Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...19
Dolů
Téma: Zdravotní problémy alkoholika
*
#29025
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Jestli ti nosí kofein na úzkosti, tak to smudla je i kdyby měla 10 škol. Vyměnit závislost na alkoholu za závislost na lécích bez léčby povede ke zdvojené závislosti, která z bezmoci vede akorát pod kola vlaku. Každý je tvůrcem svého života.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29026
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Alexander to všechno myslíš vážně? To není ani možné, jestli to není zase nějaká provokace?!

A ty Jane, na tvém místě bych byl po tom všem zticha. Jsi zdiskreditovaná už dost. Vyhrálas, užij si to a mlč.

S tou Renatou jste to vážení přepískli. Tak se nechovají ani na webu KSČM, kde vesele dál leží úplně nenávistné sprosté příspěvky.

Neskončilo to. Nic se nenechá být.

ČAU
olaf

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29027
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Vždyť můžeš být zticha, když nemáš co říct
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29028
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Koukám, že je to tady furt stejný, stejně trapná Jane a spol.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29029
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Nechte toho!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29030
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Jane, myslim si, ze vacsine vadi, ze po tom vsetkom co si tu sposobila, tu nadalej este prispievas. Teba tu uz nikto brat vazne nikdy nebude. Takze bolo by asi lepsie, aby si nepisala, aj tak nemas velmi co poradit. Tym by sa tu situacia konecne skludnila. A nezabudni mi zas napisat, ze som otravna. Myslim si a nielen ja, ze otravna si hlavne ty.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29031
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Kiro, nepsala jsi někde, že každý má právo na svůj názor? Nikoho nevyhazuj, to dělá admin.On poznal, kdo tady za mě skodil. Paradoxně ti tady tyhle dvě dámy chybí. Jako terapeut ti mohu doporučit metodu zpětné vazby.Mnoho žen žije v iluzi, že jsou happy a přitom je realita jinde. Na všem se dá pracovat, ale chce to čas a trpělivost. Přeji ti krásný,uvolněný večer
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29032
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Neviem o akych dvoch damach hovoris? Uz si naznacila, ze bola vyhodena aj Anna allias Jitka Nova, ale ona tu je nadalej, takze je to len tvoje zelanie.
A preco bola vyhodena Renata, vedia vsetci, lebo si dovolila napisat svoj nazor na Libu.
Ja som nedostala este vysvetlenie ohladne teba. Jane co tu zacala pisat, bola velmi vulgarna a urazala vsetkych. Pokial si to bola ty, tak nie je o com..A pokial nie, preco si sa vydavala si sa za a preco si prevzala identitu tejto vulgarnej osoby? Takze terapauta asi potrebujes skor ty. Lebo ci si to uz bola ty alebo si prevzala po nej nick, obidve veci su chore. Krasny uvolneny vecer aj tebe.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29033
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Ty jsi tady na mě čekala, to je od tebe pěkné. Musím se ale omluvit, mám bohulibejsi program než travit sobotní večer dohadováním a výslechy. Ty se na to zkus taky vyprdnout.Tím můžeš začít svůj ozdravný program. Nauc se odpouštět
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29034
Re: Zdravotní problémy alkoholika Před 8 rok, 10 měsíce  
Obchadzas odpovede na moje otazky ako horuci zemiak
Ja ti nemam co odpustat, skor ini, ako Anna a pod.
A zial musim ta sklamat, necakam tu na teba. Niektori ludia musia pracovat aj sobotu vecer. Ale pre dnesok uz koncim a idem sa venovat tiez lepsiemu programu
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...19
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter