Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...79808182838485...87
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#28099
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Já jsem pochopil co my dala a co jsem potřeboval, je to výra ve mě! Vto že jsem dobrej a že je ve mě dobro, a že i když udělám něco co je vlastně špatně tak si to uvědomym a napravim to.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28127
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Líba nabízí jasnou pomoc pro ty, kteří ji chtějí přijmout.
A to je zvednout se a vyhledat pomoc, na skupinách, v AA, v léčebně. Tam se alkoholikovi dostane všeho, vysvětlení, pochopení. Protože pouhým "tlacháním" na fóru se z alkoholika abstinent nestane.
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28134
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
dejna napsal:
Líba nabízí jasnou pomoc pro ty, kteří ji chtějí přijmout.
A to je zvednout se a vyhledat pomoc, na skupinách, v AA, v léčebně.
Tam se alkoholikovi dostane všeho, vysvětlení, pochopení.
Protože pouhým "tlacháním" na fóru se z alkoholika abstinent nestane.


...živé autentické stretko/meeting nič nenahradí!

...a netreba ani opisovať(!). (niet čo - Život píše sám...)

(...všetci - bez rozdielu statusov a veku štartujeme z rovnakej méty.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28191
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Dnska jsem byl u sojí psychiatryčky a čekalo mě pěkný sklamání , pravděpodobně si mě zkoušela jestli nelžu , nebo něco takovýho, zopakovala mi tam otázky svojí matky kterýma se mě snaží srážet a nutit do věcí do kterých nechci, takže cejtim jak já říkám že jí někdo naočkoval to už jako bývalí toxikoman poznám, mojí matku totiž stoprocentně sere že mě nemá pod kontrolou a proto de tet pr ní, nemám důvěru a asi jako vždicky budu asi zase muset změnit psychyatra protože jakmyle v tom má prsty moje matka tak tomu nevěřim.. Celou tu dobu sem to tuil ale věřil jsem v důvěrz v mojí psycho... Prostě přikaz kterej sem si dal " matka,nevěř nikdy nikomu . Ale zase abych byl féér jsou tam ještě 2/4 důvěry ale abych řekl pravdu moc tomu nedávám je to podobný tomu vnucování od matky. Pere se ve mě pořád to veř jí koukni se z čeho ti pomohla, ale jak tam cejtim prsty sví matky a jak vym jak umí hrát jak o mě má strach tak tomu nevěřim, Protože když má matka svoje dítě ráda , tak mu neříká Pičusi,Kretene.. Nemlátí mu bydlenim o hlavu , a když mu pomůže nevičítá to a to ona dělá každej výkend osm let dokola, jinak se mi tam tak troku plete jetě sestra a to co jí vnutila a vsugrovala tak že to bere za pravdu... Se vsadim že si obě budou zase hrát na psychiatrycký talent. 5ikám si jednu věc jestli se to zopakuje budu nemylosrdnej a bezcitne protože už nehodlám podstupovat zranování...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28192
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Já sem totiž přiel proč je tak neštastná, a je to z toho důvodu že už mě nemá jak zranit.. A to je v prdeli celej život mě měla timahle místama pod kontrolou a najednou jí to nejde.... Ale zase se svojí psychiatryčkou jsem to asi přehnal protože do mě hodně investovala a uvědomuju si že my to zpouští matka...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28193
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Prostě jakmile v tom cejtim matku je to jakoby se my aktivoval obranej sisté a ten obsahuje,: nevěř nikomu s kym se baví,kryj se, odstran a nebo sřvi to at jí dostaneš od sebe... Ale jinak jsem přemejšlel o jedný věci kterou jsem si hrozně přál a to byla nezranitelnost , A uvědomil jsem si že neni nevim proč nějak v přádku ,, protože si řikám co když se v tom člověku někdo splete pak by to bylo v prdeli a ten člověk by mohl jen tak páchat to co tak nesnášim...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28194
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Normálně my tet hlava šrotuje a nedůvěra stoupá .. Kdybych to psal bez ovládání tak bych napsal:: Děte do hajzlu a kdiž chcete něco vědět tak použijte hubu z očí do oči, Zase sem věřil v hono , Polibte si prdel: Důvěra.. Ta vaše kamarádka bože i kdybych byl slepej tak to poznám a přiznávám se je to telepatie...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28195
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Jinak po večerech piju lidem krev,vyju na měsíc, a zastavíte mě jen stříbrnou kulkou.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28196
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Už to vydim v okusu, na stropech česnek v rukách kříže.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28197
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Jo a neni to v rukou , Ale v rukách kříže. Jinak semse zase fajn zbavyl vzteku a můžu říct že už cejtim že to neni tak drasticý, de ven jakoby hladce ... za to sem rád...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...79808182838485...87
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter