Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 1
Dolů
Téma: Mám strach z toho co bude dál
#51151
Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Je mi něco málo přes třicet a s alkoholem mám potíže od jakživa. Začalo to na střední škole, kdy jsem chodila domů z plesů nebo diskoték totálně opilá. Nikdy jsem si tento problomém nepřipouštěla, protože kolem mě pili i ostatní spolužáci.
Později jsem si stále myslela, že mám všechno od kontrolou,ale neměla jsem. Občas se mi stalo, že jsem se opila do němoty a nemohla jít ani do práce.
Nepiju každý den. Někdy ani každý týden,ale když ano, vždycky je z zoho nějaký malér. Jsem s manželem 8 let a on mě mnohokrát prosil,abych se sebou něco dělala. Loni touhle dobou jsem dokonce tři měsíce brala antabus a alkoholu se ani nedotkla. Pak jsem ale opět začala pít. Manžel mi minulý týden oznámil, že ode mě odchází. Že ho moje pití ničí a chce žít sám. Chtěla jsem to zachránit, dokonce jsem byla ochotná jít i do léčebny,ale prý už to nemá smysl. Udělala bych všechno na světě,aby si to rozmyslel,ale asi už je na všechno pozdě.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/09/2018 18:37 Provedl: Evelyn. Důvod: chybný popisek
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51153
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Evka. V podstate máš na výber teraz z viacerých možnosti:
-piť ďalej a od "radosti" z odchodu manžela aj viac
-piť ďalej, ale teraz si už nájsť chlapa, ktorý ti bude tolerovať alkohol. Najlepšie aktívneho ožrana
-prestať piť. Dať šancu lepšej budúcnosti, teda sebe samej. Či už s terajším manželom alebo s niekým iným

Vyber si.
P.S. Určite sú aj iné možnosti, ale ďalej to už nechcem rozvádzať
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51154
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Jsem rozhodnutá přestat pít úplně. Na 22.10. jsem objednaná k psychiatrovi, tak uvidím, co mi řekne.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51156
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Zkus netlačit na pilu a momentálně se soustředit jen na sebe a svoje rozhodnutí. To ostatní třeba přijde, či se vyřeší samo ????. Hlavně ať máš na to střízlivý náhled
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51165
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Eva napsal:
Udělala bych všechno na světě,aby si to rozmyslel,ale asi už je na všechno pozdě.

Uplne vsechno? V tom pripade je to velice snadny - prestan pit. Alkoholik nemusi davat sliby nebo prisahat jak uz se chlastu nedotkne... kazdy kdo ma s alkoholismem aspon trochu zkusenosti totiz nikdy alkoholikovi verit nebude. Alkoholik muze presvedcit a argumentovat jen jednim jedinym - abstinenci. Pokud je pricinou odchodu manzela opravdu Tve piti tak je slusna sance ho ziskat zpet.

PS
Neni pozde. Pokud nejsi troska s beznadejne poskozenym mozkem a selhavajicima jatrama coz zcela ocividne nejsi tak rozhodne neni pozde. Ale ode dna ta dira vypada hlubsi... to ano .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51174
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Díky za podporu
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51175
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Díky za zprávu, dost mě podpořila v mém rozhodnutí nepít.
Eva
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51179
Re: Mám strach z toho co bude dál Před 5 rok, 6 měsíce  
Evo, nepit kvuli sobe se pozitivne odrazi v mnohem. Ztracena duveta se ziskava zpet dlouho. Dulezire he nepolevit v abstinenci a usporadst si zivot, tal aby nebylo treba lotosti a piti.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter