Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...8081828384858687
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#28199
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Jooo A tet přichází lítost , A máma my chybí a obejmul bych jí ale zase přijede a uvidim jí a všechno bude jinak, Celej život jsem si přál jí vrátit tu bolt kterou my způsobyla ale tet vym že by my puklo srdce kdyby jí někdo trestal a neunesl bych... 5ikám si umyslně jí třeba někdo špatně poradil, prostě se splezla , Nebo prostě nevnímala co nám to dělá..
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28203
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Nejhorší je to hledání pravdy a hodně to bolíí... Porodila přecijenom 4kila dvacet. Nemůžu jí nemít rád protože je to moje maminka ....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28205
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Třeba je mi strašně líto že sem svojí mámě nikdy nemohl splni přání který si celej život přeje a to z finančních důvodů, jinak jsem se rozhodl objmout svojí až přijede a dát jí a sobš ještě šanci. Takovouhle krutost bych dlouho neunesl..
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28227
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Tryfingre ty hovado zase řešíš rodinu vždit výš že to tu neni Mensa... A za se ahoj....
Devítiocasá Liška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28228
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
No jo Naruro uzumaky hrdina s pečetí ... Hlavně mě něch se zabejvat vnitřníma otázkama namísto toho že vymejšlim hovadiny...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28229
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Hele vsadim se že od tet se na tuhle stránku nedostaneš...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28230
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Nemyslím si, že na túto stránku chodia ľudia, ktorí tu zavítajú len tak náhodne. Študujú ich tí, ktorí sami cítia, že niečo nie je v poriadku s ich životosprávou, že nadmerné užívanie nejakej drogy, potiažne alkoholu im nedovolí žiť život pohodlne, spokojne a harmonii. Taktiež blízki rodinní príslušníci postihnutých závislákov, hladajúci pomoc pre blízkého, možu čítať tieto stránky, hladajú cestu, jako vyviesť postihnutého z labirintu závislosti, jako zvrátit život z chaosu do starých kolají, kedy závislý člověk bol ešte spolahlivý, kreatívny, naladený na život, ktorý dokázal riadiť sám, smeroval ho bez toho, že by bol dezorientovaný drogou a padal jedného prúšvihu do druhého.
Takýto ľudia určite privítajú rady toho, kto má sám skúsenosť s drogou, jako například ja, prešiel som všetkými pekelnými ohňami závislosti, ale cestu z bludiska som našiel pomocou ludí, ktorí vedeli vysvetliť že v akej situácii sa nachádzam a pomohli mi pochopiť vlastnú beznádej, priviesť ma k pokornému priznaniu, že som alkoholik . Vytvorili pre mna program, ktorý mi pomáha dodnes, abstinovať a snád budúci rok sa tešit z toho, že už tridsať rokov žijem triezvo, som strojcom vlastního osudu a aj keď v živote robím chyby jako všetci, svoje problémy riešim triezvo ,s blízkými mám srdečný vztah , pracovné vztahy, ani dodržania zákonov mi nerobia problémy. Vzhľadom ku krásnemu jubileu, 30 rokov abstinencie, som sa rozhodol pomáhať radami všetkým, ktorí o moje rady stoja, nastoliť konkrétnym ľudom konkrétny program,v akom štádiu sa nachádzajú jako si zvykať na triezvy život a žiť spokojne. Pri zaručení anonymity Vás navediem, jako sa rozhodnúť, jako si posilniť sebevedomie a hlavne kedy je správny čas na životnú zmenu. Záujemci, ozvite sa mailom na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Štefan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28231
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Přemejšlim o sobeckosti a je to hrozná vlastnost ale zároven v nějaké mýře potřebná ale zase jek ke komu..
TRYFINGER_devítiocasá liška

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28276
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Tak my dneska někdo pro změnu fouknul slabou sebedestrukčku, trochu mě bolí halva a skřížili se mi po tom oči..... Proč sou na světě takový hovada????
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28277
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 11 měsíce  
Takže vztahu s mámou sem dal další šanci.... Chtěla koupit chleba dostala chleba... Jinak jsem slíbyl že hrobertovi něco vrátim a tak trochu potají buduju...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...8081828384858687
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter