
bruno - píšeš:
...Abstinovat sem vydržel asi 3 měsíce.A začalo něco čemu by se dalo říct kontrolované pití.Prostě se tak jednou týdně opiju.
Když ale někoho někde potkám nebo někdo nabídne neodolám a dám si.
Já ale nechcu pít vůbec.Nechutná mi to a dělá to ze mě debila.
V současné době vydržím tak 10dní.Pak nastupuje nervozita,bolesti hlavy a stres a prostě se musím napít.
Doufám,že zde na foru najdu rady jak mou situaci zvládnout a snad i nějakou tu podporu.


Bruno,

vyhľadaj psychoanalytika, s ktorým odhalíte korene a príčiny Tvojej nerovnováhy. Iba suchá abstinencia od drog ( aj alkohol je tvrdá droga) nestačí.

(Ak zharmonizuješ emócie, city a myšlienky - ľahšie odoláš prípadnému cravingu/baženiu!)

"Prajem Ti úspech a zdar!"

Anonymní alkoholici vo svojom programe tiež hľadajú riešenia emocionálnych disharmónií a kocoviny/opice. Vyskúšaj!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31539
Re: Přiznání. Před 8 rok, 5 měsíce  
Ahoj, bruno,pokud chces prestat pit uplne,tak asi, alespon ze zacatku potrebujes spolecnost, kde ti nikdo nebude piti nabizet. Jak pise i Ja, urcite stoji za to, alespon zkusit AA. Jestli mas moznost, zkus jednou zajit. Podle mych zkusenosti, potkas tam lidi, kteri maji za sebou to,co ty, a i horsi veci,nemas se za co, pred kym, stydet. Presto je tam atmosfera klidu,uvolneni, radosti.Staci posedet, poslechnout a proste uvidis. V nejhorsim jednou a naposled. Tohle je zdarma,anonymni, bez objednani,nic neriskujes.
leah
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31541
Re: Přiznání. Před 8 rok, 5 měsíce  
Bruno u teba o kontrolovane pitie nejde, kedze sa raz za tyzden opijes, aj ked sa opijat nechces. Tazko ti je radit, lebo nejaky zazracny recept neexsituje. Proste musis velmi chciet prestat pit a spravit vsetko preto, aby si to dokazal. Pokial to sam nedokazes, vyhladaj akukolvek pomoc, najdi si nejake hobby, obmedz docasne kontakty s ludmi, ktori piju. Pokial ta nukaju a ty nedokazes povedat nie, tak sa s nimi stretavat nemozes, inak vzdy podlahnes...
Budem ti drzat palce. Prvy krok si spravil uz tym, ze si sem napisal a ze svoj problem s alkoholom chces riesit.
Kira
Expert Boarder
Příspěvky: 94
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31548
Re: Přiznání. Před 8 rok, 5 měsíce  
Taky si myslím, že pokud člověk pije, i když nechce, nejedná se o kontrolované pití. V tomto případě to vidím jen na částečné omezování pití, ale kontrolované to rozhodně není, vzhledem k tomu, že po deseti dnech astinence se objevuje nervozita.
Pavel Novák
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter