Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci?
#9065
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 11 rok, 11 měsíce  
Libu.právě,že mladí lidé se brzy od spol.AA odpojují.Nemají trpělivost,vytrvalost a důslednou zodpovědnost k sobě samým.Co to pro ně znamená?To víme obě.Podlehnou pokušení a vrátí se k starému způsobu života do zaběhaných kolejí závislosti.Je škoda každého roku jejich života,který obětují své posedlosti,namísto toho,aby opravdu začali žít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26581
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 9 rok, 1 měsíc  
Nechlastej magore!!
To

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27957
Re: Da se zvladnout abstinovat bez lekarske pomoci? Před 8 rok, 11 měsíce  
Ahoj všem.říká se ..neříkej hop dokud nepřeskočíš.Vím,že bohužel nepřeskočím nikdy..mám to do konce života.Pila jsem nárazově a nemám klapku a nikdy ji mít nebudu.V odhodlání mě utvrdily ranní stavy,už to bylo neůnosné.A právě na ty stavy a jak my vždycky bylo si naštěstí dobře vzpomínám.Myslím,že abstinence bez lékařů jde,ale záleží na tom,v jakém se kdo nachází stádiu.Snad jsem to poznala těsně na tom rozhraní....abstinuji bez lékařské pomoci 8 měsíců..a tímto bych chtěla pozdravit svoji super kamarádku,která mi moc pomohla a abstinuje bez lékařů skoro dva roky!Tak klobouk dolů kočko!!!A Nám všem ostatním at se Nám daří...najít tu Naši rovnováhu.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter