Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Agresivita v opilosti
*
#5486
Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak zvládat agresivitu u svého bratra, je mu 31let a má pocit, že je vše a všichni proti němu. Popíjí už od mládí, ale stále se to stupňuje a zvyšuje se jeho agresivní chování vůči všem v jeho okolí, nešetří ani nás, jeho rodinu a jeho přítelkyni. Léčit se nechce, má pocit, že nemá problém, ten máme podle něj my.Několikrát se už v opilosti i zranil, ale vždy přestal pít jen na nejnutnější možnou dobu. Už nevíme, jak mu pomoci, a jak ho donutit neupít se a někomu fyzicky neublížit. Pokud máte někdo zkušenost s takovým chováním, moc Vás prosím o radu. Díky M.
Markéta

Poslední úprava: 12/02/2021 15:47 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5488
Re: Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Markéto myslím,pokud nereaguje ani v době kdy je střízlivý a problém si neuvědomuje,tak bude asi jediná cesta zkontaktovat nejbližší ambulanci AT.Tam Vám asi poradí jak postupovat.Ale jediná cesta,pokud dále nebude spolupracovat je zbavení spéprávnosti a pak by byla léčba nařízená soudem.Pokud je agresivní,tak skutečně nemůžete čekat.Myslím,že jsou ve zprávách velmi často případy různých ublížení pod vlivem alkoholu a nemůžete si asi nalhávat,že Vám se to vyhne.Pokud něco skutečně nepodniknete,tak on stále nebude mít pocit,že má problém.Protože to co dělá v opilosti si bohužel asi nepamatuje.Ten problém totiž sám od sebe nezmizí.Nemějte strach z něj,ale spíš z toho co by mohl provést.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5490
Re: Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Bohužel si to uvědomuji, jen pořád doufám, vím, že marně, že se v něm něco zlomí..Budu kontaktovat AT a poradím se, co dál, děkuji moc za radu..M.
Markéta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5495
Re: Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Nemůžete čekat na zázrak, jen se to může zhoršit, a dočkáte se toho nejhoršího, pozor!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5498
Re: Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Taky naprosto souhlasím s Líbou,vy všichni můžete taky čekat na zázrak,že Vám nic neudělá.Máte ho ráda,jako všichni,ale on je nemocný a je potřeba se léčit.To není rýma,která přejde za 7 dní.Ale myslím,že to všechno víte,jen se potřebujete ujistit,že to opravdu jinak nepujde.Držte se
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#5577
Re: Agresivita v opilosti Před 12 rok, 10 měsíce  
Nejhorší je si myslet, že ten člověk dostane rozum a že brzy vše skončí jako mávnutím kouzelného proutku. Bohužel takový happy end se koná asi jen velmi zřídka. První sprosté nadávky a první rána. Holky proberte se a utečte dokud je čas.
Šárka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18938
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat.Mám obdobný problém s tím rozdílem,že za střízliva si uvědomuji chybu,chodím po putykách omlouvám se(platím veliké škody co jsem den před tím způsobil,aniž bych o tom věděl).Jezdím se omlouvat do nemocnic.Můj problém je asi velice jednoduchý a lze ho nejspíše řešit úplnou abstinencí.Asi 4 měsíce jsem měl úplnou abstinenci,žádný problém,žádný deprese,nic.Vše bylo jak má být,výbuchy agresivity nic..Cítil jsem se velice dobře a spokojeně.Dokonce jsem přestal i kouřit.Jenomže problém nastal opět nedávno,když jsem si s kamarády chtěl dát pivo..Mám takový pocit,že pivo mi problém nedělá,ale od té chvíle co jsem se napil tvrdého alkoholu nic moc si nepamatuji,akorád pár výstřižků,řevu a policii,jak mě přivezla domů..Opět jsem se rval,byl jsem agresivní a nikdo ze spousty hospod mě neuklidní,jsem asi jako smyslu zbavený.Už jednou jsem byl krůček od velikého problému za který jsem mohl jít sedět na dlouho.Vím,že jednoduchá rada zní,ať nepiji už nikdy(nebo aspoň ne tvrdý alkohol),ale něco mi říká,že to není možný.Co když se za dvacet let napiji a někoho zabiji??Je to šílený,ale píši to jak to je.Mám strach,že se vzbudím a někdo mi řekne,,včera si někoho zabil,,Je to šílená představa.Jinak nejsem žádnej alkoholik. Chodím do práce,mám ženu,psa,auto,byt,zahradu o nic z toho nechci přijít kvůli takové blbosti.Pořád jsem si říkal dříve,jo tak se stalo,klasická rvačka a tak,není to tak,kdo to viděl nevěří svým očím.Sám si to ani jednou nepamatuji,takže nemůžu to popsat,ale nestalo se to desetkrát.Zhoršuje se to.Je to jak nemoc.Děkuji za Váš názor..
Roman

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18939
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Ahoj.Agresivitu a okna způsobuje tvrdej alkohol, ne pivo..Já mám to samé..Po tvrdym průsery.Uvidíš, že když budeš pít pivo, tak drsný to nikdy nebude !! Tvrdej je svitě, je to strašnej koncentrát alkoholu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18940
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
Martine, ty nejsi alkoholik hahaha )
Dovol, abych se zasmál, si kvartální alkoholik jak vyšitej, jak vidíš máš už poškozenej mozek, protože po chlastu nevíš co děláš.to se bohužel zdravým lidem nestává
michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18941
Re: Agresivita v opilosti Před 9 rok, 11 měsíce  
moje zkušenost: Po tvrdém jsem byl agresivní, po pivu a vínu ne. Pak jsem začal být agresivní už i po víně. A nakonce stačila 3, 4 piva a zase sjem byl "zlý"...ale třeba to budeš mít jinak (ale nevěřím tomu )
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/05/2014 17:27 Provedl: Pavel DD.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter