Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?)
#16086
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Velmi dobrý názor.

Jirka napsal:
Nemusí to mít v hlavě vypité, Petře. Prostě, je moc vysokoškoláků. Byl nastartován chybný trend podle kterého, kdo nemá VŠ, není člověkem. A soukromé VŠ v honbě za penězi tomu ještě napomáhají. Žijeme v době inflace akademického vzdělání. Pak není divu, že řada vysokoškoláků nenajde uplatnění.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16087
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 10 rok, 5 měsíce  
Tohle jsem udelala, vzala co bylo, neoteviram lahev ale jdu si zacvicit a verim, ze v budoucnu se to zlepsi a najdu neco co me bude naplnovat a bavit. Najem zaplatim a uzivim se takze narocna v tomto byt ani nelze pokud si clovek chce udrzet nejaky standard.

Liba napsal:
Je to jistě složité na prac. trhu.Jenže, pro spoustu lidí je lepší otevřít láhev, a naříkat, než hledat, pátrat, vzít i to, co je k mání, nevybírat, nebýt náročný.
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20540
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 9 měsíce  
Vzpomínám na Spoj,který pro alkoholiky pořádala Dr.Turková.Pokaždé na konec sezení s ní jsme měli sebereflexi se zakotvením. Mimo jiné jsme si měli uvědomit kdo jsem,co jsem,kde se nacházím,co tady hledám.Odpovědět jsme měli co jsme našli.Já dlouhou dobu opravdu hledala KDO JSEM.ŽE JSEM ALKOHOLIČKA JSEM VĚDĚLA,ALE DLOUHO JSEM NENACHÁZELA PRAVDIVOU ODPOVĚĎ KDO VLASTNĚ JSEM.K tomuto hledání mi pomohli svým programen AA,víra a Bůh.Bylo to hledání a stavění sebe sama,své osobnosti.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20887
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Ten standart zmizí bleskově díky alkoholismu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21256
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Ahoj Jirko. Konečně někdo, kdo se na to dokáže dívat trochu ironicky s nadhledem:-)) Super. jinak je ta diskuze tady vsude taková chudinkovská. A chudinkovský je to i v léčebně. byla jsem tam a vydržela to tam 3 dny:-)))bych si musela dát facku, jestli ybch se stala takovou "uvědomělou bojovnicí za střízlivost". brrr.
Jorga

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21259
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Nevím, kdo je největší chudinka, ale budeš to asi ty, Jorgo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21260
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Ono přiznat si,že jsem alkoholička,tím i jakoukoliv další PRAVDU o sobě vyžaduje ODVAHU..Máš strach,co by z tebe bylo,zůstalo,jak bys vypadala před druhými,co by si mysleli,kdyby jsi nepila.Máš stracH co bys vůbec dělala,kdyby jsi přestala pít-TO JE UBOHOST,V TOM JE CHUDINKOVSTVÍ-V TOM JE ZBABĚLOST.Je to strach z jakékoliv změny,z jakéhokoliv rozhodnutí,je v tom strach z vlastní zodpovědnosti a tím strach z života.Jestli dostaneš tu šanci a dokážeš si přiznat,že ti s chlastem jde o tvůj život?Jestli se stane zázrak a toto zachytíš?Začneš zpívat jinou píseň.Bude ti líto každého dne,natož roku,o které jsi chlastem okradala sama sebe i ty nejbližší.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21262
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Tak ať ti Jorgo ten nadhled vydrží až ti bude z chlastu zase mizerně!
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21267
Re: Přivítaní (kdo jsem? co jsem?) Před 9 rok, 8 měsíce  
Zle jí bude, netuší, jak moc.Alkoholici končí demencí, smrtí
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter