Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...19
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
*
#17835
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 10 rok  
Chtěl jsem odpovědět mladíkovi, že se bojí jít k psychiatrovi. Byl jsem u něho, protože jsem pil 1/2 litru vodky za den a potom týden nic. Za týden znovu. Bylo to pěkné léčení. Ve skupině, kde před 8 lidmi musíte říct své problémy asi 4 měsíce a pak fototerapie. Sám jsem si řekl o léky proti alkoholu ,nevím název - stály asi 900.-Kč na dobu v roce 1990. Ale ty léky jsem zapíjel pivem. Byl jsem dobrý asi 3 měsíce a pak to začalo znovu ( myslím tím pravidelnost pití).Nebudu abstinent, ale pití se musím omezit. Je mi 66 let a chtěl bych dožít 70. Zdraví Standa
Stanislav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17839
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 10 rok  
Napiš, jak se ti zadařilo omezit pití!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27230
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Ale k praktickému lékaři není potřeba chodit.
Člověk si na internetu může sám vybrat psychiatra. Nebo se poradit v Bohnicích v Centru krizové intervence. Nikdo se to nemusí dovědět
JiM

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27231
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Jak píšou ostatní, zkus: B-komplex,ostropestřec mariánský, vitamin C, magnesium, na uklidnění třezalku....,
Sám nepiji jedenáctý den, tak, a měl jsem to samé, u mne to trvalo přes týden, ale nečekej od přírodních preparátů(třezalka...)žádné zázraky, nejsou to antidepresiva předepsaná od lékaře...., jinak vše seženeš ve formě "kapslí", volně prodejné v lékárně...Ale chce to čas, oba víme, že je to "běh na velmi dlouhou trať.... "
Josef

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27238
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Nevyhazujte prachy za třezalku a ostatní bylinky. Radši to vražte do chlastu. Zoufale jsem ty svinstva do sebe pral a vůbec to nepomohlo(včetně těch vitamínů), za ty peníze jsem mohl mít několik bas piva a já kretén to utratil za nějaký tabletky a čajíčky a bůh ví co jsem všechno zkoušel.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27239
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Hurá PetrCh. je zpátky! Už mne zasáhla panika, že jsi poslechl Anonyma a mazal do léčebny. Je tady nuda, napiš ještě něco vtipnýho. Třeba, co jsi dělal celou dobu, když jsi zobal vitamíny:-)
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27247
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
PetrCh se asi už uchlastal, nebo je v tý léčebně, tak za něj dočasně supluju. Takže to nejsem já. Já jsem jen hnusná parazitující depresivní troska bez svědomí, bez budoucnosti, nezodpovědný hovado, od rána zas v lihu, třesoucí se, nevděčnej hajzl ve svym kutlochu, jsem nemohl ani vstát zas . Na ty vitamíny jsem stejně chlastal, hučí mi v hlavě, ale už jsem přepil to nejhorší. Přeju hezkej den, jdu se dorazit.
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27254
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Vtipnej jsi podobně. Myslím, že se neuchlastal. Tipuju, že mazal na AA, nebo dělá s Nešporem slepičku abstinentku.

Akorát o sobě neměj takové mínění. Vezmi si příklad z těch vážných slepic. Ty jsou sebevědomé až na půdu. 14 dní si (možná) nedaly Braníka a už jsou terapeutky.

Je mi jasný, že se Líba zpovzdálí směje. Takových už bylo.

Teď vymyslely, že jediný, kdo chlastá jsem já. Jakoby někdo nemohl cítit volnost, humor a svobodu bez chlastu.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27261
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Péťa píše:
PetrCh se asi už uchlastal, nebo je v tý léčebně, tak za něj dočasně supluju. Takže to nejsem já.

...Přeju hezkej den, jdu se dorazit.


...doraz sa už úplne! (-2 [m] hlboko...)
...a rozsvieť im tam!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#27321
Re: Třes rukou jako abstinenční příznak Před 8 rok, 11 měsíce  
Peťo, klidně se i upij, jsi svéprávný, dospělý.Až budeš na dně, a toužit přestat pít, možná už nebudeš mít sílu skočit s alkoholem.Je to moc těžké, nad lidské síly.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter