Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Dá se ještě něco udělat?
#429
Re: Dá se ještě něco udělat? Před 14 rok, 2 měsíce  
To o tátovi jsem psala já, druhá HANA. ale děkuji za typ, knížku si přečtu. Svědomí mám čisté, ale stejně si budu říkat, kdyby se to oznámilo v práci, začal odvážet na záchytky dřív, atd.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#430
Re: Dá se ještě něco udělat? Před 14 rok, 2 měsíce  
nikdy a na nic není pozdě pokud dotyčný začne jednat, každý si za svůj život odpovídá sám a pokud požádá o pomoc je hodně těch co neodmítnou a pomůžou rádi.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#449
Re: Dá se ještě něco udělat? Před 14 rok, 2 měsíce  
Je nás tady nějak moc H a začínám v tom mít zmatek Hani, na pomoc a spolupráci musí být dva. Pokud budou, tak do toho jdu a udělej všechno podle svého nejlepšího svědomí a přesvědčení, ale tok řeky neobrátíš, pokud by jsi kvůli tomu měla mít špatné psychické stavu, tak se nestyď vyhledat pomoc třeba psychologa, je to úplně normální.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#983
Re: Dá se ještě něco udělat? Před 13 rok, 12 měsíce  
Ahoj Hani, jsem v podobné situaci, ale nepije otec nýbrž matka. Po úspěšné léčbě 10 let abstinovala a v loni začla znovu. V lednu skončila v nemocnici odkud jí převezli v deliriu na psychiatrii kde strávila 3 měsíce. Všichni jsme kolem ní skákali a doufali, že bude zase v pořádku. Nyní je doma 3 týdny a opět pije. Přesto, že jí mám ráda tak už nemůžu dál, její pití mě ničí. Mám také 3 děti a musím fungovat. Jsem ráda, že s ní nejsem v jedné domáctnosti a nemusím jí vidět. Nyní jsem se rozhodla, že jí přestanu navštěvovat a tím pádem neuvidí svá vnoučata, která měla tak ráda. Tajně doufám, že to s ní třeba hne, ale spíš si myslím, že dřív příjde konec.
Iva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter