Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1...1112131415161718
Dolů
Téma: Proč jsme pili?
#24399
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
To já zákaz také nemyslím.To by se pilo víc a kdoví co.Alkohol bych povolila až od 21 let, třeba.Je jasné, že lidský mozek se vyvíjí do 20 let, proto se mladým ničí rychleji, -tráva, alkohol-.Ale výchova, prevence, lidé si zvyknou, pár alkoholiků bude vždy, určitě ne tolik.Tady se pořád skrývá fakt, kolik je tu alkoholiků, alkoholismus je ostuda,přiznat se a jít do léčebny je nepochopitelné, slabošství.To až v Norsku museli zjistit, že tu u nás vlastně není žádná ženská léčebna, opravili a krásně,chátrající stodoly v Červené Dvoře, s podmínkou, že to bude jen pavilon pro ženy, dokonce původně to měl být pavilon pro matky s dětmi, což by bylo bezvadné.Ale už se časy mění, mládež jezdí hodně ven, učí se žít jinak.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24404
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24420
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Vím o té léčebně, kamarádka tam byla, pije dál, takovou úspěšnost asi nemá, kec.Znám i některé terapeuty tam.Naštvala mně její reklama, že:"Vyléčí za 3 týdny alkoholismus."Mylná informace, kšeft.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24424
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24475
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Zdravím všechny. Renčo tak jsem moc zvědavá jestli si se zkusila napít? Nebo jsi zkoušku odložila?

Přiznej se ferově. Doufám? Ať to dopadlo jak koliv? Tak ať si v pohodě?
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24615
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24623
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Není ti smutno, jsi v pořádku?Je slušnost děkovat, pokora, ale mám nějak o tebe strach!Nedej se!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#24625
Re: Proč jsme pili? Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1112131415161718
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter