Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: Sebevražda
#31161
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
Anoine, myslím, že to uzurpování a urážení nebylo na Vás, Vy jste jenom ten zapšklej slabomyslnej maloměšťák ... i když vlastně ženský jsou ženský a většinou pomlouvaj ... přece nebudete tohle brát vážně.

Jinak ale já tu poznámku, že by se tomu rád věnoval profesionálně, nebrala jako pozvánku do privátní "ordinace", a to ani v souvislosti s opakováním svého životního příběhu a nabízením kontaktů. Přišel mně jako spousta jiných lidí, co si prošli ošklivým zážitkem, a teď je to nutí pomáhat ostatním. A dělá to způsobem, jaký umí (dodám, způsobem mě nepochopitelným a nepříjemným – jak do mě někdo cizí podobným způsobem pere lásku a dobro...) Co já vím, třeba si doplňuje vzdělání a chce dělat někde v léčebně.
alas

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31162
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
anoine drbe:
Ja,tak tentokrat tvoji odpoved nechapu vubec.Ale asi nemam ani "chut" nad ni premyslet.Stejne mi nerekne nic jineho nez to,ze sis opet "pohonil" sve ego bez zjevneho vystupu... sice nechapu,proc...

"Ráda drbeš, popichuješ, rozeštváváš a hodnotíš jiné, přičemž v tom nevidíš přes vlastní stín ani kousíček sebe?"

Co to pořád "honíš" za ego a na co máš "chuť /(...nebo craving?)"?

Chybí Ti řád, smysl, nějaké konkrétní a stěžejní konstrukce (pomoci)!


(Abstrakty a plky o ničem - jenom tlachy! Jenom drbat a rozeštvat!)

"Se skonsoliduj a pomáhej! Nenič to co již zdárně funguje!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31163
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
Ja,diky za hodnoceni me osoby.
Bohuzel se ale pletes.Rozhodne nejsem drbna a neztotoznuji se ani s dalsimi vlastnostmi,ktere mi prisuzujes.Sem celkem slusny clovek,ktery nema rad lez a podrazy.
Sem,do tohoto fora jsem se snazila prispivat jeste drive nez tys' ho objevil a rozhodne ne proto,o cem si psal.
A jinak,jak konkretne si predstavujes,abych zde pomahala?
Nemyslim si,ze me prispevky byly o nicem.
A jestli tady nekdo posuzuje,hodnoti,urazi a honi si vlastni ego radoby filozifickymi kecy,tak je to tve vlastni ja.Ne me.
A "nedej Boze", kdyz se te nekdo dotkne,ze?Ostatne uz jsi to zde u par lidi predvedl...
Mej se fajn.
anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31164
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
anoine sděluje:
Ja,diky za hodnoceni me osoby... jak konkretne si predstavujes,abych zde pomahala?...Mej se fajn.

..."buď invenční, kreativní a používej intelekt."...

Mám se vždycky přiměřeně, tak jak právě chci, nestresuj se proto.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31167
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
Lidi, skončete s tím urážením, rozebíráním druhých, radši fakt pomáhejte.Každý jsme nějaký, nemusíme se zamlouvat jinému, ale o tom tady ta diskuze není.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31337
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
K alkoholu patří i vraždy, ne jenom sebevraždy.U nás během měsíce dvě ženy zapíchly své manžele, jeden je mrtev, druhý je na ARU.Dost síla, obě byly opilé.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#31338
Re: Sebevražda Před 8 rok, 6 měsíce  
Také souhlasím. "Milujte se, pravdy každému přejte!" Jak praví M. Jam Hus, žejo..
Michal Pooh
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32228
Re: Sebevražda Před 8 rok, 3 měsíce  
(Áno)
Pavel
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32231
Re: Sebevražda Před 8 rok, 3 měsíce  
Ahoj,
opravdu zajímavý příspěvek. Těžko říct, na kolik byl myšlený vážně. Ale pravdou je, že jsem se sám kdysi v takovém rozpoložení také nacházel a i takhle nějak kdysi uvažoval. Naštěstí je to už přes 10 let zpátky a došlo mi, že je to hloupost. Ale bylo to tehdy o tom, že jsem opravdu ztratil smysl života, chodil jsem pouze do práce a z práce, koníčky postupně vytlačil alkohol. Nějak nikde nebyla žádná perspektiva, a v tu chvíli začne člověk takto uvažovat. Nic hrozného se vlastně ještě neděje, tak proč se rovnou zabíjet. Na druhou stranu nikde nic lákavého na obzoru, takže člověk si tu perspektivu definuje takto. Umím si tedy i představit, že byl tento příspěvek myšlený vážně. Nicméně pravdou je, že tady se asi ničeho rozumného dobrat nedá. Bohužel z takového stavu se člověk sám těžko dostane, když je se vším smířen a nemá motivaci něco řešit. Já měl tenkrát štěstí a potkal jsem holku, která byla ochotná to se mnou zkusit a dost hezká na to, aby mě zlbnula a tu potřebnou motivaci mi poskytla I když to dnes trochu zlehčuju, rozhodně si uvědomuji, že mi tenkrát nejspíš zachránila život.
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Západní čechy Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter