Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Co bude dal?
#26540
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26542
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26543
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
...Můžu se zeptat tebe? co tebe zastavilo? Také patříš do té skupiny co to zvládla a důvod si k tomu musel mít? podle mě je jedno.Jestli si byl na léčení nebo ambulantně nebo sám,ale důležitý,že ti to došlo...

...prebudil som *pud sebazáchovy*.
(Uvedomil som sa v dileme:*Piť, či nepiť!? <~> *Žiť a nepiť/alkohol/!*)

...vyhral som nad sebou: ..."zvíťazil *zdravý sedliacky (roz)um!*"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26544
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26545
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
Ty konce musejí být jen z rozumu...To čeká každého co to pochopí...

... a potom si už bez prerušenia vychutnávať *triezve TU a TERAZ*.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26546
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26558
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Ahojky všem a zdravím Renču Kiru.
Tak jak je děvčata?

Renčo co si tu psala,také v moc věcech s tebou souhlasím.Já naštěstí ten přechod do dalších stadii nemám.Nepiji často a více méně jsem v pohodě.V prvním stadiu se neustále držím,jelikož toto mi je jasné.Jednou za tři měsíce mi nepřijde hrozný se napít a mam to tak léta.Kocoviny mam normální,jen sušku a žaludek na vodě.To spraví vždy výborný vývar.Díky tomuto foru mám tyto zkušenosti a nepiji vždy kdy mám chutě a nerozpíjím se do dalších stadii.Za druhé vzhledem k mé práci a k dětem ani nejde,abych pila častěji.Tu hlavu a silné nervy neustále potřebuji.

Kiro četla jsem si,jak si ty začátky měla těžký a přesto si to zvládla.Za chvíli máš rok a smekám před tebou.Jsi dobrá a šťastná to žena.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#26567
Re: Co bude dal? Před 9 rok, 1 měsíc  
Anna ahoj, aj ja ta zdravim a diky moc za tvoje slova:)
Ano, uz to bude rok, ale to uteka, nemam ani tendecniu to pocitat na dni...Ano, bolo to tazke, ale beriem to tak, ze co ma nezabije, to ma posilni a toto ma rozhodne posilnilo a poriadne. Teraz sa citim tak, ze ked som zvladla toto, tak zvladnem uz hadam vsetko
Co sa teba tyka, ty pokial si to takto drzis, tak to je v pohode a nie je coho sa bat. Raz za 3 mesiace sa dat dolu, nie je nic hrozne.
Tvojou velkou vyhodou je, ze si uvedomujes hrozbu, co by sa stat mohlo a na zaklade toho svoje pitie regulujes. Ono pokial clovek nema po tom alkohole psychicke problemy, tak je to v poriadku.
Ale akonahle to zacne ist na mozog a na psychiku, tak vtedy to treba ihned ukoncit - lebo to zacinaju tie naozajstne horory a ten alkohol zacne cloveka totalne nicit. Ty toto nastastie nemas, takze raz za cas ked sa opijes, nemalo by ti to uskodit
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter