Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...8081828384858687
Dolů
Téma: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky
#28278
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Právě jsem si řekl kdy chci bejt nezranitelnej. u lidí který jsou bezcitný a umislně někoho psychicky poškozujou a tejraj, lidi který se vysmívaj cizímu neštěstí atd chci bejt nezranitelnej, ale u lidí jako jsem já a kluci z okusu a ženský z okusu chi bejt zranitelnej protože to je to co mezi náma vytváří to pouto tu opatrnost slušnost tu sílu tahat za jeden provaz, jinak jsem zase dostal sílu a řekl jsem si za sebe a za ně všechny se z toho dostanu...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28388
Re: http://www.coach-outletStore.name Před 8 rok, 10 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28401
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Tak sem to zas zkusil s máti jak řekla moje mudr. no mám fajn večeři Takže skvělí.... Peli se na mě asi nasrala a to proto že zatajuju obdiv k ní . Jinak s klukama skvělěj den je mi moc faj když s nima makám... Zlobert uplně pohodička a le ještě cejtim nedůvěru a ani se nedivym ale nakonec dojde k tomu že to myslim vážně... " ŽÁN LUK PIKÁRD" HVĚZDNÝ DENIK"13526.
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28403
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
No mudr si asi myslí že jí zatajuju co prožívám , tak to ale není je to tak že někdy se my ty depky vzpomínky a tak uvolnují večer po práci a jakmyle je přejdu tak myzí .... Za to jsem ale vlastně rád protože mám hlavu čím dál čistí a to je paráda. tim co sem vlastně napsal o peli neni výsměch je to tak a ani netoužim o nějako psychyatrii , ale co je na ní zajímavího jsou její zásady, cílevědomost,síla , jeí osud, í stejné sny. akorád nevym jestli moje ochránkyně,rádkyně,a učitelka , a předevšim žena zdílí Freudovitost která je díky bohu ve mě...
Tryfinger and Tryfid

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28405
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Jednou až vystuduju tak doufám že my budou řikat vae freudovitosti a vy ste to pěkně vyfreudoval, Jedna věc nechápu jak může přijmení freud bej v knihách mezi jmény někde až třetí, to hlupákům ještě nedošlo kdo to byl a jenom protože tomu nerozumí tvrdí že je to hloupost.. V těch knihách je toho mnohem víc než lidskej mozek může pojmout teda až na mě.. "vid TATÍNKU" jINAK JSEM OBĚVIL FREUDOVU PÍSNIČKU KTEROU MYLOVAL...... nUTÍ MĚ JÍ POŘÁD DOKOLA PÍSKAT: froid,froid,froid-froid fiodor froid....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28407
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Právě si řikám jaký by bylo někomu komu věřim kdyby my ukradl generátor, řikal bych si dobytek jeden, a pustil bych se do vymejšlení krutýho trestu.... Jinak jsem v poslední době četl par kniže a můžu vám říct že ty rovnice jsou naprosto chybný...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28408
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Jinak my připadá že je to plný rovnic který jsou k hovnu a jsou tam jen proto že si chtěli udělat jméno a chtěli si vydělat peníze, nešlo jim o to jestli to ty dalíí posune ale vylhali si mýsto na stránkách psychiatrů.....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28409
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Jinak to pletení universálů je v mojí šedý kůře mozkoví..... Normálně jsem přišel nato kolik zlodějů používá nazev psyxhiatr a stydim se.. Doktoři zloději. mocní si všechno koupěj ale krade se to chudejm lidem a nabýdnou jim za to stovku..... Stydím se za černomostecký psychyatry který my kradli přes svoje děti jen proto aby se napakovali... Znám všechny vaše jména a vaše sěti.... A sere mě že okradete chudý děti a svoje si ochráníte ste dobytkové a na každou svini se vaří voda...
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28410
Re: Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Myslim si že je jedno jak velkej kus práce za sebou psychiatr psycholog analitik atd nechá ale jde o to jestli je to kvalitní nebo blábol....
TRYFINGER

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#28420
Re: Re:Už dlouho abstinuji, mé rady pro alkoholiky Před 8 rok, 10 měsíce  
Jetě jedna věc chci s omluvit ikulusu za něterý keci který jsem mě...
TRYFINGERh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...8081828384858687
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter