Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Můj příběh
#16783
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
To je blbý, takhle se upiješ
Ikdyž já mám co radit, sice jsem kvartál a denně nepiju, ale když do toho vlítnu jsem na tom podobně
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16786
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Každý dospělý člověk si cestu životem vybere sám, bude pozdě, až budeš mít chuť přestat pít, budeš chtít žít, a nechápu, co ti léčebna dala, proč jsi tam byl?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16787
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Na AA jsou lidi, kterým pomohla např. až třetí léčba..A taky někdy záleží, v které léčebně se léčíš
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16790
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Také je tam spousta lidí, co pili hodně, v léčebně vůbec nebyli, pomohli áčka.A každá léčebna je pro alkoholiky přínos, léčebna!!!Víš Petře, ty tak vše víš, přesto piješ jak duha.Jak je to možné?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16794
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Nevím,jsem kvartál, nyní nepiju (zaklepu to !!!)
Víš Líbo, pití nemusí být u všech primární problém.Všichni moc dobře víme, že pití dokáže pomoct v úzkostech, stresu a depresých..těžko říct, proč někdo dokáže přestat a někdo se s tim pere dlouho, jako já
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16797
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Já své kvartály brala na lehkou váhu, omlouvala jsem se, že jednou za čas je to ok, až přišlo dno, bleskově, a málem smrt.A věř, že největší úzkosti, deprese ,šílenosti, nastupují po pitce.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16798
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Libo, já mám to samé...čas nepiju a najenou si myslim, přesvědčuju se, že když se ted napiju, opiju, když mám např. dovolenou tak je to ok...Není to ok, chodím na AA 2x týdně a je to úžasný, jak si ty lidi navzájem rozumí, podporují se, většina příběhů, osudů, stavů jsou si velice podobné..Však víš sama
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16810
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Znám AA, áčkaře dobře, vážím si jich.Tobě časem také dojde, že je čas přestat pít úplně.V AA budeš mít zázemí vždy, po celém světě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16821
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny. Musím reagovat na pár posledních příspěvků. Ať se podívám kam se podívám všude těžká propagace AA od notorické dopisovatelky Líby. Se spoustou jejich příspěvků naprosto souhlasím, ale nechápu, proč tady zaslepeně všem tluče do hlavy jak jsou AA skvělé. Líbo buď prosímtě objektivní!!! U Tebe je krásně vidět, jak jsi vyměnila závislost na alkoholu za závislost na AA. Taky způsob jak nepít, ale třeba já si místo na AA zajdu na ryby a taky nepiju . Já jsem po léčbě žádné AA nenavštívil a je mi dva roky bez chlastu fajn a z léčebny znám lidi, kteří do AA docházeli, docházejí a pijou jak duhy. Tak prosím dost té demagogie. To už tady bylo. Toto nejsou žádné náborářské stránky a pokud chceš lidem pomáhat, buď objektivní a stejně tak jak prosazuješ svoje AA zmiň i spoustu dalších možností doléčování, protože co vyhovuje Tobě, nemusí sedět druhým.
Karel Preisler
preisler-karel@seznam.cz
Gold Boarder
Příspěvky: 163
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Brno, Jubilejní 23 62000 Narozeniny: 05/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#16822
Re: Můj příběh Před 10 rok, 3 měsíce  
Já na AA chodím taky, poslechnou si příběhy, dás si kafe, čaj, vypovídat se o svém problému..Každému vyhovuje něco jiného.Karle jaké jsi myslel další možnosti doléčování?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter