Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123
Dolů
Téma: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct?
#9027
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Tak že..děti spolu nemáme, on má děti z bývalého manželství a já mám děti co žijí s námi.
Víš, bylo by toho moc co bych mohla napsat co se vše ještě událo..třeba to, že jsem prodala před měsícem svůj byt abych doplatila hypotéku a všechny půjčky co jsme měli.Tak se i stalo a po měsíci rána a konec snům o lepším životě. Ještě že jsem nezaplatila poslední naši společnou půjčku, teď mám aspoň nějaký peníze na nějaký čas, ale vím že hned jak to zvládne a na tom jsme domluveni od začátku jdeme k notářce a tam sepíšeme jakoby směnku, že mi dluží půlku těch penež co jsem vše splatila. K tomu se přidali velké výdaje s tímto posledním průserem, musí platit alimenty a i tu poslední půjčku.Jsem ochotná to tu dobu léčení platit,ale až ho pustí bude muset makat 3xtolik aby vše splatil.
Tak že otázka zní..jsem debil že mu dávám po všem tomhle ještě šanci?????
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9028
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Slušný výčet Odpovědnost nulová evidentně (co taky čekat od závisláka), no nevím, já osobně už jsem po svých zkušenostech na tohle opravdu ras. Taky jsem takhle jednoho tahala z průšvihů a dluhů a teď se týpek srovnal a je velmi spokojenej s někým jiným... Já už naštěstí teda taky.

Proč to za něj chceš platit? Je rozdíl mezi podporou někomu a nabídnutí šance, ale zachraňování už je zase jiná liga...
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9029
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Ale já za něj nic platit nechci..musím platit nájem a tu poslední společnou půjčku, to bych musela tak nebo tak no a alimenty a škodu co teď způsobil se bude platit z nemocenský co mu bude chodit..myslela jsem to tak, že ty 3měsíce co tam bude, se o to postarám já v tom smyslu že já ty peníze odešlu atd.I kdyby na léčení nešel, tak nájem a tu půjčku stejně musím platit já víš..je psaná na mě.
Zbývá mi jen doufat, že když to dokáže a vyléčí se tak hned jdeme k notářce..je sice hajzl a alkoholik ale znám ho natolik že toto by neudělal aby to se mnou pak nesepsal.
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9030
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Ok, držím palce a mizím, dobrou!
Leesa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9031
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Petro, těch návštěv nebude tak zase moc, musí splnit režim, body, aby mohl mít návštěvu, nebo sám jel na víkend domů.1x za 14 dní.Dobře si zapamatuj, že vyléčený nebude nikdy!!!Musí do smrti abstinovat!!!!!!!!Dá se to krásně vydržet.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9034
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Ano, já vím že tam bude mít režim a ne že bych za ním mohla kdykoli si vzpomeneme..a to že alkoholik nebude nikdy vyléčený..taky ano,l vím že může být abstinující alkoholik.Když jsem mluvila na příjmu s lékařem, říkal že on není takový ten těžký alkoholik, který si musí už po ránu a každý den dát, nebo bere peníze doma na chlast atd..on je hlavně psychicky nemocný a to ho vede k alkoholu.
Je mi z toho strašně, z toho co mi prováděl, lhal, intriky, z toho že není doma ale vím že udělal nejlepší věc co mohl udělat a čas ukáže..
Petra
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9052
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Možná ho to nakopne.Pokud do léčebny neutekl před všemi problémy.I tak má šanci změnit svůj názor a přijmout léčbu UPŘÍMNĚ.Ted´je to na něm.Vydržel nejakou dobu-ale podcenil doléčování.Pravidelně navštěvovat psychiatra a začlenit se mezi členy Anonymních alkoholiků.V žádném případě neslevte ze svých požadavků.A nevyčítejte si nic z toho,co jste udělala.JSTE NA KONI-TAK NA NĚM ZŮSTANTE.Váš manžel potřebuje nad sebou pevnou ruku.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9053
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuju a opravdu se snažím!
Pořád mu opakuju že je to na něm a co bude pak se ukáže..že já chci a budu žít dál už jinak a to jestli on taky a se mnou vše ukáže čas a hlavně to jak k tomu bude přistupovat!
Teď je mi jasný, že po pár dnech co tam je, má názory a samozřejmě vůli a tak takovou, že mi říká jak všeho lituje, jak si přeje a chce se z toho dostat a pak žít dál se mnou..vždy jen odpovím, teď se soustřeď na sebe a vše se ukáže.
Protože ani já nevím co bude až si udělám pořádek v hlavě a budu nějaký čas bez něj..i když musím být upřímná, zatím si nedokážu představit že nebudu žít s ním, i po tom všem!
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9054
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Peťko, najdi si Al-anon, je to něco podobného jako AA, jenže je to pro příbuzné alkoholiky, hodně se tam naučíš, pochopíš.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9055
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuju moc a moc, určitě se tam juknu..
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter