Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Zabiják metylakohol
#11017
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Zcela jistě prohibice nepomůže.Tam kde se chce pít,tam,kde je tato potřeba ,se pokračovat bude.Vím,kolikrát jsem koupila vodku s denaturovaného lihu.Musela jsem ji vypít-i když jsem se hnusem otřásala.Každý normální člověk by to šel vrátit.Trafika-první otevřený obchod,kde něco bylo-moje první záchrana abych aspon´chvíli trošku mohla fungovat.O tom věděli všichni ve vládě-mlčeli a hlavy zapíchli do písku.Finančního úniku se báli.Ted´chtějí alkohol zdražit,ovšem tím opět bude nebezpečí pančovaného alkoholu-a myslím,až aféra odezní?Opět nabídka levného,zdraví škodlivého poroste úměrně se zvýšenými cenami za normální trvdý alkohol.Stále jsme a žijeme v Česku,kde se dá obejít všechno-nebo téměř všechno!Jsem ráda,že se mne to už netýká!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11019
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Už našli viníky, 2.Lež.Nikoho nezajímalo, že metylalkoholu se najednou sem k nám přiváží 3x víc, že spotřeba ředidel a všeho, na co je potřeba nevzrůstá....., léta se pančuje chlast vším možným, pár lidí shráblo hodně peněz.A zdraží alkohol?Doplatí jen na to rodiny alkoholiků.A jede se dál.Není chuť něco dělat s alkoholismem v Čechách.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11021
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
A co můžeš dělat s alkoholismem.Co můžeš dělat s alkoholiky?Ani ty,já ani vláda nic neudělá-a bojím že bude hůř.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11022
Re: Zabiják metylakohol Před 11 rok, 7 měsíce  
Kéž by tu byla nějaká prevence, ve školách, aspoň jako na drogy.Jenže není vůbec žádná.Nezájem.EU zjistila, že tu nejsou žádné léčebny pro ženy, proto opravili v Č.Dvoře pavilon určený jen pro ženy, no, není to děs?Kolik % je v léčebnách narkomanů, kolik alkoholiků?Na pobyt se čeká měsíce.V Tv jsou pořady pro narkomany, homosexuály, romy...jen pro ty alkoholiky nic.AA jsou dodnes tabu, odborníci je moc neberou, což bych pokládala až za trestné,není vůle léčit.Něco podobného, jako s tou marihuanou, pomáhá, vyléčí, tak jí pojišťovny nebudou proplácet, pro běžné lidi bude cenově nedostupná.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12092
Re: Zabiják metylakohol a vietnamci Před 11 rok, 5 měsíce  
vse musime mit podlozene, abychom vietnamce nelincovali jako zidy, kdyz neni jasne vse okolo, vecerky proste maji a ke zbozi prichazeji vselijak, z vyprodeju, tak do toho spadnou i nechtic
bob

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12094
Re: Zabiják metylakohol a vietnamci Před 11 rok, 5 měsíce  
Jestliže má nákup nepodložený, čili na černo, musí o tom vědět, ne,Ať klidně prodávají, ale jen normální zboží, žádné falsa, panče, svinstvo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter