Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Zabiják metylakohol
#10831
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Taky mi to připadá směšné a opatření nedokonalé.Ted´se prodej zakázal je největší rozruch.Zabavuje se to co je v barelech.Schované a neokolkované láhve,které pravděpodobně budo s metylem se tiše a pomalu začnou doprodávat mnohem později.Jsou v tom peníze!A PENÍZE VLÁDNOU I NAŠÍ VLÁDĚ-NATOŽ ABY NEVLÁDLY BĚŽNÝM PODNIKATELŮM A OBČANŮM!Takže celá situace se potáhne.jestli už budou viníci-tak se patřičně ututlá-byla by z toho zbytečná ostuda.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10833
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
počkej libo, chceš říct, že lidi umirali na otravu tímhle sajrajtem už dříve? v květnu? a nikdo o tom nevěděl, to fakt? nechápu..
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10835
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Jasně, že ano.Nyní prošetřují 150 úmrtí, pitvají.Kdoví, kolik lidí zemřelo.A nemuseli to být jen alkoholici.Jen si přiťukli , napili.A pořád se mlží, tutlá, vyšetřuje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10837
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Schované a neokolkované láhve,které pravděpodobně budo s metylem se tiše a pomalu začnou doprodávat mnohem později.Jsou v tom peníze!A PENÍZE VLÁDNOU I NAŠÍ VLÁDĚ-NATOŽ ABY NEVLÁDLY BĚŽNÝM PODNIKATELŮM A OBČANŮM!Takže celá situace se potáhne.jestli už budou viníci-tak se patřičně ututlá-byla by z toho zbytečná ostuda.

Mám taky takový pocit.Něco tu smrdí!... A teď slyším,že je prohibice.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10840
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Proč až nyní?Práci našich aktivních politiků by zvládlo i malé dítě.Jsou děsně rychlý, rozhodní, trapní.Pajcovaný alkohol je dávno všude.Miliardy v čudu, že jde o lidské životy, nezajímá to politiky, vládu, a nejde jen o alkohol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10842
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10851
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Stejně by se mi to líbilo,kdyby to zůstalo tak napořád.Myslím ten zákaz tvrdýho alkoholu.Já vím,stát by přišel o velký prachy,výrobci taky,hospodští...ale mně by se to líbilo,myslím,že by bylo na světě o něco líp.
Kolikpak lidí si hrálo na abstinenty a přitom jejich první cesta ráno vedla ke stánku na prvního...pak v práci schovaná placka,cestou domů zase ke stánku,nebo do hospody.Těm je asi ouvej,ale kdo ví,kéž by alespoň jeden si uvědomil,že to bylo špatně a chtěl to zkusit jinak.Bez chlastu.
ha13

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10852
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
ha 13
souhlasím s Vámi,že by to bylo dobře-ale opravdu si myslíte,že tu slavnou prohibici každý dodržuje?
Od "sametové"revoluce všichni věděli,že se u nás alkohol pančuje ve velkém a nebylo to jenom u Vietnamců-jenom o těch jejich tržnicích se tehdy "oficiálně" mluvilo.Byli a jsou do toho namočeni všichni-od policajtů po vládní činitele-je to byznys.Jen pro zajímavost-jsem průvodkyně a měla jsem o weekendu německou skupinu.Myslíte si,že nám nenalili a neprodali becherovku i sebou-komedie!!! Jsme v Čechách,jsme národ Švějků.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10858
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Prohibice je hloupost,jsou lidé, co popíjí, nestanou se alkoholici.Proč by si nedali pár sklenek.Zoufale tu chybí osvěta, co je alkoholismus, jak je nebezpečný....ale proč by osvětovali, když jsou z toho miliardy, lidi ať klidně trpí, ničí se, hlavně penízky tečou,většinou do kapes , ne do státní kasy.To je ten bordel!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10859
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
A největší bordel je ten, že vláda ví léta o nekvalitním alkoholu, přesto nenakoupila protilék na otravu metanolem.To je na žalobu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter