Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123
Dolů
Téma: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct?
#9057
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 11 měsíce  
Taky se zeptej manžela, jestli mají v léčebně rodinnou terapii, jela bys tam na týden za ním, plnila režim, co má on, byla bys na nemocenské, a hodně moc byste si spolu řekli přímo tam, což doma niky nedokážete.Výborná věc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9066
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 11 měsíce  
Určitě se na to zeptám..protože ať spolu zůstaneme nebo ne, chtěla bych spoustu věcí pochopit!
Ještě mi prosím poraďte..když s ním mluví a přijde řeč na něco co bude pak, třeba kde si najde novou práci a tak..tak by asi chtěl slyšet že na něj čekám a samozřejmě spolu zlstaneme, mám být tvrdá a znovu říct, že sama nevím a že se vše ukáže?
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9068
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 11 měsíce  
Petro.Pro manžela a jeho další střízlivost bude důležité naučit se být důsledný,zodpovědný ale též upřímný.Proto zůstaňte i vy upřímná,aby jste neslíbila-což on si nyní jako slib vysvětlí jakýkoliv váš vstřícný náznak-je to bohužel součást alkoholické nemoci.Tonoucí se chytá každého stébla.Alkoholik si dokáže všechno překroutit tak jak mu to vyhovuje,jak se líbí jemu.Jak on sám potřebuje.Je nutno s ním komunikovat jasně a zcela upřímně.Vy mu nyní budete muset jít příkladem.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11333
Maminka je po léčbě v opavě jako alkoholik Před 11 rok, 6 měsíce  
Dobrý den! Maminka je už rok doma s léčení.A tet má menší problemy s práci a dala si pár skleniček alkoholu.A už se to opakuje co druhý den.Když s ní mluvím že by neměla tak mi odpoví že jedna sklenička jí neublíží.A že ji to stejnak nechutna a že ji nemám tak kontrolovat.Že ví co děla.Jak mám s takovím člověkem komunikovat at to nedělá?Jak mám reagovat.A hlavně jestli s tím jde ještě něco dělat.
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11334
Re: Maminka je po léčbě v opavě jako alkoholik Před 11 rok, 6 měsíce  
Moniko, máma dobře ví, že nesmí ani kapku alkoholu!!!Kašle na své zdraví, na Vás, na svět.Proto se vykašli Ty na ní!!Žij svůj život ,netrap se, ona ví co dělá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11338
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 6 měsíce  
Bohužel se stalo,že vaše máma celou nemoc podcenila.Z toho důvodu se rozpila.Přeléčení,opětovná léčba skupina AA by mohly pomoct.Opravdu se toto stává,když zůstane s problémem sama.Je otázkou času,kdy se opětovně rozpije-protože velice rychle podlehne vlastnímu mylnému přesvědčení,že už vyléčená a za vodou.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11339
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 11 rok, 6 měsíce  
V léčebně ji jistě řekli, jak se má chovat a hlavně nikdy nepít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29012
Re: Manžel šel dobrovolně na léčení-jak mu teď pomoct? Před 8 rok, 10 měsíce  
Vy jste fakt svata,na to bych teda fakt nemela. Platit za nej dluhy a on supky za milenkou. To fakt nechapu.
Jarka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter