Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím
*
#55765
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Netvrdim, ze vztah je idealni. Ale nic neni cerny a nebo bily. Neco spolu prozili. A ty pokusy o mimino jsou velkou zkouskou.
Romco, nechces zkusit s nim to kolo. Vim, ze po tech pokusech jsi se bala, co kdyby to vyslo. A kolo drnca!!
Nam to kolo celkem pomohlo, jste spolu a kdyz s nim chci neco probrat, tak se nema kam ztratit
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55766
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Dekuji vam za vase prispevky a rady. Drzte se. Preji vam, aby vase problemy byly tak lehce zvladnutelne, jako radite mi. Je tady spoustu lidi s vetsimi problemy a ja bych jim nedokazala poradit. Jste lepsi. Ja radeji budu jen cist a naslochat, kdyz si bude chtit nekdo popovidat.
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55786
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romanko, jakou "spoustu lidí s většími problémy" máš na mysli? Podle mě zdravotní problémy, navíc pokud jsou bohužel asi definitivní a tohoto rázu, jsou ty nejhorší. A pro ženskou zvlášť. Dokážu to pochopit, protože taky děti nemám a nebyla to úplně moje volba. Každopádně mě to trápí a nepotěším tě, trápí mě to s přibývajícími roky čím dál víc. Dokud jsi mladá kočka, chlapi se na tebe lepí a máš spoustu bezdětných přátel, dá se to snést. Ale pak... Je mi o pár let víc než tobě, stárnutí zvládám hodně blbě a přijde mi, že starší ženské kolem mě už úplně rezignovaly na svůj život, vzhled, koníčky a jen vzdychají nad vnoučaty. Já teda naštěstí bych o sobě nenapsala, že miluju děti. Často jsou to spratci nevychovaní a nesnesitelní. Mám ráda jen tiché způsobné holčičky Ale pocit, že jsem o hodně v životě přišla, ten mám, to jo. Taky v době, kdy to vypadalo, že děti opravdu nebudou, jsem nejvíc pila. A mohla bych ti být odstrašujícím případem, propila jsem se na dno, ale fakt až na ÚPLNÉ dno a vytrvale kráčela sebedestrukcí ke smrti. Nevím, co se nakonec změnilo, ani jak jsem přežila ty první měsíce, ale už nepiju pět let. Nežiju šťastný život, ale pořád lepší než se někde válet ožralá, pozvracená (nebo i hůř), s rozsekanou hlavou (několikrát), v příšerných absťácích, depresích, výčitkách... Já ti nechci radit, spíš tě varovat. Ono se ani nenaděješ a najednou jsi jednou nohou v hrobě. A nejpříšernější je na tom ta ztráta lidské důstojnosti. Vím, že teď si řekneš, že TEBE se tohle netýká, to si nikdo nepřipustí, ale naše nemoc je strašně zákeřná. A pak už to může být taková síla, že ani stokrát chtít nestačí. Poznala jsem lidi, co byli xkrát na léčení a stejně jsou teď mrtví, upili se, předávkovali, spáchali sebevraždu. Takže asi přece jen nějakou radu vnutím Zamysli se, napiš si na papír minimálně 50 věcí, které tě i jen trošilinku těší (najdeš je, neboj) a uvědom si, o co bys přišla a že je lepší "nějaký" život než žádný. Na blbé kecy se vy.er, v práci to s těmi směnami ani nemusí myslet jako naschvál, říct mi někdo, že ho nemůžu pochopit, protože nemám děti, a mít za sebou to martyrium co ty, seřvu ho že se hanbou propadne, to samé skorotchyni, její synáček je snad dospělý a svéprávný a pokud má ON pocit, že jsi mu zničila život, ať to řeší. No a s tím, že všude vidíme mimina a kočárky se budem muset prostě smířit. Takový slepec nevidí nic.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55797
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
teda, koukám, že já se sice na to dno asi nedostala ale vykročeno k tomu mám teda. Proto jsou tu super ty vaše příběhy, aby si člověk uvědomil, kam a se může dostat. Já doufám, že se ty abstinenční dny nebudou zhoršovat. Já ten třetí nikdy nedala, ale ted už je nástup do práce jasný a blíží se a já se tam nemůžu klepat jako osika a musím mít jasnou a fungující hlavu.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55803
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Ahoj,
co se ti vlastně stalo? Jaký je tvůj příběh? Někdo ti ubližoval? Asi na tom nejsem tak zle. Nikdy jsem neměla okno ani nezvracím ani nedělám nic pohoršující. Jsem skrytý, tajný piják. Moje psychiatrička říká, že ještě nejsem závislá. Já mám takové ty stavy buď naprostého štěstí nebo naopak totální deprese. Beru antidepresiva, aby se mi ty stavy co nejvíc zůžily a přiblížily k průměru. Takže jsem buď s permanetně zataženou ruční brzdou nebo naopak mě to vytahuje nahoru. Teď jesm ve stavu, kdy si myslím, že všechno dokážu a dám si víno za odměnu, jak jsem skvělá. Ale vím, že zase příjde chvíle, kdy budu přemýšlet nad tím, že by bylo lepší kdybych nebyla.
Jak dlouho jsi "aktivně" pila? A kolik toho za den bylo? Promiň, že se tak vyptávám, jen mě zajímá kde je to překročení hranice závislosti. Jsi naprosto úžasná, že jsi se z toho dostala. Nedokážu si představit zkončit na záchytce...Obdivuji tě. Jak ti můžu říkat?
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55805
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Romana napsal:
Ahoj,
co se ti vlastně stalo? Jaký je tvůj příběh? Někdo ti ubližoval? Asi na tom nejsem tak zle. Nikdy jsem neměla okno ani nezvracím ani nedělám nic pohoršující. Jsem skrytý, tajný piják. Moje psychiatrička říká, že ještě nejsem závislá. Já mám takové ty stavy buď naprostého štěstí nebo naopak totální deprese. Beru antidepresiva, aby se mi ty stavy co nejvíc zůžily a přiblížily k průměru. Takže jsem buď s permanetně zataženou ruční brzdou nebo naopak mě to vytahuje nahoru. Teď jesm ve stavu, kdy si myslím, že všechno dokážu a dám si víno za odměnu, jak jsem skvělá. Ale vím, že zase příjde chvíle, kdy budu přemýšlet nad tím, že by bylo lepší kdybych nebyla.
Jak dlouho jsi "aktivně" pila? A kolik toho za den bylo? Promiň, že se tak vyptávám, jen mě zajímá kde je to překročení hranice závislosti. Jsi naprosto úžasná, že jsi se z toho dostala. Nedokážu si představit zkončit na záchytce...Obdivuji tě. Jak ti můžu říkat?


Kohopak se to vlastně ptáš?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55806
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Myslim, ze Reminiscence
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55808
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Promiňte, jsem tady nová a ještě jsem nějak nepochopila jak můžu odpovědět jen jedné osobě. Tento způsob komunikace neznám. Ano. odpovídala jsem Reminiscence.
Romana
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55809
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
Dej volbu citovat,jinak to nejde.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55811
Re: Chci přestat, piju kvůli hlubokým depresím Před 4 rok, 10 měsíce  
A nebo napis pro. X.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter