Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: Sebevražda
#31106
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Milý Vladimíre,
čtu tady tvoje příspěvky a protože Tě znám osobně, tak vím, že to myslíš opravdu s čistou duší a srdcem na dlani.
To se ale tady nenosí...
Já vím , co jsi zažil , z tvého vyprávění na AA, nikam to navynáším a vzala jsem si z Tvého příběhu poučení - moc jsi mi pomohl. A ani o tom možná nevíš. Ale tak to na áčkách chodí.
Někdo ti pomůže , někdo tě shodí...
Tady jsi to myslel jako příspěvek stále trpícím nebo bojujícím za svůj lepší život a někteří z tebe paranoidně udělali málem dealera své pomoci ostatním.
To samé je i s tím, že bys třeba mohl psát a pracovat v Londýně.
Jak znovu opakuji známe se osobně a tak mě to nedalo, aspoň se Tě zastat.
To , že jsi v dobrém smyslu NAIVNÍ dobrák, který to tady fakt nechápe. Přišlo mi to nespravedlivé hlavně vůči Tobě.
Jinak sem už taky dávno nepíšu -pomáhám alkoholikům jinak a jinde.
Tady ne. Díky moc Vláďo za vše a AHOJ.
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31107
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Přesně tohle jsem měla na mysli, že místní inkvizice podezírá, zesměšnuje.To se mi nelíbí, ta nesnášenlivost a nevraživost některých lidí.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31109
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
I když si tu nejspíš jen tak utahuješ,tak spíš než se uchlastáš, tak tě složí absťák po dlouhým tahu. Když tě uprostřed města sejme nečekaně křeč a nejsi schopnej záchranářům říct ani svoje jméno, tak je to opravdu výživný .
Freglin
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31110
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
džejn napsal:
Milý Vladimíre,
čtu tady tvoje příspěvky a protože Tě znám osobně, tak vím, že to myslíš opravdu s čistou duší a srdcem na dlani.
To se ale tady nenosí...
Já vím , co jsi zažil , z tvého vyprávění na AA, nikam to navynáším a vzala jsem si z Tvého příběhu poučení - moc jsi mi pomohl. A ani o tom možná nevíš. Ale tak to na áčkách chodí.
Někdo ti pomůže , někdo tě shodí...
Tady jsi to myslel jako příspěvek stále trpícím nebo bojujícím za svůj lepší život a někteří z tebe paranoidně udělali málem dealera své pomoci ostatním.
To samé je i s tím, že bys třeba mohl psát a pracovat v Londýně.
Jak znovu opakuji známe se osobně a tak mě to nedalo, aspoň se Tě zastat.
To , že jsi v dobrém smyslu NAIVNÍ dobrák, který to tady fakt nechápe. Přišlo mi to nespravedlivé hlavně vůči Tobě.
Jinak sem už taky dávno nepíšu -pomáhám alkoholikům jinak a jinde.
Tady ne. Díky moc Vláďo za vše a AHOJ.


Hezky napsáno. Ano vím o čem se tu píše. Z AA by se nemělo vynášet, pomlouvat ostatní, to si přímo odporuje myslím s principy AA. Nebudu tu nikoho jmenovat, ale jistě si každý udělá obrázek o kom tu píšu, že jedna starší paní . No jo, ale ženský jsou ženský, většinou se takhle chovají
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31111
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
anoine napsal:
Navic...zijes v Londyne a mas www ucet na Seznamu?!?(To uz ma malokdo i tady)...;-)To jen pro tyto prilezitosti?
Proste-pro mne je zde neco spatne...


Slabomyslní asi netuší, že na účet u seznam.cz se mohou přihlásit z celého světa. Oh můj bože ti zapšklí maloměšťáci
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31112
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vladimir napsal:
anoine napsal:
Navic...zijes v Londyne a mas www ucet na Seznamu?!?(To uz ma malokdo i tady)...;-)To jen pro tyto prilezitosti?
Proste-pro mne je zde neco spatne...


Co je spatne?
Chcete tim rici,ze cesky obcan ,ktery se rozhodne zit v jine zemi ,nemuze mit ucet na seznamu?
Ja Vam nerozumim ,vudec nechapu Vase reakce.
Vasi podeziravost ,Vase fantazmagorie ,nemohu to jinak nazvat,protoze moje prispevky jsou o chlastu,o tom ,jak mne nicil ,o cem mam psat?Mam Vam lhat?Mam Vam rikat ,ze je vsechno OK?
Jsem z nechucen reakci a uz nebudu na tyto stranky NIC psat.
Mejte se krasne.


Vladimíre, nenech se odradit. Někteří se tu snaží diskuzi uzurpovat ve svůj prospěch, myslí si, že mají patent na rozum. Ostatní jen uráží atd. Hodně zdaru.
Jájapapája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31113
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Milý Jájo,
z příspěvků některých stálých místních respondentů je víc než zřejmé, že i když už asi nelejou,- moc jim to nepomohlo.
Dokonce by se dalo s jistotou říci , že s tímto základem v hlavě jim ani nic jiného vlastně nezbylo a muselo to tak zákonitě dopadnout. Vychlastat si mozek, zdravý selský rozum i zbytky soudnosti. Ale hlavně pozbýt pokoru a dobrotu ze srdce a toleranci k názorům druhých.
Jak říká klasik: Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí ..
A že ,nepít nestačí, je víc jasné každému, kdo sem jenom nakoukne..
Konec - mějte se....
džejn

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31115
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Aleno, je pravda, že zrovna dotazy na seznam/obživu jsem taky nepochopila. Ale mám z toho pocit, že Vladimír odešel spíš kvůli kritice jeho představy o pomoci.

Jájapapája napsal:
Ano vím o čem se tu píše. Z AA by se nemělo vynášet, pomlouvat ostatní, to si přímo odporuje myslím s principy AA. Jájo, rozmyslete si, kým chcete být. Ona už to není sekta?
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31131
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
No,sice nevim,co si zde uzurpuji a koho urazim,ale jedno vim jiste.Je zde posledni dobou spousta dohadu a snad i "falesnych" nicku.Nechapu,ze se nekdo divi me reakci,kdyz se mi zda divne,ze zde nekdo misto diskuze na diskuznim foru neustale "kopiruje" jeden (obcas obmeneny) clanek s odkazem a bez kontextu k danemu.Nevim,ale pokud nekdo nechce diskutovat,pouze "profesionalne" jinak pomahat,tak at si da nekam inzerat...!K tomu uctu na seznamu se vyjadrovat nema smysl...
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31135
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Spouste lidi tady vadi,ze Liba "agituje" pro AA (mne svym zpusobem take).Ale to,ze zde nekdo nediskutuje,pouze shani nekoho (i kdyz vramci "pomoci") pro svoji sokromou,profesionalni (Vladimir sam rekl,ze ted chce pomahat profesionalne) praxi, nevadi?
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter