Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...16
Dolů
Téma: Sebevražda
#30371
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Borec si sem přišel pro kvalifikovanou radu, jak se uchlastat a nikdo není schopen mu poradit?
No možná ti, kteří to fakt uměli jsou na hřbitově.
Ale mohl by se tady naučit, jak se pohadat. Třeba mu to nakonec zachrání život
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30372
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Za včas něco děleJ,NEBO DOPADNEŠ FAKT ŠPATNĚ.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 04/19
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30373
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Petr,
ta tapeta vypadá jako krabička od cigaret, velmi pochybuji, že to někoho může odradit od kouření /pití/.
I proto, na cigarety vznikají vtípky typu: "Chci tu s rakovinou, ne s impotencí".
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30374
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Asi máš pravdu ale mělo to co chceš pít a zemřít nebo abstinovat a žít.
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 04/19
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30375
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Člověku, který chce spáchat sebevraždu, to stejně nikdo nedokáže vymluvit. Pokud na to dotyčný má dost vnitřní síly, tak to udělá a nikomu nic neřekne, nebo to jen naznačí lidem, kteří mu jsou blízcí (a ti ho třeba nepochopí).
Každopadně je to každého volba, jestli být či nebýt. Je to věc schopnosti v daný okamžik vážit všechna negativa i pozitiva.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30376
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Ja,
pokud někumu radit (odpovídat) nechci, tak mu neodpovídám.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30377
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Petr N napsal:
Člověku, který chce spáchat sebevraždu, to stejně nikdo nedokáže vymluvit. Pokud na to dotyčný má dost vnitřní síly, tak to udělá a nikomu nic neřekne, nebo to jen naznačí lidem, kteří mu jsou blízcí (a ti ho třeba nepochopí).
Každopadně je to každého volba, jestli být či nebýt. Je to věc schopnosti v daný okamžik vážit všechna negativa i pozitiva.

Člověk,který chce spáchat sebevraždu na to vůbec nepotřebuje "vnitřní" sílu a už vůbec není schopny "vážit" pozitiva a negativa.Toho je možná schopny ten,ktery demonstrativní sebevraždou "vola o pomoc".Člověk,který chce spáchat sebevraždu to CITI jako jediné východisko a OSVOBOZENI.Protože už je mu tak zle,ze se to nedá vydržet a je si naprosto jistý,ze bez něj bude všem okolo (kterým ubližuje) lépe...(vlastni zkušenost)...
Jinak...Ani v tomto případě (i když si nejsem jista,ze se tím někdo nebaví),nemáš Libo právo někoho vyhazovat." Chlastu" se to týkalo a zbytek bud "vyplyne" nebo se vysvětlí...
Jinak opět "děkuji" za přínosný Jane příspěvek (to bude asi tou "posedlosti")...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30378
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine,
to co jsem napsal, byl můj názor. Jsem velmi analytický typ člověka (svoje emoce neumím vyjadřovat a potlačuji je), sám jsem se nedostal ani k demostrativní sebevaždě.
Moje neustále se vrácející myšlenky s tématikou sebevraždy mě dovedly k psychologům a psychiatrům. Protože jsem v daný moment chtěl víc žít, než zemřít.
Každopádně, znalost toho, jak tu nebýt je pro mě možností volby, až nebudu schopen ustát svůj život (po zdravotní stránce, neschopnosti se uživit - nevěřím na společnost a sociální sytém).

Vzhledem, k tomu, co jsem napsal výše, si i do budoucna plánuji nechachat možnost volby, jestli, jak a kdy svůj život ukončit (vím, že to zní egocentricky, ale člověk vždy žije v první řadě sám za sebe)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30379
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
PetreN,to,ze si chtěl vice žít než zemřít,určité o "něčem" svědčí..Já to,o čem jsem psala,zopakovala ještě jednou.Opět..."špatně"..
Dnes jsem na tom tak,ze pokud by někdy došlo k tomu,ze bych na tom byla stejně "bezvýchodné",ze by to tak strašně bolelo, už vim,co bych udělala a jak.Ale...v současné době se mi vůbec se svým životem skončit nechce,i když jsem docela casto v p....i.Ale snažím se dělat vše pro to,abych se už nikdy v podobně situaci a " rozpoložení" neocitla.A vlastne ani nechapu,jak k tomu doslo.Doufam,ze uz si to nikdy nezopakuji!!!V současné době se mi,pres vše,líbí zit!V "hlavě" to ale stále mám.Takovéto...kdyby bylo nejhure-reseni znáš...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30380
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine, ty máš právo jaké?Ty chceš určovat, vyhazovat?Založ si svou diskuzi, tam šéfuj.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter