Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#15691
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Je vám 31 let, Pavlo, a vaše názory kopírují váš věk. Ať vám to vydrží do důchodu.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15695
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
Tak jistě... je snad přirozené, že mé názory kopírují můj věk. A Vy buďte rád, že již v tom důchodu nejspíš jste. Protože jak je známo, moje generace se z velké části důchodu ani nedožije a pokud ano, tak důchody se budou snižovat, takže se musíme o to víc ohánět.
Nic méně závěrem k Vám. Tady tato diskuze slouží lidem, kteří mají problém s alkoholem a snaží se tu přečíst zkušenosti ostatních, hledají tu odpovědi a možnou útěchu a podporu těch, kteří si již svým prošli a rádi a ochotně se o to podělí. Jste si jistý, že Vaše příspěvky tyto účely splňují?
Pavla

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#15697
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 6 měsíce  
V důchodu ještě nejsem, ale již nepracuji, protože mi to mé finanční zajištění dovoluje. Ano, jsem rád, že dosáhnu na důchod, protože na trhu práce bych se ve svém věku těžko uplatňoval. Nevím, proč své šance vidíte tak pesimisticky. To, zda se dožijete důchodu, nebo zda vám bude nějaký důchod vyplácen záleží přece jen na vás. Na vaší píli, ochotě se přizpůsobit, vzdělávat, učit novým věcem. Neprožijete většinu života v komunistické totalitě tak, jako já, žijete ve svobodné společnosti, můžete cestovat, demokraticky volit strany, které vyhovují vašemu naturelu, jste silní, krásní, většinou i zdraví, tak nač věšet hlavu? Je to jen a jen na vás... Použiji vaše slova: každý svého štěstí strůjcem.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16024
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
normální to tedy není!
ava

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16053
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Souhlasim Pavlo, ja mam VS, umim aktivne tri jazyky, zila jsem nejaky cas v zahranici, je mi 32 a hledala jsem praci skoro rok. Ted je problem protoze nechteji zaplatit VS, radeji vezmou stredoskolaky. Je to velmi slozite na pracovnim poli a jistotu nema dnes vubec nikdo.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16054
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Naprosto souhlasim s Pavlou

Pavla napsal:
Tak jistě... je snad přirozené, že mé názory kopírují můj věk. A Vy buďte rád, že již v tom důchodu nejspíš jste. Protože jak je známo, moje generace se z velké části důchodu ani nedožije a pokud ano, tak důchody se budou snižovat, takže se musíme o to víc ohánět.
Nic méně závěrem k Vám. Tady tato diskuze slouží lidem, kteří mají problém s alkoholem a snaží se tu přečíst zkušenosti ostatních, hledají tu odpovědi a možnou útěchu a podporu těch, kteří si již svým prošli a rádi a ochotně se o to podělí. Jste si jistý, že Vaše příspěvky tyto účely splňují?
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16062
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
kolik máš VS je uplně jedno, když to máš v hlavě vypitý..
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16076
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Nemusí to mít v hlavě vypité, Petře. Prostě, je moc vysokoškoláků. Byl nastartován chybný trend podle kterého, kdo nemá VŠ, není člověkem. A soukromé VŠ v honbě za penězi tomu ještě napomáhají. Žijeme v době inflace akademického vzdělání. Pak není divu, že řada vysokoškoláků nenajde uplatnění.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16080
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Je to jistě složité na prac. trhu.Jenže, pro spoustu lidí je lepší otevřít láhev, a naříkat, než hledat, pátrat, vzít i to, co je k mání, nevybírat, nebýt náročný.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16085
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Petre to nebylo hezke a takto jsem to vubec nemyslela, me to myslelo stale dobre a byla jsem uz davno cista a nemohla sehnat praci.

Petr napsal:
kolik máš VS je uplně jedno, když to máš v hlavě vypitý..
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter