Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Co bude dal?
#25391
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Já se obávám o dceru.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25798
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Ahoj..já to měl s přítelkyní tak jisto jak píšeš ty..ač jsem se snažil sebevíc, vše vyšlo vniveč. Pila dál, do toho ňáký benzodiazepiny. Nakonec to dopadlo tak, že jednoho dne beze stopy zmizela. Šla pro víno a už se nevrátila, všechno na čem jí záleželo zůstalo doma. Aji pes, doklady, prachy, oblečení.. Je to už skoro 3 roky.. Nikdo o ní už neslyšel.. Nebejt chlastu a toho všeho, nestalo by se to. Co teď řeknu neber jako radu ale čistě jako mojí úvahu když jsem celý noci přemejšlel coby kdyby. Klidně bysem jí nechal sousně dát do léčebny, je to blízká osoba jejíž jednání ji ohrožuje na životě - v tomhle případě máš nárok na něco takovýho. Vim, je to hard core, ale v mym případě to byla jediná možnost. Bohužel už prd platný. Přeju ti good luck, Rafael
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25803
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Ono to vůbec není lehké, nařídit soudně léčbu.Musí udělat trestný čin, nebo vyloženě ohrožovat sebe, okolí.Trvá dlouho, než se to prokáže, zdůvodní.A on léčbu vydrží, vrátí se může být horší,pít nepřestane.Jestliže sám nechce přestat, není síla, která by ho k tomu donutila.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25815
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Jasně, když člověk sám nechce je to špatný, ale znám lidi co nechtěli za žádnou cenu přestat a až po "nucenym" vystřízlivění si uvědomili že pokračovat v pití je cesta do pekel a začli se snažit. Ale bohužel znám i dost takovejch, který po soudní léčbě jeli ještě věčí bomby.. Každopádně je lepší něco zkusit, udělat cokoli ikdyž je velký riziko že to nevyjde než jenom nečině přihlížet, nedělat nic a pak si to celej život vyčítat.. A věř, je šílený žít s pocitem že sem neudělal nic a dopadlo to jak to dopadlo. Při zpětnym pohledu, rači udělat cokoli i za cenu že to špatně skončí, protože když neuděláš nic, stejně to špatně skončí..
Rafael.X

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25831
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Rafaeli, zbytečně trpíš, ona si vybrala tuto cestu dobrovolně, je dospělá, svéprávná.Kdyby byly v ...ryby, nemusely by být rybníky.Kdyby!!!Trápíš se, ničíš, kdoví kde ona je, jestli žije, nechtěj měnit něco, co změnit nemůžeš.Smiř se s tím, uleví se ti.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26045
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Zdá se mi, že je (zde) lehčí řešit, že někdo chlastá, ale už se nehledá důvod proč to tak je...
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26091
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Když on každý "dokáže ve svém životě (hlavě) najít nějaké důvody k tomu,proč potřebuje pít. Jenže pokud nejdřív pít nepřestane, nedokáže rozplétat to klubko zádrhelů.Dokud se pije,nejde nic měnit.Sebe,natož okolní lidi.Často píšeš,že piješ kvůli hnusnému světu,jenže on bude stejný,dokud budeš stejný ty.Já vím,zní to jako snůška keců a taky bych to dřív nebrala.Vypadá to,že s vyšším věkem má člověk výhodu a větší šanci, že se mu abstinence zalíbí.Ještě před 10ti lety jsem si nedokázala představit život bez alkoholu ani omylem.
Lenka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26096
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Petře, alkoholik si důvod najde vždy.Znám lidi, co jsou postižení, po bouračce, nemohoucí, na vozíčku, přesto nepijí, bojují o život.Znám také ty, co mají vše, zdraví, rodinu, peníze, přesto se upíjí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26102
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
...jasný důkaz toho, že zdraví, rodina, peníze, nejsou pro pocit štěstí vše
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26108
Re: Co bude dal? Před 9 rok  
Petre, ale to je zacarovany kruh. Ked je clovek v moci alkoholu, je jeho otrokom a jediny pocit stastia ma len ked pije. Takze nepomoze ani rodina, laska, zdravie, uspech, nic..Musi pit a ked nepije vsetko vidi cierno a pesimisticky, takze radsej si zas da a ten svet je zas o nieco krajsi. Vsteci sme to tak mali a vsetci to pozname.
Len ked sa tomu postavis a dokazes sa vymanit z jeho moci, tak pocitis stastie aj bez alkoholu, ale take naozajstne nefalsovane.
Ty tomu teraz neveris, ale mohol by si to porovnavat az keby si sa z toho zacarovaneho kruhu dostal a bol zas sam sebe panom.
Pripadas mi velmi fajn chlap a aj si inteligentny, len nevies sa z toho nijak dostat. Je to strasna skoda.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter