Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Prosba o radu
#32478
Prosba o radu Před 8 rok, 1 měsíc  
Dobrý den, jmenuji se Vlastik a abstinuji šestým rokem.Chtěl bych Vás seznámit s mým příběhem(stručně). Začal jsem chlastat asi v patnácti letech,kamarádi,výlety,alkohol.Došlo tak daleko,ztráta přátel,ztráta zaměstnání, ze mě se stal odpad společnosti.Napadali mě i myšlenky na smrt ale stal se ze mě bezdomovec. Nikdy jsem nechtěl zemřít, stále jsem si opakoval, že tady mám určitě jiný důvod, než se opíjet.Díky alkoholu jsem měl stále chuť se zeznamovat se slečnami i když všechny mě neoplácely totéž, stále jsem byl bezdomovec. Na ulici jsem vydržel,věřte nevěřte,15let,do smrti toho budu litovat. Na záchytce v Praze-Bulovka mám určitě zlatou jmenovku,za tu dobu jsem tam byl66x ale dostal jsem se na poslední protialkoholní léčení, pro mě už nebyla jiná cesta.Nikomu jsem už nevěřil a ani nedoufal. Rodina se ke mě neotočila zády a to mě dost pomohlo, musel jsem strhnou za sebou všechny mosty, vyměnit přátele,jiné bydlení a v 39 letech začít znovu. Léčení bylo tří měsíční,začal jsem od píky a vydržel jsem to a žiji dál, bez opíjení.Mám práci,bydlení,auto a právě přichází prosba o radu, že tím, že abstinuji jsem zůstal sám a nedaří se mě seznámit s nějakou ženou k životu. jakoby tím léčením ze mě vyprchal zájem o ženy,tak bych to neřekl správně, mám o ně zájem ale nedokážu se seznámit. Nevím jak to může dlouho trvat ale mě samotnému se to už nezdá.Nechci kvůli tomu zase začít pít,poraďte prosím, děkuji za odpovědi a doufám, že jsem nezkazil příjemný večer,s pozdravem Vlastik
Vlastimil Hlušička
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32482
Re: Prosba o radu Před 8 rok, 1 měsíc  
Pokud jsi uz dlouhy cas bez partnerky, tak to ani nemysli ze kdyz zacnes pit tak rychle nejakou sezenes. Pokud te nejaka opustila v posledni dobe, tak delas velmi dobre ze nepijes ( nechci rict ze te opustila kvuli piti ) brzy se urcite nejaka obevi, zkus stare zname a jejich zname, chod do spolecnosti avsak nepij. A co v praci?, nebo kdekoliv. Seznamit se muzes uplne vsude a hlavne bez alkoholu. Damy nemaji v lasce opilce.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32488
Re: Prosba o radu Před 8 rok, 1 měsíc  
Vlastíku, hlavně si z toho seznamování nic nedělej. Buď sám sebou, nemysli na to, nenech se odradit z neúspěchů. Já jsem po dvou manželstvích a taky sem nechtěl zůstat sám, nejsem ten typ, družka je fajn a dalo mi to hledání hodně práce. Máme v této době internet, obrovské možnosti. Nevycházelo to, prakticky pořád. Asi rok a půl sem chatoval, skypoval, seznamoval až v síti ryba uvízla. Nejsme spolu úplně pořád, ale mně to v mém věku to stačí. O děti už nejde, oba máme z dřívějška a je to jinak, no... Alkohol je brzda, zpočátku jsem řekl, že pít nemůžu k vúli zdraví, po čase pověděl pravdu, já něco zatajil, ona taky a nakonec po týdnech skypování, když sme se sešli tak sme si připadali jako staří známí a zbytek byly detajly... Je tu riziko, znám jednoho co po letech zrecnul k vůli mladší kosti, říkali sme mu, že ona si ráda lupne a nakonec ho stáhla sebou, ale nepij, nestojí to za to, hledej, čas letí, tak dej vědět jak se daří, co nového.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32489
Re: Prosba o radu Před 8 rok, 1 měsíc  
Zdravím Vás a děkuji za odpověď,nepil jsem no v květnu by to bylo 6let ale i přesto jsem si říkal, že o mě nějaká nemá zájem. Pít jsem vyskoušel na Silvestra a zjistil jsem,že jsem o nic nepřišel, za dobu mé abstinence.Dám si občas jedno pivo v práci k obědu,pak ho nemám třeba měsíc a žiji normálně. Naučil jsem se žít sám a připravovat si věci do práce,sám si vařit,prostě všechno sám. Napsal jsem i příběh o mém pobytu na ulici, taky,že jsem byl v komatu ale, když mě zachránili,nevěděl jsem, že budu žít sám.Přeji ti hodně štěstí, které člověk potřebuje k životu, hlavně zdraví,určitě se časem ozvu,měj se fajn
Vlastimil Hlušička
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32493
Re: Prosba o radu Před 8 rok, 1 měsíc  
Díky. Já bych to pivo po obědě nemoh. Prošel jsem si tím několikrát. Dám si jedno, nic se nestane. Po týdnu třeba zas. A trvá to možná půl roku, ale mozek to chce, ten účinek, musím toho vypít mraky. Vždycky pak šáhnu po tvrdém a znova kolotoč. Ikdyž posledně, před lety... ty piva byly tři. A pak se mně hrozně klepaly ruce. Už se mně rozsvěcovalo tím víc, ještě párkrát a moje mezní hranice. Každý tu hranici má jinak. Tak já teda nechci, chci si ještě v klidu tady pobýt co půjde.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter