Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh?
#17116
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ahoj, tak mám za sebou první zkušenost s poradnou, uf. Paní se mě ptala, zda piju ráno, kolik toho vypiju, zda mám okna, zda vydržím míň, nebo zda toho musím vypít víc atd. Ráno nepiju nikdy, naleju si až tak v 6-7, až mám obstaraný děti. Okna občas ano, vypiju tak sedmičku, litr, dle toho, co mám doma. Řekla mi, že nemá smysl zkoušet nějaké terapie, že půjdu rovnou na antabus!! Tři dny ve špitále na protialkoholním a pak 2x do týdne docházet na prášek, vša víte. Málem to se mnou seklo, proč hned antabus??
Líbo, já jsem nezačala pít opět, já piju cca 1,5 roku, s mužem jsme spolu 3roky. Tak nějak umírněně, průšvih nastal asi před měsícem. Jak píše petrch, začala jsem pít, protože jsem nezvládla manželův nevyřešený vztah s ex a teď přišla blbá žádost o pomoc od ex, manžel zareagoval asi tak, jak měl a mě to dostalo do kolen. V práci se mi udělalo zle, začaly se mi klepat ruce, bylo mi na zvracení, nemohla jsem dýchat. Vždy tyto stavy vydýchávám minimálně 14 dní, no a teď jsem si vydatně pomáhala vínem. Vyděsilo mě, že jsem jela ráno do práce a bourala jsem . . . měla jsem stopáč. Také jsem několikrát manželovi pod vlivem vynadala. Prostě už to musím řešit a řeším Objednala jsem se k psycholožce, musím dostat z hlavy ty pocity zrady, křivdy, bolesti, vykydat všechen ten hnůj, odpustit, jítá dál a jít rovně, nemotat se.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17119
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Jít dál rovně, tak , ne jinak.Střízlivá.Zvládneš to.Možná to nebylo kvůli manželovi, možná máš zděděné geny alkoholika, protože lítáš v tom moc brzy.Neboj, stojí to za to!Vydrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17120
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Proč proboha žijete s někým, kdo se vám přiznal k tomu, že vás nemiluje? Kvůli finančnímu zajištění? No to aby se člověk opravdu z toho uchlastal... Řešení vašeho alkoholismu vidím v řešení vašeho vztahu. Bez toho se asi nikam nepohnete.
Jirka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17121
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
Ne, Jirko, to je špatně pochopeno, můj muž mě miluje a dokazuje mi to každý den. Nyní už mě miluje, jen mu to trvalo déle. Trvalo mu to dlouho, protože měl srdce na šmelc. Bohužel jsem mu chtěla pomoci, ale přecenila jsem se. Vzala jeho bolest na sebe. On nyní žije s klidem a mírem v srdci, jeho bolest a nenávist jsem převzala na sebe To je ale dlouhý a dost neuvěřitelný příběh, téma pro psychologa, kam jdu v úterý )
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17122
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
No, jen abyste k tomu psychologovi nepotřebovali jít spíš oba
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17134
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
To je to nejmenší, hlavně aby nezačal chlastat taky ) Zítra jdu prvně na AA, tak pak písnu, jaké to bylo . . . Dobrou noc
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17137
Re: Proč jste začali pít, jaký je váš příběh? Před 10 rok, 2 měsíce  
držim palce a bud v klidu ahoj
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter