Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...19
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
*
#29015
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Ahoj, piju skoro tři roky, začal jsem kvůli hrozným návalům úzkosti (ADHD, potíže v osobním životě a tak).

Ale leze to do peněz, a ničí mi to tělo (i přes to chlastání jsem kupodivu dokázal pořád úplně normálně fungovat) ale poslední dobou sem začal mít moč barvy rumu, a tak jsem přestal.

Ale, potím se, a ten pot (i můj dech) mají zápach z poloviny čpavku a z poloviny shnilých jater. Moc je po měsíci víceméně abstinace barvy citronové šťávy.

Neměl sem nikdy halucinace, jen jednou jsem měl "hrozn živé sny" kdy se mi zdály děsivé nesmysly. JInak nic.

Ale jsem dost nervózní, právě proto, protože mi ten alkohol dával klid. Ale ono fakt nešlo vypít půllitru rumu denně. Známá, co dělá farmacii, se z toho zrozila, a tajně mi nosí z práce kodein, který je poloviční zlo, a aky toho člověka uklidní.

Co dál? Úzkosti, z toho plynoucí nechuť do jakékoliv činnosti a z toho plynoucí nuda a deprese mě ubíjejí. S tou flaškou jsem aspoň nějak dokázal něco udělat. Ale koupil sem si aspoň harmoniku, a zkusím pokaždý, když to na mě přijde, to zahnat hudbou
Alexander

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29016
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Alexander,

úspešne ašpiruješ na dialýzu(!)... (+ opioidy/detox)

(Bolo by rozumné zaradiť už spiatočku...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29017
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Jdi k lékaři, obvodnímu, ať tě pošle na vyšetření ledvin, jater, doufám, že máš psychiatra,a tu známou vyhoď, ohrožuje tě vědomě.Patří do basy.Určitě ty léky nedostává legálně.Kolik ti je let?Chováš se jako dítě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29018
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
A jak bych se měl chovat?
To, že kodein je o polovinu méně škodlivý než chlast je pravda. A to, že měsíc nepiju už taky pravda je.

A ta harmonika? Každej říká, že si má najít něco na odreagování.
Alexander

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29019
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Alexander, ta harmonika je v poriadku. Hocico co ta zabavi a dokaze ta oslobodit od myslienok na chlast je prinosom.

Liba urcite mala na mysli tvoj zdravotny stav. Mal by si utekat k doktorom a zisti co ti je. Ako mozes brat lieky bez lekarskeho predpisu. Mozno ti to skodi menej nez alkohol, ale moze to byt aj tak smrtelne. Ak mas znicene ladviny alebo pecen, tak hocijaky liek co beries bez vedomia lekara, ta moze uplne znicit.

Takze mal by si zverit do ruk odbornikom, inak si vazne zahravas so svojim zdravim a v konecnom dosledku aj s tvojim zivotom.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29020
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Alexandere,ptas se,co dal...To je snad jasne,ne?Nepit a navstivit lekare.Ambulantniho i psychiatra.At mas "na cem stavet"...Harmonika urcite ano,ale je jeste spousta dalsich veci ktere ti mohou pomoci a dokonce legalne (ted mam na mysli tvoji znamou).A jinak-deprese a uzkosti rozhodne alkohol nezazene i kdyz ti to tak pripada.Protoze "presne o tom to je".Jen si v mozku delas "gulas"...Byl jsi nekdy u odbornika?Ale vzhledem k tomu,co pises a jak diagnostikujes sve peoblemy,myslim,ze ano.Co na to on?
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29021
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Fejčarům nevěřím, a ta známá má svystudovanou farmacii, takže ví, co dělá - není to nějaká šmudla, co v nemocnici krade, co jí padne pod ruku.
Alexander

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29022
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Alexandere,ale nikdo preci nerika,ze tva znama
je "smudla".To bych si nikdy tvrdit nedovolila...Ale,farmacie neni lekar-special
ista.Kdyz te bude bolet zaludek,take nepujdes na ocni nebo ano?A proc lekarum neveris?A co treba auto nebo neco jine,co se poroucha a s cim mas problem,take to resis sam?Ale je to samozrejme Tva volba a Tvuj zivot,ja se Ti mohu pouze snazit poradit podle toho,co jsem prozila sama a co znam Zbytek je samozrejme na Tobe..
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29023
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
A jeste jedna vec-" felcarum" neveris...Ve vsech pripadech,kdyz uz to pises nebo jen v tomto?Asi to bude trochu jinak,ze??
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29024
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Lékaři by ti jistě pomohli víc, než ta tvoje známá.Všichni to tu myslí s tebou jen dobře, Kodein jistě alkoholismus neléčí,uvědom si, že můžeš být vážně nemocný.Nemusíš být alkoholik, ale něco v pořádku není, čekáš na ledvinové koliky, cirhozu-ta nemusí být jen z pití, , vše prý hodně bolí,pak k těm doktorům poletíš a rád, pít už stejně nebudeš, protože se budeš bát záchvatů.Ta tvá známá tě ohrožuje na životě, víš to?Může mít sto škol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter