Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...16
Dolů
Téma: Sebevražda
#30398
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
To, co ep napsal je úplný nesmysl, chce umřít tak, že se upije, a neví jak na to,Také si myslím, že si dělá srandu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30399
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Kiročka, píšeš:Zisla sa tu svata trojka Liba, Ja a Jane a vynikajuco si rozumu.

A JA? To je kapitola sama o sebe.


Kirôčka,

prestaň byť "iba" vzťahovačná a hneď uvidíš, že svet je krajší. On taký skutočne aj je ale v nadhľade Ti prekáža Tvoje "spravodlivé" Ego.
Zacláňa Ti - vo výhľade. Nevidíš už cez seba, ani do seba, pretože jasnozrivá nie si!

Ja som svoje ego rozpustil v alkohole a ten som detoxikoval:
vypotil, vylúčil, vysaunoval, vysprchoval a nechal vyvetrať...
...A s ním vyvanula zo mňa aj hanba, vzťahovačnosť a urážka.

Už iba som: "Som, kto som..."

Som triezvejúci: korheľ, ožran, pijan a alkoholik, toto všetko v jednom v zrekonštruovanej a upravenej duši (používam triezvy SW/program) obnoveného tela/chrámu.

[Bunky tela regenerujú a kompletne sa obmenia asi za 7-8 rokov.]

Aj mozgové bunky regenerujú, takže aj túto žľazu priebežne upravujem na svoj triezvejúci obraz.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30400
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
JAJOCKO

Ja uz svet krajsi vidim a ziadne ego mi v tom nebrani, nemusis sa znepokojovat

Neviem, neviem, ale mne to pripada, ze najviac tu o egu dookola tocia ti, co ho maju najvacsie a to sa podla mna tyka aj teba

Pozri, dlhsie som tu nebola a ked som si to vsetko spatne precitala, tak zas same hadky a hlavne kvoli Jane. Tak sa necuduj, ze mi pride dost zvlastne, ze cloveka, ktory tu diskusiu najviac nici, si takzvana "moderatorka diskusie " Liba najviac zastava.
Nieco mi tu nehra a nielen mne a to si myslim ze s egom nema nic spolocne, ale skor so zvedavostou.

Ty podla mna ani zly chlap nebudes, ale obcas to tiez prestrelis a ked som ta na to upozornila, tak si ma pourazal naozaj statocne az hulvatsky. Tak kto je tada vztahovacny?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30401
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Já jsem si nevšimla, že bych Jane nějak protěžovala, jen mně ta pravá Jane nevadí, není alkoholička, má jiný náhled, to, co psala o dětech alkoholiček, byla úplná pravda, třeba.A moc mně rozveselí ty dedukce, že my dvě se známe.I kdyby, tak co?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30402
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
mno...libo, ty by si sa zišla taky vyfarbiť
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30403
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Liba a ako ty vies, ktora je prava Jane? Pokial si ja pamatam, ked nastupila Jane, bola velmi vulgarna a kazdeho hrubo urazala, ani vtedy si jej nic nenapisala. Potom trochu zmenila styl, ale uraza dalej. Tak ak je to druha Jane, preco si vzala nick tej vulgarnej, ved to je chore. Doteraz to nevysvetlila.

A ani ked bola vrcholne vulgarna, si nezasiahla, ak to aj bola teda druha Jane, zastavala si si aj tu. Takze mame tu komunikovat tym stylom ako vtedy ona? Potom to bude v poriadku?

Okrem toho, ak toto co ona predvadza, povazujes za nadhlad, tak si ma fakt pobavila...

Ked jej Alena, Erika, Anoine napisali, ze sa im nepaci, akym stylom sa s nimi bavi, tak si vsetky pokarhala. Aby nahodou tvojej oblubenkyne Jane niekto neublizil. Takze aj ked si to asi neuvedomujes, je to do oci bijuce ako ju protezujes.

Vies, ludia nie su na hlavu padnuti a chapu, ze to co predvadzas nie je fair. To ako si sa teraz obula do Anoine len preto, ze napisala svoj nazor. napisala si jej, ze je posedla Jane a dokonca si ju vyhanala z diskusie. To sa ti zda spravne?

Mne sa napr. pacia jej prispevky a prispevky Jane mi nedali doteraz vobec nic a myslim si, ze vacsine nie. Aspon to tu vacsina tak prezentovala.
Tak tu maju pisat ti,ktorych nazory ostatnych zaujimaju alebo ti, ktori su tvojimi oblubencami, vychvaluju ta do neba, ale vsetkych ostatnych urazaju?

Ked sa ti jej prispevky tak velmi pacia, tak ok, nechaj ju, nech tu nadalej nici diskusiu a znechucuje vsetkych ostatnych, ale aspon bud natolko sudna, ze nevyhadzuj stadialto ludi, co nie su po voli tebe. Vo vacsine priadov maju co povedat..
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30405
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Kira píše:
...Ja uz svet krajsi vidim a ziadne ego mi v tom nebrani, nemusis sa znepokojovat

...tak Ti treba!

Prepáč mi, že sa znepokojovať vôbec nebudem.
(Nič si za to totiž nekúpim! Smola, však?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30406
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
mě tu irituje ta slovenská řeč, protože jí moc nerozumím a raději ty cancy ani nečtu
Jája Pája

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30408
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Jája Pája napsal:
mě tu irituje ta slovenská řeč, protože jí moc nerozumím a raději ty cancy ani nečtu

To se čte zrcadlově: - zprava - doleva a chápeš to; i česky.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30409
Re: Sebevražda Před 8 rok, 7 měsíce  
Vyšetřovatelko Kiro, zapomínáš, že to byla reakce na tvou úžasnou kamarádku, která byla mnohem sprostější.Tvou kámošku vyhodil odsud někdo úplně jiný, určitě ne já, ale pořád tím trpíte, je vás víc, a obviňujete mně.Jane asi tak nevadila.A ta kravka, co za ni psala, to bylo poznat, když se trošku chtělo.Ta sprostá byla.Je ti smutno po tom nadávání, nebo proč vzpomínáš?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter