Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím
*
#55753
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj, mam kocicku. Je to nalezenec z kontejneru. Pomaha mi, ze si u ni kompenzuji nevycerpanou materskou lasku. Nikdy predtim jsem kocky nemela, ale do ni jsem se zamilovala. Me je letos 40 a citim to jako zlomovy rok. S pritelem nam to neklape. Nemuzu s nim mluvit. Vetsinou vse prejde mlcenim, neobejme, nepohladi, je to jak souziti spolubydlicich. Abstak az tak fyzicky nepocituji. Krome tresu. Spis je to touha na nic nemyslet nebo byt nad veci s lepsi naladou. Nebyvam opila, jen musim mit porad hladinku. Chodim na psychiatrii ke skvele doktorce. Jit tam byl pro me obrovsky krok.
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55754
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj, ne neni to jen kvuli potratum, tisicum hormonalnich injekci, ktere z tebe udelaji monstrum, a nekoncicich negativnich testech. Je to hlavne kvuli tomu, ze jsem to nemela s kym sdilet. Pritel je clovek, ktery neprojevi jakoukoli emoci. Doted vlastne nevim, jestli mu to vadi nebo ne. Jeho rodina mi to vycita, ze jsem mu zkazila zivot. Je to kvuli milionum drobnych narazek typu: ty si muzes vybrat dovolenou az po matkach s ditetem, ve svatek budes delat ty, protoze nemas deti, to nemuzes pochopit, kdyz nejsi matka, chudak Tomasek, ten to kvuli tobe nezazije....piju, abych mela silu byt nad temito pichlavymi recmi, vycitavymi pohledy, soucitnymi radami a opovrhujicimi diskriminacnimi lidmi. Kdyz neco nemas, vidis to vsude okolo. V TV, venku, v kine, na bazene, na horach, u more, v praci nekoncici debaty o miminkach, porodech, vnoucatech....miluji deti. Nejsem vuci nim zahorkla a vsem kdo tyto radosti prozivaji to ze srdce preji. Jen, kdyz jdes z dalsiho vyskrabu sama, protoze pritel nemel cas, a vidis uplne vsude deti a stastne maminky....bezis se zavrit doma a otevrit si flasku. Zbabele se opit abys nic necitila. A rano jednu na kuraz, abys vydrzela v praci ty otazky, na obede v parku dalsi na zvladnuto zavisti maminkam tlacici kocarek a vecer abych aspon na chvili usla....kdyz vsechny kamaradky zrovna porodi a maji starosti, ktere ja prece nemuzu pochopit, tak proc by se se mnou dal bavily. Jsem prece jina. Nevzdavam to, snazim se dal chodit do spolecnosti a nebyt sama. Ale je tak strasne jednoduche nikam nejit, nic nevidet, nic necitit.....a napit se.
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55755
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Když vám to neklape, tak odejdi. Takový vztah nemá smysl a přítel si najde jinou se kterou bude mít děti a ty si můžeš najít někoho s kým budeš šťastná. Pokud bude vztah pokračovat a ty dál pít tak to bude jen horší pro oba dva, nakonec se stejně rozejdete, když city vymizely a jeho rodina ti to dá ještě víc sežrat. Lidi jsou zlí, ubližování se bude stupňovat, zvláště pokud nedokážeš sama přestat.

Čím dřív ten vztah rozsekneš tím líp a ten alkohol... musíš chtít sama a to je hlavní věc. Chození k psychiatričce je prvník krok z mnoha a je dobré rychle hledat řešení a udělat nějaký ten další krok než to dál všechno prohlubovat.

Ber to jen jako názor člověka co tě vůbec nezná, přeju ti ať najdeš nějaký ten vnitřní klid a rovnováhu, život za to stojí, ikdyž některé věci nemůžeme nikdy mít, ale drogy nejsou řešení, najdi způsob, aby to šlo i bez nich.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55756
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romanko ...i když to určitě máš těžké pitím se nic nezmění ne k lepšímu , pokud svých 40 let cítíš jako zlomových tak to zlom ! Popovidej si otevřené s přítelem , řekni mu co a jak se cítíš a podle toho jak se zachová začni jednat.Urcite bych v prvém případě změnila práci!!! Takový přístup je diskriminační a nedovolila bych nikomu aby se ke mně takto choval.A pak bych asi i se rozešla s partnerem který tě neumí podržet a podpořit no a nejspíš bych se i přestěhovala.Radeji začít znovu .. nemůžu ti napsat že ještě je čas a určitě budeš mít vlastní děti ..i když pochopitelně i to se všechno může stát .. žen které porodili první dítě po 40 je hodně ...ale třeba by jsi si mohla najít někoho kdo děti má a je na ně sám.. takový by si tě vážil a třeba by život dostal jiný smysl...nebo jsou i jiné možnosti jak pracovat s dětmi pokud v tom vidíš to coby tě naplnilo.Rozhodne ale alkohol nic nevyřeší naopak všechno jenom zkomplikuje ... teď ti přináší otupění ale zároveň si za to už bere svojí daň...jsi mladá a je to na tobě ... držím ti palce
Evona
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55757
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romanovi,já jen nechápu jaké hormonální injekce? Ty se aplikují před umělém oplodnění. Nejde mi to dohromady s těmi potraty,promiň nemusíš odpovídat..
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55758
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ivano to tak bohužel bývá a stává se dost často... nejdřív hormonální injekce ..pak umělé oplodnění ale zárodek se nemusí uchytit nebo se uchytí ale za měsíc dva nebo i více dojde k samovolnému potratu...
Evona
Fresh Boarder
Příspěvky: 5
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55759
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Nejdriv potraty, pak operace, pak inseminace 6x, pak umele oplidneni, potrat, umele oplodneni, potrat, umele oplodneni, negativni.....co na tom nechapes?
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55760
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Promiň, já jsem to popletla.....byla jsem přihlášená v jiném tématu.
Pokud to všechno s tebou absolvoval ten samý přítel, mohlo ho to taky ovlivnit. Muži to špatně snášejí, obecně vzato...promiň, nechtěla jsem se tě dotknout....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55763
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romano to chce klíd, je to hrozná pro tebe situace, já jako chlap to pochopit nedokážu, ale tak záleží na tom co chceš teď s tím udělat. Jestli se staneš k vůli tomu zlá a budeš kopat kolem sebe nebo změníš a přehodnotíš ten přístup k alkoholu a životu.

Hladinku už pusť k vodě...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55764
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romano, proč žiješ s přítelem, který Tě nemá rád? Nenapadlo Tě, že ten Váš nefunkční vztah Tě psychický deptá a může to být jeden z důvodů, proč piješ? Žít v nefunkčním vztahu je příšerný a permanentní stres! Je stokrát lepší být sama.
Lída Závislá
Senior Boarder
Příspěvky: 52
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter