Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Fórum funguje, mám z toho radost
#70
Fórum funguje, mám z toho radost Před 14 rok, 3 měsíce  
Zpočátku jsem měl trošku strach, zda se fórum uchytí, ale uchytilo. Již delší dobu jsem cítil jakousi potřebu vás pisatelů o diskuzi a dialog, který jste interpretovali v návštěvní knize, což nebylo ideální prostředí. Zde můžete vcelku bez cenzury psát to co máte na srdci a to také děláte. Děkuji všem pisatelům (jmenovitě pak např. Hance či Květě), kteří svými zajímavými názory do fóra přispívají. Doufám, že se všichni ve fóru budeme cítit prima.
MUDr. Zbyněk Mlčoch
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
Administrator
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 323586002 Pohlaví: Muž www.zbynekmlcoch.cz Narozeniny: 07/05
Poslední úprava: 16/01/2010 22:25 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
MUDr. Zbyněk Mlčoch, provozovatel alkoholik.cz
 
#75
Re:Fórum funguje, mám z toho radost Před 14 rok, 3 měsíce  
Jestli mám jenom trochu zásluhy na tom, že jsem Vás pošťouchla ke zprovoznění fóra, tak jsem ráda, určitě se to tady rozjede, protože těch, kdo potřebují pomoc když mají nataženou ruku na lahev a neví jak z toho je určitě hodně. Proto jsme tady, nemusí všichni končit v léčebně
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2593
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 13 rok, 4 měsíce  
Dobrý den pane doktore. Už vícekrát jsem našla vaše stránky, hlavně váš web a vždy jsem tam našla něco zajímavého a podnětného. Proto jsem ráda, že funguje i toto fórum, na které jsem se dnes zaregistrovala. Příspěvky jsou pro mně zajímavé a každý z nich mně nějak osloví. byla jsem na více diskuzních fórech, ale z různých důvodů, jsem se rozhodla vyhledat nové fórum, ked budu moci psát tak jak to cítím a nikdo mně nebude kárat za to, že nedodržuji pravidla, která nejsou v souladu s mým přesvědčením.
Děkuji vám. Rousice
Rousice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#2606
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 13 rok, 4 měsíce  
Dobrý den,

musím také souhlasit, že toto je nejlepší forum na téma alkoholismus, které jsem našla. Hodně mi dalo a dává pročítat příspěvky a reakce ostatních. Velký dík patří zakladateli i těm, kteří přispívají
Verča

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31038
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 7 měsíce  
Zdravím,
prosím nevíte někdo jak zde na alkoholik.cz funguje veřejná kniha návštěv, v případě, že bych chtěla zareagovat na jeden konkrétní vložený dotaz tam? Jde to? Chtěla jsem tam reagovat na jeden dotaz, ale jaksi nevím jak na to , abych vložila odpověd´ .
Možná mám já špatný prohlížeč a nejde to jenom u mně, ale raději se zde ptám, zda tam lze vůbec reagovat.
Dík předem za radu.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31039
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 7 měsíce  
Z příspěvku pana doktora jsem pochopila, že je to tam jen pro něj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31041
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba napsal:
Z příspěvku pana doktora jsem pochopila, že je to tam jen pro něj.
Líbo,
děkuji za objasnění. Je tam hodně příspěvků a jeden mě zaujal více.
Ještě jednou dík za reakci.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31042
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 7 měsíce  
Kdysi tam na reakci místo bylo, už není.Také bych na něco znala odpověď, ale pan doktor se postará, a lidé měli zajít i na diskuzi.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31314
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 6 měsíce  
Zdravím,
co se týče spamu, tak ho budu mazat v co nejkratší době, hned jak se objeví a proto Vás poprosím o shovívavost,kdyby tu zde chvlku byl.
Příspěvky obsahující nadávky, nebo osočováni, taky budu mazat a to z toho důvodu, že mimo jiné odporují pravidlům tohoto fóra, to je bez diskuze.
Myslím, že si v rámci komunikace pevně obhájíme název zde tohoto vlákna, že fórum funguje a máme z toho radost.
Je to nás všech jaké to zde bude a zda vůbec bude nutné mazat nevhodné příspěvky.
Přeji všem hezký den.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31320
Re: Fórum funguje, mám z toho radost Před 8 rok, 6 měsíce  
Věřím, že to půjde.Přimlouvám se, aby byla diskuze, a ne, aby se to zvrhlo ve styl...okopíruju příspěvek a pod něj autora psychologicky rozeberu příp. zesměšním. to je totiž absolutně o ničem, a k ničemu to nevede.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter