Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Mé poprvé
#52597
Mé poprvé Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj,

Jsem Urban (podle láhve po mé pravici )
Táhne mě na 25 a jsem student vysoké školy .

Piju denně už , už ani nevím jak dlouho. Jsou to léta. Ani si nevzpomínám na nějaký delší časový úsek kdy jsem šel spát střízliv.
Piju po večerech a sám. V tuto chvíli je to cca litr vína + třeba pivko. Do školy jezdím autem a proto si hlídám abych byl ráno před jízdou čistej, teda
abych nenadýchal. Už jsem pár alko testerů odpálil. Sebrání papírů se bojím jako čert kříže. Přes den na chlast nemám moc chuť a když náhodou se napiju jsem celý den
naprosto nepoužitelný. Vliv látky mě láka jen po večerech.


Jak je asi jasné mé pití krom peněz mě stojí taky dost problému, špatných nálad a extrémní nevyrovnanost. Chci přestat pít. Chci být samostatný čistý a produktivní.
Včera jsem si řekl že s tím seknu ale nepovedlo se to. Cca ve 2 hodiny ráno jsem si dal pivo protože sem prostě nemohl usnout. A dnes jsem si koupil zmiňovanou láhev.
Jak jsem na benzínce zjistil nervozita mě částečně přešla už v okamžiku kdy jsem láhev držel v ruce. Před tím sem byl hodně roztěkaný nervozní možná sem měl tendence se jaksi ,,třást".
Nevím jestli to po chlastu volala má hlava nebo mé tělo.

Proč vlatně piju ? Sám nevím už to beru jako ,,relax" prostě po pár locích mě vše baví víc, dokážu se líp uvolnit , líp se mě hraje na nástroje nebo mám i vetší chut si zapnout nějakou hru.
A víc si to užívám. Ovšem do nějakého bodu kdy se to zlomí a chlast je silnější. Začínám být otupělí u ničeho nevydržím a v ty chvíle chodím spát. Jo a ještě jsem vynechal to že do toho zobu lék jménem sanval.

Popravdě nevím jak si s tím poradit... Přítelkyně i rodina ví že piju ale neví jak moc. A děsí mě představa že by to zjistili.Proto se obracím sem na vás. S prosbou o názor,radu nebo asi i jen kvůli tomu.
Že jsem to chtěl asi nějak ventilovat.

Zatím nevím co dělat, jak tu už hodně lidí psalo na doktor není snadný řešení. Už jsem u jednoho kdysi byl čekal jsem 3 měsíce a nijak to nepomohlo. Už ani nevím co bylo zle.Dále jsem si našel skupinu
anonymních alkoholiků a asi zítra navážu kontakt a snad i ve čtvrtek se pokusím zúčastnit sezení.

Omlouvám se za sloh, ale pokud to někdo dočetl a byl v podobné situaci bud rád když mi třeba nějak poradí.

Moc díky
Haoopa
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52598
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
Haoopa,

vykonaj si osobnú inventúru:

rozdeľ si pracovnú plochu obrazovky PC na polovice. Na jednu si urob súhrn, t.j. výpis toho, čo Ti pitie dáva a na opačnú/(druhú) polovicu pracovnej plochy si vypíš TO, čo Ti, naopak, berie (čím Ti škodí).

Sám uvidíš aj rozhodneš, čo vlastne chceš a prečo...

"O potrebe návštevy lekára rozhodneš iba Ty-sám!"

(Všetko ostatné a potrebné sa dočítaš aj TU ~ na tejto webovej doméne.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52599
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
Nic neřeš,kromě toho, že půjdeš ve čtvrtek na AA.Klidně lej dál,ale pokus se být pořád upřímný k sobě,tak,jak jsi to teď napsal sem.Buď upřímný,pokud se rozhodneš na setkání mluvit,mluv pravdu.Já dneska vím,že to,co ti teď dává chlast,pocit větší chuti do života,tak to ti je schopna dát Střízlivost sama,tam je Život,tam je Krása.Nikdy bych to nikomu nevěřil,ale fakt to tak je,a o hodně jsem přišel,abych to zjistil.Nic neřeš,přijď na setkání,budeš mít možnost osobně poznat lidi,co na tom byli stejně nebo mnohem hůř,nebo jsou právě dnes bezradní,a hledají,stejně jako ty.Máš určitě šanci,naději na normální život
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52601
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
tohle všechno vím, jediné co je problém je síla mé vůle. ALe zkusím to. díky
Haoopa
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52602
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
...ve čtvrtek se pokusím zúčastnit sezení.
Keď napíšeš "pokúsim", to ako keby si napísal, že nepôjdeš.

Jak jsem na benzínce zjistil nervozita mě částečně přešla už v okamžiku kdy jsem láhev držel v ruce. Před tím sem byl hodně roztěkaný nervozní možná sem měl tendence se jaksi ,,třást". Nevím jestli to po chlastu volala má hlava nebo mé tělo.

Vítaj medzi nami, alkoholikmi.

Přes den na chlast nemám moc chuť a když náhodou se napiju jsem celý den
naprosto nepoužitelný.

Viem si predstaviť, ako si cez deň použiteľný, ak každý deň piješ.

"Přes den na chlast nemám moc chuť ....Vliv látky mě láka jen po večerech."
Ale máš, len už dopredu vieš, že si večer vypiješ, tak nie si z toho až taký nervózny. A len čakáš, až príde večer. Skús ísť ráno do školy bez toho, aby si mal doma v rezerve fľašu a ráno sa rozhodni, že si nič nekúpiš. Uvidíš to žúžo v hlave celý deň. Vlastne by bolo zaujímavé vedieť, čo sa ti dialo v hlave, ak si vedel, že doma nič nemáš. Ak bola niekedy taká situácia.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 18/12/2018 20:24 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52603
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
pokusím- znamená že nevím jak to funguje a envím jestli si tam mám nakráčet jen s tím že jsem na webu našel místo a čas.

A ano někdy jsou horší dny jindy toho zvládnu docela dost ale pořád je to asi dost limitované tím v jakém jsem rozpoložení.

A ano byly takové dny, doma vlastně nikdy zásobu nemám ale máš pravdu že to je asi v myšlence že si večer přihnu. Takhle jsem se nad tím popravdě nikdy nezamyslel. Díky
Haoopa
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52604
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
H., ide o to, poznať sa. Ty to možno ani nevnímaš resp. si to neuvedomuješ. Musíš sa naučiť pracovať so svojimi myšlienkami, uvedomovať si ich. A možno zistíš, že cez deň na večerný alkohol myslíš viac, než by si chcel. Ak doma alkohol nemáš, kedy a kde ho kupuješ? Vlastne keď ho nemáš doma, musíš už cez deň myslieť na to, aby si ho nezabudol kúpiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52606
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
Haoopa, ad AA. Skupina alkoholiku. Muzes a nemusis tam mluvit. Pokud jsou z navstevy AA nejake obavy, tak dle me uplne zbytecne. Mozna zjistis, ze ti ta skupina v necem nesedi, tak si najdes jinou, jinou moznost.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52607
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
nebojím, popravdě mluvením se vlastně i živím ale problém je ten že mám strach že dojdu mezi bandu maminek nebo postarších dělníků co mají úplně jiný pohled na svět. Když vidím místní hospodu nedovedu si představit že s těma lidma si mám co říct.
Haoopa
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52608
Re: První Kontakt Před 5 rok, 4 měsíce  
Vieš čo, inteligent? Tí ľudia mali viac rozumu a odvahy ako ty.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter