Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím
*
#55720
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ivet, k praci gratuluju. A co se tyce depresi si myslim neustale, ze to chce odbornou pomoc
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55721
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
Ivet, k praci gratuluju. A co se tyce depresi si myslim neustale, ze to chce odbornou pomoc

A tak já vím, že mám deprese z nic nedělání a že jsem neměla práci. Kdyby přetrvávaly i během práce, tak si klidně zajdu k doktorce, protože už bych věděla, že mám problém a že ho sama nezvládnu.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55726
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ivet1977, věř mi, že já jsem taky hrozně moc ráda, že jsem to dokázala. Ono to vypadalo, že se kvůli depresím upiju k smrti, naštěstí jsem přišla na to, kde je příčina těch mých depresí a objevila léčbu, která mě jich nadobro zbavila. Někteří lidé mi to nevěří, ale jakmile zmizely moje deprese, tak abstinence byla pro mě snadná věc. Vůbec nemám důvod ani potřebu pít.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55727
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Lída Závislá napsal:
[quote]Ivet1977, věř mi, že já jsem taky hrozně moc ráda, že jsem to dokázala. Ono to vypadalo, že se kvůli depresím upiju k smrti, naštěstí jsem přišla na to, kde je příčina těch mých depresí a objevila léčbu, která mě jich nadobro zbavila. Někteří lidé mi to nevěří, ale jakmile zmizely moje deprese, tak abstinence byla pro mě snadná věc. Vůbec nemám důvod ani potřebu pít.[/quote

Jako bych četla svůj pribeh.Ja se topila v tak hlubokých depresich,ze jsem ani nevylizala z pokoje a snažila se jen spat,abych na nic nemyslela.Pak si uvedomila,ze to tak nejde a zašla za psycholozkou.Tam mi během té pulhodiny doslo,v čem je problém a začala ho resit.U mě to byla opět prace,co jiného a s prací pak už bylo vše v poho.Dala jsem si život do poradku.Z okolí jsem vyřadila lidi,co mi skodili a abstak díky náročné práci prostě presel,nebyl cas.Jasne,schovavala jsem trepot rukou anebo se vymlouvala,ze kourim,to je abstak z nekoureni.Tak doufam,ze s touto práci to bude stejně a dostane mě z toho.Samozrejme chci sama,jinak by to neslo.Ale zaměstnat se, me strašně pomaha.Doma myslím jen na piti.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55737
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ja příčinu znám, ale stejně nedokážu přestat. Nemůžu mít děti, přítel raději jezdí na kole a ja potají v průběhu dne chodím tajně pocucávat. Neopíjím se, ale pořád mám něco v sobě. Bohužel teď už i v práci. Poslední dobou se to večer stupňuje a spat chodím opilá, abych usla. Ráno se probouzím s předsevzetím, které vydrží tak dopoledne...přestávám to zvládat.
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55738
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romana napsal:
Ja příčinu znám, ale stejně nedokážu přestat. Nemůžu mít děti, přítel raději jezdí na kole a ja potají v průběhu dne chodím tajně pocucávat. Neopíjím se, ale pořád mám něco v sobě. Bohužel teď už i v práci. Poslední dobou se to večer stupňuje a spat chodím opilá, abych usla. Ráno se probouzím s předsevzetím, které vydrží tak dopoledne...přestávám to zvládat.

Ahoj Romčo, toto známe všichni. Mě je 41 let a děti nemám, mám smůlu na chlapi a jsem možná sobec, ale sama dítě vychovávat nechci. Moje deprese byly taky z tohoto důvodu, ale přiznám se, že ne k pití.Já to řeším domácími mazlíky.Nemáš třeba psa nebo kočku, komu tu lásku a touhu po dítěti dát? Je to jak číst můj příběh, přesně. I to předsevzetí. Romčo, musíš s tím něco udělat. Jaký máš absták?Každý ho má jiný.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55739
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj Romana, a co skusit otom povedat priatelovi, alebo ist spolu na kolo, alebo skusit najst nejaky program iny ?
Viem, ze sa to povie, tiez stale zlyhavam, ale naozaj si musime uvedomit a hlavne stat za tym, ze tak neceme a ze je to velmi zle.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 01/06/2019 10:43 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55741
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
stef napsal:
Ahoj Romana, a co skusit otom povedat priatelovi, alebo ist spolu na kolo, alebo skusit najst nejaky program iny ?
Viem, ze sa to povie, tiez stale zlyhavam, ale naozaj si musime uvedomit a hlavne stat za tym, ze tak neceme a ze je to velmi zle.


Já sem o tom třeba příteli řekla, po lehoučku a na to, že sám pije jak duha, tak mě odsuzoval, protože by si sám musel uvědomit, že má problém.Omlouvám se, ale nevím jak pokračovat....
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55742
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romano, opravdu si myslíš, že příčina Tvého alkoholizmu je v tom, že nemůžeš mít děti? Takových žen, co nemohou mít děti, nebo dokonce samy dobrovolně vyměnily svoje mateřství za cestování po světě nebo za kariéru je spoustu. Myslíš, že všechny tyhle bezdětné ženy jsou alkoholičky?
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55743
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Zdravim. Myslim, ze u nekterych zen ta vymnena byla dobrovolna volba. U Romany to bude asi nedobrovolne.
Ja jsem podruhe vdana, z prvniho manzelstvi dve deti, z druhyho i po velkem snazeni nic. Kazdy mesic zklamani a flustrace. A pri tom jsem uz dva vyrostky mela. Je to urcite velike zklamani.
Ale presto si myslim, ze nestoji za to kuli tomu pit. To jsou slova, co? Od abstinujici alkoholicky to sedi.
Vim, ale jakej je to boj, kdyz se clovek snazi prestat
Tak jsem ti vlastne Romano vubec nepomohla
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter