Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Přestal jsem pít
*
#11085
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
jediná metoda, nereagovat. Osoba píšící může být i žena, nebo opravdu chlap, ale buď schizofrenní, nebo ....je toho hodně na doplnění. Každopádně se baví, sice totálně hloupě, ale na víc asi nemá !!!Takže se asi shodneme a ignorujme ji ?? I když mě napadá, že ten, kdo nezná pozadí těch příspěvků a zavítá sem nový, tak se bude těžko orientovat a možná ho to odradí????
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11086
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Jistě, ta možnost nahlásit to administrátorovi je tu taky... pak by to asi vymazali. Ale zatím se k této variantě jaksi nikdo nemá...
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11090
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:42 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11092
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Vzkaz smazán administrátorem.
Davča

Poslední úprava: 02/10/2012 13:41 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11094
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Doufám, že jsi se nerozhodl pro tu sebevraždu. Jinak jsem rozhodně nezačal pít z důvodu, že bych musel volit mezi dvěma cestami, které jsi napsal. Alkohol mě uvolňoval, socializoval a pomáhal zmírnit projevy OCD. Jinak mi toho spíš více vzal než dal. Narozdíl od většiny ostatních, se nijak nestydím, za to že jsem pil. Nestydím se za to, že jsem se párkrát pozvracel, nestydím se ani za někdy přihlouplé kecy v rámci opilosti. Člověk má právo a svobodu volby jak se vypořádá se svými problémy.
Chlast jsem utnul proto, že jsem se dostal na rozcestí, kdy jsem se rozhodoval mezi odchodem na psychiatrii a sebevraždou. Tenkrát, totiž alkohol začal projevy OCD zhoršovat na neúnosnou míru.
Psychina, měsíc v léčebně, ibogain a zřejmě i řízený experiment s lysohlávkami mě posunul v řadě věcí dál. Každopádně antidepresiva, KBT a ERP mi dělají lepší službu než alkohol. Úzkosti a strachy vyvolané OCD je lepší překonávat a cíleně se jim vystavovat, než je přepíjet.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11095
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
ty máš petře zkušenost s ibogainem? mohl by jsi mi o tom prosímtě něco napsat, četla jsem o tom, ale nevím zda u nás někdo vůbec má zkušenost s léčbou alkoholismu pomocí ibogainu, znám člověka co pil a absolvoval ibogainovou kůru v africe, no a je z něj jiný člověk...docela mne to zajímá, i když vím, že ostatním léčeným klasik cestou se to nebude líbit. dík a daří se? nepít?
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11096
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj Petro, mám zkušenost s ibogainem. Raději bych podrobnosti napsal do mailu. Jestli máš mail, tak písni na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Přepošlu Ti pár informací a svůj vlastní zážitek s tímto halucinogenem/oneirogenem. Máš pravdu v tom, že zastánci klasické léčby alkoholismu jsou proti. Ibogain neléčí pouze následky závislosti, ale celkově ovlivňuje mozkovou biochemii. Ostatně byl používán jako regulérní antidepresivum.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11097
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
petře děkuju a napíšu, docela mne to zaujalo, oni i ti přírodní šamani často umí věci:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11098
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
Proti speedovým drogám (alkohol, heroin, kokain, pervitin) vcelku úspěšně pomáhají i jiné halucinogeny. LSD, lysohlávky, ayahuasca. Účinkem halucinogenů se zabýval Stanislav Groff. Většina halucinogenů totiž není návyková.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11099
Re: Přestal jsem pít Před 11 rok, 6 měsíce  
no raději bych nebouřila vody tyto:), grofa znam i jiné...jsou to takové věci s těma starýma kulturníma rostlinama, ale sem to asi nepatří..ať zas nejsou spory), ona ta psychika křehká, nejen alkoholická, akorád mi říkala kamarádka psycholožka co spolupracuje s psychiatrii jak raketově roste počet těch co mají diagnózu psychiatrickou, všechny ty fobie, úzkosti, závislosti, narcismus, exibicionismus a velká zmatenost, doba je popletená..no a lid šílí...asi není úplně jednoduché vážit si té obyčejnosti:), tak nic, jdem s děckama do lesa, taky příjemné:)antidepresívum
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter