Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Antabus
#17947
Re: Antabus Před 10 rok  
Já taky bral antabus, do té doby než jsem zjistil že se na něj ožeru jak kůň a max. trochu zčervenám..Další věc je, že jsem samozřejmě nevěděl co to dělá s játrama atd..Takže ho už neberu ani nemůžu
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17948
Re: Antabus Před 10 rok  
Asi jste trefil hřebík na hlavičku. Zovu nepije ten, kdo se alkoholu bojí. Ať už kvůli práci, rodině, zdraví....pud sebezáchovy je nejsilnější, je potřeba jej využít. Já osobně s alkoholem nebojuju, boj je jen jedna z fází abstinence, asi ta první, já prostě vím, že pít nesmím a nechci a nemyslím na to.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17958
Re: Antabus Před 10 rok  
Asi tak. Je pekne vidiet podporu ludi, zase zit a nebyt sebecky ozran zahladeny do seba.
Milan

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17959
Re: Antabus Před 10 rok  
Ede, mě se právě nedaří přestat bojovat..nejde mi si přiznat, že pít nechci..Zatím pít nesmím a to je rozdíl, jak jsi to dokázal?Myslím tu první fázi boje?
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17964
Re: Antabus Před 10 rok  
Já to mám dost specifické. Asi je to nepřenosné. Kdybych pil dál, skončil bych jako sebevrah. Což by mi popravdě tak nevadilo, ale nemám na tomto světě odpovědnost jen za sebe, ublížil bych dětem. Prošel jsem si šokem, osvícením, nevím, otevřely se mi oči. Tohle je snad univerzální, odpovědnost ne za sebe, ale za druhé, nevinné.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17982
Re: Antabus Před 10 rok  
Petře, a to je právě to přijetí a přiznání své nemoci. Chci žít, nemohu pít a chci-li žít plnohodnotný život, alkohol do něj nepatří. Mně to trvalo necelé 3 roky, pak nastal zlom a když občas přišla touha se napít, rozum už dokázal říct ne. Došlo k nějakému "přešaltrování" v mozku. V blízkém příbuzenství jsem měla těžkou diabetičku. Obdivovala jsem ji, jak dodržuje dietu, tenkrát jsem si říkala, jak je to kruté. No a my to máme podobné s alkoholem. Hodně se tady o tom píše a skutečně to tak funguje. Když si něco hodně přejeme a zaměříme tam plně svoji mysl s nejčistším úmyslem pro naše dobro, tak dříve nebo později se to splní. Je to zkušenost nejen moje osobní, ale i spousty mých přátel.
Lanička
Senior Boarder
Příspěvky: 79
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17987
Re: Antabus Před 10 rok  
Člověk by měl abstinovat pro sebe, ne , kvůli někomu jinému.Proto nemůže mít radost, protože Musí abstinovat, když jde do toho sám za sebe, tak nechce pít, což je rozdíl, ta svoboda, -já můžu pít, ale nechci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17988
Re: Antabus Před 10 rok  
No to bude ten ženský pohled. Já nemám radost, že abstinuju, proč taky, vždyť je to tak samozřejmé, že to nestojí ani za řeč. Přeci radost mám z něčeho vyjímečného, limitovaného, což tohle není, tohle je snad normální. Hlavně z toho nedělat vědu nebo umění, nebo snad svátek, spíše to svědčí o vnitřní nejistotě. Nepiju a hotovo.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17989
Re: Antabus Před 10 rok  
Já z toho vědu určitě nedělám, i když to bylo pro mně moc těžké, dříve, ale já už ten svět neviděla, nevnímala, nyní se raduji, že vidím tolik hezkých věcí, užívám si s vnoučaty, vážím si toho, že žiji, a jsem vděčná, že si mohu takto užívat.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#17990
Re: Antabus Před 10 rok  
EDE,ALE TY JSI TAY NEVINNÝ.NEJENOM DĚTI.CO JSI DĚLAL V PRŮBĚHU PITÍ BYLA PŘECE TVÁ NEMOC,TAK JAK SE PROJEVUJE U KAŽDÉHO A NE TY SÁM.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter