Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Abstinuji a potřebuji radu
#14562
Re: Abstinuji a potřebuji radu Před 10 rok, 8 měsíce  
Dnes 3 týdny bez alkoholu! navždy si budu pamatovat den, kdy jsem s tím sekla a tím významně zkvalitnila svůj život.
děkuji všem tady za podporu ať už tím, že reagujete na mé příspěvky, nebo že máte odvahu se zde svěřit se svými zkušenosti a vůbec...
Držím všem palce! i sobě!
Monika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14577
Re: Abstinuji a potřebuji radu Před 10 rok, 8 měsíce  
Zatím to není tak bezva, lehké...ale věř, že za pár měsíců bude nejlépe!Budeš silná, klidná, svobodná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14597
Re: Abstinuji a potřebuji radu Před 10 rok, 8 měsíce  
Tohle jsem presne zazila ve vztahu a nicilo me to, mela jsem velke pokusy prestat ale diky protejsku jsem se oslabila vzdy natolik ze jsem se napila. Je to bezohlednost a tohle nedela clovek ktery te miluje. Ja byla navic s manipulatorem a narcisem a obcasnym pijanem, vymanit se z toho vseho bylo tezke. Vsimej si signalu. Tohle neni zdravy vztah pokud v tak dulezite oblasti jako je alkohol te nepodpori aby jsi nepila a mysli jen na vlastni uspokojeni. Je to velmi zdradne a budes diky tomu muset bojovat vice nez pri podporujicim klimatu.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter