Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: prosím o radu
#41509
prosím o radu Před 7 rok, 3 měsíce  
Dobrý den,chtěla bych se jít léčit,jsem závislá na alkoholu,několikrát jsem docházela na antabus,ale nikdy jsem ho nedobrala..Problém je že mám dvě malé děti,o jednoho z nich by se starala moje sestra, ale o to druhé nemá kdo,přítel chodí do práce, ještě rok mám být na mateřské, dalo by se to prosím nějak udělat aby šel na mateřskou přítel, po dobu léčení? A musím mít doporučení od psychiatra,aby mně v léčebně přijali? Předem mnohokrát děkuji za odpověď
Michaela
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41511
Re: prosím o radu Před 7 rok, 3 měsíce  
Viem, že na Slovensku môže ísť aj manžel na materskú. Aby bral materské musí byť poistený v socialnej poisťovni minimálne 270dni za 2 roky. No ako je to u vás netuším. Ale myslím, že aj u vás by mala byť taká možnosť. Vy ste vždy krok pred nami.
Čo sa týka liečebne, skús do niektorej zavolať. Určite ti poradia. Ale podľa mňa jediná podmienka je zaplatené zdravotné odvody.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41518
Re: prosím o radu Před 7 rok, 3 měsíce  
U nás je to s tou mateřskou podobně, musí mít zaplaceno 270 dní soc. pojištění (jako zaměstnanec) anebo nemocenské pojištění jestli je OSVČ (je nepovinné). Pokud to nesplňuje, může si požádat o rodičovský příspěvek, což je nepojistná sociální dávka a tu dostává do třech nebo čtyřech let dítěte, podle toho, kterou variantu zvolí.
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter